فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری فردی خبر داد که در محور گرگان به علی‌آبادکتول اقدام به تخریب شیشه خودروی مسافران می‌کرد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانعلی‌اکبر جاویدان عصر امروز  اظهار کرد: اول دیماه امسال حدود ساعت 23 فردی در محور گرگان به علی‌آبادکتول در محدوده شهر «جلین» با مسدود کردن راه و ایجاد مزاحمت، اقدام به شکستن شیشه تعدادی از خودروهای مسافران عبوری کرد.

وی ادامه داد: پس از تماس مردم با پلیس 110 و حضور پلیس در محل وقوع جرم، این فرد که از اراذل و اوباش منطقه بوده از شرایط تاریکی هوا استفاده کرده و به همراه همدستانش از محل متواری شد

فرمانده انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: این فرد 30 ساله پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت در نهایت روز گذشته توسط ماموران پلیس امنیت عمومی گلستان شناسایی و دستگیر شد.

جاویدان بیان کرد: متهم پس از دستگیری و انجام تحقیقات تکمیلی، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی همچنین در بخش دیگری از این گفت‌وگو با دستگیری فرد دیگری در گرگان اشاره کرد که در خیابان تختی گرگان، اقدام به تخریب لاستیک خودروها می‌کرد و گفت: این فرد جمعه گذشته در این خیابان توسط چاقو اقدام به تخریب لاستیک خودروهای پارک شده می‌کرد.

فرمانده انتظامی گلستان بیان کرد: پس از تماس شهروندان با  پلیس 110، بلافاصله اقدامات پلیسی و تحقیقاتی برای دستگیری متهم آغاز شد.

جاویدان گفت: این فرد پس از گذشت 24 ساعت از وقوع جرم شناسایی و دستگیر شد و روز گذشته پس از تکمیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی در خصوص دستگیری سارقی در شهرستان گالیکش که تعداد قابل توجهی سرقت را انجام داده بود، گفت: این فرد توسط ماموران انتظامی شهرستان گالیکش شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی گلستان بیان کرد: متهم که از افراد سابقه‌دار است، پس از دستگیری به 21 فقره سرقت مغازه، سرقت قطعات خودرو و سرقت موتورسیکلت اعتراف کرده است.

جاویدان تاکید کرد: در موفقیت دیگری که ماموران انتظامی شهرستان بندرگز طی 24 ساعت گذشته به دست آوردند، کشف 117 کیلوگرم دام فاقد مجوز بوده که ارزش ریالی آن 500 میلیون ریال بوده است.

وی در پایان گفت: در این راستا دو دستگاه خودرو توقیف شده و عاملان حمل این دام‌ها نیز به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.فارس

 

 

 

 نوشتن دیدگاه