استاندار گلستان گفت: توسعه شهر گرگان با همدلی و وفاق همه نخبگان سرعت می‌گیرد

به گزارش پایگاه عدالت خواهانسیدمناف هاشمی عصر امروز در مراسم معارفه شهردار جدید گرگان اظهار کرد: من خودم را با چنین جلساتی و حوزه مدیریت شهری غریبه نمی‌دانم.

وی ادامه داد: مسئولیت عزیزی که سکان شهرداری را بر عهده می‌گیرد مسئولیت سختی است و شورای شهر کار سخت‌تری دارد.
استاندار گلستان بیان کرد: جایگاه شوراها باید هر روز جایگاه تثبیت بهتری را به دست آورد.
هاشمی با بیان اینکه همه ما بر اساس اعتماد مردم دارای مسئولیت هستیم، گفت: ما باید برای مردم امینی باشیم که آیندگان آن‌را الگو بگیرند و فاصله بین نسل‌های کشور ما باید روز به روز با خدمت ما کمتر شود.


وی اضافه کرد: کار باید با برنامه پیش برود و بخصوص شهرداری باید بتواند در قالب یک بودجه واقعی اداره شود و تدوین بودجه صحیح به عنوان اصلی‌ترین وظیفه شوراها است.
استاندار گلستان تاکید کرد: متاسفانه تصور بر این است که شهرداری‌ها تنها مسائل عمرانی است بلکه مسائل ترافیکی، اجتماعی و فرهنگی نیز از وظایف مهم شهرداری‌ها است.
هاشمی با اشاره به اهمیت توجه و پیشگیری از فساد بیان کرد: برای آنکه فساد به وجود نیاید شهرداری‌ها باید شیشه‌ای اداره شوند و چه لزومی دارد پروژه‌ها را با ترک تشریفات اجرا کنیم و ما می‌توانیم بسیاری از موضوعات مدیریت شهری را در قالب قانون به صورت مزایده و مناقصه اجرایی کنیم.
وی تاکید کرد: بودجه 200 یا 220 میلیارد تومان در شان مردم گرگان نیست و باید برای سرمایه‌گذاری در شهر به دنبال روش‌های جدید برویم.
استاندار گلستان گفت: عدالت در سرمایه‌گذاری یعنی اینکه به همه سرمایه‌گذاران اجازه فعالیت در شهر را بدهیم و فروش ملک اولین و تنهاترین راه‌های جذب سرمایه نباشد.
هاشمی متذکر شد: زمانی که از موزه گرگان بازدید کردم تا آن تاریخ فکرش را نمی‌کردم که گرگان چنین موزه‌ای داشته باشد که از بسیاری از موزه‌های دنیا حتی بهتر است.
وی گفت: چرا گرگان نباید یک تل‌کابین زیبا داسته باشد و این موقعیت گردشگری برای شهر فراهم نباشد.
استاندار گلستان تاکید کرد: من برای خودم متاسفم که در شهر گرگان از منطقه زیارت، النگدره و ناهارخوران استفاده مناسب نکرده است.
استاندار گلستان بیان کرد: من فکر می‌کنم شهردار جدید گرگان با سابقه‌ای که دارد با حمایت شورا می‌تواند شهر را به جایگاه بسیار مناسبی برساند.
هاشمی گفت: مرز مدیریتی من با مدیران شایستگی مدیریتی و از سوی دیگر تخلفات است و از هر مقامی در هر جایگاهی تخلفی را احساس کنیم با جدیت و براساس قانون برخورد خواهم کرد./فارس

 

 

 

 

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #1 جواد فعال 1396-11-04 23:22
آقای استاندار حاضرم ثابت کنم در زیر میز املاک شهرداری مرکز گرگان خبری است و هرچه از ظلمی که به من به عنوان یک کاسب شده است به هیچ جایی نمیرسم وگرنه چه کسی قبول میکند که پیمانکار شهرداری در ساعات اولیه صبح ظرف ادرار 4 لیتری خود را داخل مغازه اینجانب بریزد . به هر دری میزنم به جایی نمیرسم فیلم عمل وقیح ایشان موجود است اگر در جایگاه اجرای عدل شهروندی نشسته ای به این نامه که به همراه آن لوح فشرده و شکواییه اینجانب پیوست و با شماره 59961 در دبیرخانه استانداری به تاریخ 1396/10/11 رسیدگی نمایید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه