معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برای نخستین بار سنگ قبر شهدای استان گلستان منقش به پرچم جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"محمدعلی طالع‌زاری امشب با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: برای نخستین بار سنگ قبر شهدای استان گلستان منقش به پرچم جمهوری اسلامی ایران شد.

وی از وجود 920 قبر شهید در استان گلستان خبر داد و تصریح کرد: تعداد 920 قبور شهدا در سطح استان گلستان وجود دارد که برای نخستین بار  تمامی این قبور مطهر شهدا منقش به پرچم جمهوری اسلامی ایران شد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان ابراز کرد: پس از گذشت 39 سال اقتدار جمهوری اسلامی ایران و همزمان با ورود به چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند نظام که نشان از عزت، اقتدار و بالندگی آن دارد و قبور مطهر شهدای استان گلستان منقش به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

طالع‌زاری با بیان اینکه اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون خون پاک شهیدان است از برگزاری مهمانی لاله‌ها در استان گلستان خبر داد و اذعان کرد: مراسم مهمانی لاله‌ها در دو نقطه استان «شهری و روستایی» برگزار شد.

وی با بیان اینکه مزار شهدای استان گلستان عطرافشانی و غبارروبی می‌شود، یادآور شد: مراسم مهمانی لاله ها در بخش روستایی در روستای روشن‌آباد برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان ابراز کرد: مراسم مهمانی لاله‌ها در حوزه شهری ساعت 15 در آستان امامزاده عبدالله(ع) شهرستان گرگان برگزار شد.

طالع‌زاری با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران مرهون خون مطهر شهیدان است، اذعان کرد: در مراسم گرامیداشت مهمانی لاله ها از 48 خانواده شهید فجر آفرین استان گلستان در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) شهرستان گرگان تجلیل به عمل آمد.

وی با تاکید بر اینکه همه آحاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند، ابراز کرد: مردم انقلابی و ولایت‌مدار استان گلستان یکبار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهند کرد تا با حضور خود مشتی محکم بر دهان مستکبران جهانی بزنند و همچنین پاسخ کوبنده و محکمی به یاوه‌گویی‌های ترامپ رئیس جمهور آمریکا خواهند داد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه ملت ایران ملتی انقلابی است، تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر یک عده افراد سودجو اقدام به آتش کشیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند تا اسلام و انقلاب ما را زیر سوال ببرند اما آنها نمی‌دانند با وجود همه گرانی، تحریم، بیکاری‌ها ملت عزیز ایران هیچگاه دست از انقلابی بودن خود برنمی‌دارد و امام و رهبرش را تنها نخواهد گذاشت.

طالع‌زاری بیان کرد: ملت ایران همواره در تمامی عرصه‌ها ثابت کرده است که در هر زمانی که کشورش احساس خطر کند به میدان می‌آید و در راه پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ چیزی دریغ نمی‌کند.

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه