رحمت‌الله صادقی عصر امروز در آیین افتتاح مدرسه دولت اورلان مراوه‌تپه، اظهار کرد: محرومیت‌زدایی یکی از ظرفیت‌هایی است که از سه سال گذشته و همچنین سال‌جاری در دستور کار بسیج سازندگی استان گلستان قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"وی با بیان اینکه در راستای محرومیت‌زدایی اقدام به تشکیل قرارگاه محرومیت‌زدایی کردیم، بیان کرد: این قرارگاه توانست در حوزه زیرساخت‌ها، تمام شهرستان‌های استان را پوشش بدهد که یکی از جمله این زیرساخت‌ها مدارس هستند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه استان گلستان برای همه دانش‌آموزان استان و در همه نقاط از نرخ متعادلی از مدارس برخوردار نیست، افزود: امروز مدرسه‌ای در روستای «دولت اورلان» در مراوه‌تپه به‌مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح شده است.

صادقی ادامه داد: مشابه این مدرسه زیرساخت‌های عمرانی دیگر مانند مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج، غسالخانه‌ها، سیستم‌های آبرسانی و زیرساخت‌های مناسب دیگر در حوزه اشتغال در استان گلستان انجام شده است و در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به فعالیت‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی، گفت: در این بخش نیز در کنار قرارگاه محرومیت‌زدایی سه دهستان هدف‌گذاری شده که در مراوه‌تپه در یک دهستان شامل 28 روستا می‌شود در حوزه‌های مختلف زیرساختی، اشتغال، معیشت، فرهنگی و تعلیم و تربیت برنامه‌ریزی شده و اقداماتی صورت خواهد گرفت.فارسنوشتن دیدگاه