به دستور نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، نرده‌های ردیف‌های جلویی مصلی که حائل بین مردم و مسئولین بودند برداشته شد

به گزارش پایگاه عدالت خواهانآیت الله سید کاظم نورمفیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان دستور داد نرده‌های ردیف‌های جلویی مصلی که حائل بین مردم و مسئولین بودند برداشته شود.

Gorgan 1

Gorgan 1

این نرده ها مانعی برای حضور مردم در صف های جلویی بود و همچنین صف مسئولین را از مردم جدا می کرد و اغلب مسئولین در نماز جمعه با ورود به قسمت جلویی نرده ها، نوعی بی اعتنایی به مردم می کردند که با این اقدام تحسین برانگیز امام جمعه گرگان، مسئولین در کنار مردم خواهند بود.

همچنین از دیگر معضلات وجود این نرده ها، فاصله انداختن قابل توجه بین صف‌های نماز در اتصال‌ها بود که در نماز جمعه این هفته شهر گرگان این نرده ها جمع آوری شد.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان؛ با این اقدام خود؛ مسئولین را به حضور در بین مردم تشویق کرد.

لازم به ذکر؛ این اقدام ارزشمند پیش از این توسط حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم،  نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز انجام شده بود 

انتهای پیام/

 

 

 نوشتن دیدگاه