در اقدامی، استاندار گلستان با گلایه از برخی از مدیران دستگاه های اجرائی، مدیر عامل بانک صادرات استان گلستان را از جلسه کارگروه وفع موانع تولید اخراج کرد.

 به گزارش پایگاه عدالت خواهانبه نقل از شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "سید مناف هاشمی" استاندار گلستان در جلسه کارگروه رفع موانع تولید در محل استانداری گلستان، در اقدامی قابل تامل، مدیر عامل بانک صارات استان گلستان را از این جلسه اخراح کرد.

وی در این جلسه خطاب به مدیر عامل بانک مذکور افزود: در جلسه رفع کارگروه تولید در استانداری بالغ بر 7 الی 8 مدیر بانک استان حضور دارند، اگر خواهان این هستید که استان تکانی در حوزه اقتصاد واشتعال داشته باشد، یک حرکتی این بانک از خود نشان دهد.

"هاشمی" اظهار کرد: ما در هر جلسه از مدیران مربوطه و بانک های عمل، خواهش و تمنا میکنیم که در جهت توسعه تولید استان قدم بردارند، اما از این پس دیگر از مدیرانی که در این راستا قدم بر نمیدارند دعوتی به عمل نخواهد آمد.

استاندار گلستان تاکید کرد: به رئیس بانک مرکزی، نامه ای در این باب زده خواهد شد تا این موضوع تعین و تکلیف شود.

این مقام مسئول با بیان این مطلب که پیگیری برخی مدیران بانک ها برای ارائه تسهیلات به متقاضیان قابل تقدیر است و از هیچ کس انتظار اقدامی خلاف قانون را نداریم، اظهار کرد: برخی بانکها و مدیران آنها به شدت پیگیر کار متقاضیان هستند که قابل تقدیر است اما برخی از بانکها همکاری لازم را ندارند و همه باید توجه داشته باشند که حضور در این جلسات باید با کارآیی تناسب داشته باشد و اگر کسی گمان می کند کارایی لازم را ندارد در این جلسات حاضر نشود.

وی در پایان، مدیر عامل بانک صارات استان گلستان را از جلسه کارگروه رفع موانع تولید اخراج کرد.

انتهای پیام/

 نوشتن دیدگاه