هادی هاشمیان در مراسم متمرکز افتتاح طرح‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان گالیکش اظهار کرد: ما به نمایندگی از بیش از 220 قاضی محاکم استان اطمینان می‌دهیم  که دادگستری ضامن امنیت سرمایه‌گذاری آنان است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در مراسم متمرکز افتتاح طرح‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان گالیکش اظهار کرد: ما به نمایندگی از بیش از 220 قاضی محاکم استان اطمینان می‌دهیم  که دادگستری ضامن امنیت سرمایه‌گذاری آنان است.
وی تصریح کرد: در بخشنامه‌ای به دادستان‌های سراسر استان، آنان را موظف کرده‌ایم  برای جلوگیری از بسته شدن واحد‌های صنعتی و تولیدی در استان از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
هاشمیان گفت: سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان هر کجا حس کردند امنیت‌شان مختل می‌شود به دادستان‌های سراسر استان مراجعه کنند.
رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه امنیت نخستین خواسته سرمایه‌گذاران افزود: خوشبختانه گلستان از استان‌های دارای شاخص‌های خوب امنیت است و سرمایه‌گذاران با آسودگی خاطر می‌توانند در استان کار و فعالیت کنند.
هاشمیان آسیب‌های اجتماعی را یکی از چالش‌های پیش روی جامعه عنوان کرد و گفت: برخی از این آسیب‌ها ناشی از کم تحرکی و اهمال دستگاه‌های فرهنگی است.
وی با اشاره موفقیت‌آمیز بودن برنامه‌های پیشگیری در گلستان گفت: به علت  تنوع قومی و مذهبی، برنامه‌های پیشگیری در گلستان بهتر جواب می‌دهد زیرا برای رفع  آسیب‌ها و ارتقای فرهنگی می‌توان از بزرگان قوم و ریش‌سفیدان استفاده کرد.
هاشمیان افزود: نتیجه همراهی و کمک بزرگان قومی و مذهبی سال گذشته ورودی پرونده به محاکم استان را 20 هزار فقره کاهش داد.
رئیس کل دادگستری گلستان به دستاورد های انقلاب اسلامی هم اشاره کرد و گفت : باید دستاوردهای انقلاب و مجاهدت‌های امام راحل و شهدا را برای اگاهی نسل جوان و نوجوان  تبیین کنیم.

 

 

 نوشتن دیدگاه