رییس دانشگاه آزاد استان گفت: اگر استادی در واحدی از دانشگاه آزاد قبل از مهر ۹۵ حق الزحمه خود را دریافت نکرده با پیامک به بنده اطلاع دهد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانبه نقل از دانشجو سلام، در پی تماس چندین نفر از اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد گالیکش در پرداخت نشدن حق الزحمه تدریسشان این موضوع را از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان پیگیری کردیم.

حجت الاسلام سید علی طاهری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: متاسفانه به علت مشکلاتی که دانشگاه به خاطر کمبود دانشجو با آن دچار شده در برخی واحدهای دانشگاهی ما نتوانستیم مطالبات برخی اساتید حق التدریس را پرداخت کنیم.

وی گفت: در واحد دانشگاهی آزاد گرگان هم سه ترم یعنی از مهر ۹۵ تاکنون حق الزحمه آنان پرداخت نشده که البته سعی داریم تا پایان سال حداقل یک ترم آن را پرداخت کنیم.

طاهری اضافه کرد : اگر اساتید دانشگاه گالیکش قبل از مهر ۹۵ مطالبه دارند با پیامکی به بنده به من اطلاع دهد و در اسرع وقت حتما آن را پیگیری می کنم.

گفتنی است دانشگاه آزاد گالیکش زیر نظر دانشگاه آزاد گنبد فعالیت می کند و برخی اساتید آن در تماس با این پایگاه خبری از پرداخت نشدن مطالباتشان از مهر ۹۵ تاکنون که البته دو ترم تابستان را هم شامل می شود خبر دادند.

انتهای پیام/

 

 

 

 نوشتن دیدگاه