رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‎الاوصیاء با بیان اینکه ۱۷ هزار انسان توسط منافقین کشته شدند، گفت: ما داعش را در سال‎های 1358 در ایران پشت سر گذاشتیم و آنها را در سال‎های 1358 الی 1360 شکست دادیم.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"حسین یکتا عصر امروز در دوازدهمین تجمع استانی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گلستان که در سالن اداره تبلیغات اسلامی گرگان برگزار شد، به تأکید مقام معظم رهبری به تشکیل جبهه در دفاع از انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: معظم‎له در دوم اردیبهشت‎ماه سال 1392 در جمع فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بر تشکیل اجتماع اصحاب حق تأکید داشتند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نگاه ویژه‎ای به حرکات خودجوش مردمی و آتش‎به اختیار دارد، گفت:  آتش به اختیار به معنای آن است که هر جایی که بار انقلاب زمین باشد توسط افراد آتش به اختیار برداشته شود.

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‎الاوصیاء با بیان اینکه جنگ و جبهه شرایط خاصی دارد، افزود: در جبهه گاهی فشار حملات سنگین‎تر می‎شود اما بدون اذن خداوند برگ از درخت نمی‎افتد.

* دشمن در وضعیت بسیار نامطلوبی قرار دارد

یکتا با بیان اینکه اگر از بالای دکل انقلاب اسلامی به اوضاع دشمنان انقلاب بنگریم به بهم ریختگی اردوگاه دشمن پی می‎بریم، متذکر شد: دشمن در وضعیت بسیار نامطلوبی قرار دارد، با وجود اینکه دشمنان نظام  مقدس جمهوری اسلامی برای پایه‎گذاری نظام سلطه و دهکده جهانی چندین تلریون دلار هزینه کردند و کشتارهای فراوانی را به راه انداختند اما وقوع حادثه‎ای به‎نام انقلاب اسلامی در بهمن سال ۱۳۵۷ فضای نظام سلطه را در جهان به هم ریخت.

وی با بیان اینکه ۱۷ هزار انسان توسط منافقین کشته شدند، اذعان کرد: ما داعش را در سال‎های 1358 در ایران پشت سر گذاشتیم و آن را در سال‎های 1358 الی 1360 شکست دادیم.

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‎الاوصیاء با اشاره به جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، گفت: در هشت سال دفاع مقدس از ۱۸ کشور اسیر آزاد شد که این مسأله نشان می‎داد در دوران دفاع مقدس تنها عراق مقابل ایران نبود.

یکتا با اشاره به اینکه داعش با برنامه‎ریزی یک دشمن حرفه‎ای راه‎اندازی شده است، ابراز کرد: مقابله ما با داعش باید حرفه‎ای باشد.

وی بیان کرد: صدام را سگ خورد در تلفیض عراق دفن شد و این منطقه در اختیار داعش قرار گرفت و پس از آن حشد الشعبی عراق با ورود به این شهر قبر صدام حسین را منفجر کرد و سگ‎ها باقی‎مانده صدام را به دندان می‎کشیدند.

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‎الاوصیاء با بیان اینکه دیگر کار دشمنان انقلاب اسلامی به پایان رسیده و این مسأله بر مقام معظم رهبری و دشمنان آشکار شده است، گفت: معظم‎له فرمودند که نبرد عزم‎ها و اراده‎آغاز شده، در واقع اینجا است که معظم‎له فرمودند در پیچ مهم تاریخی قرار داریم.

* امروز جوانان انقلابی جبهه دشمن را به‎هم ریخته‎اند/ کسی که به امام عصر (عج) کمک نکند از زندگی خیر نمی‎بیند

یکتا با بیان اینکه امروز با یک جهاد همه جانبه یعنی جهاد کبیر مواجه هستیم، اذعان کرد: امروز دعوا بر سر ولایت است.

وی با بیان اینکه افسران جوان جنگ نرم به امام عصر (عج) کمک کنند، تأکید کرد: کسی که به امام عصر (عج) کمک نکند از زندگی خیر نمی‎بیند.

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‎الاوصیاء ادامه داد: امروز کمک به مقام معظم رهبری کمک به امام عصر (عج) است و شهدا ولایتمداری را بدون چون و چرا تمرین کرده بودند.

یکتا با تأکید بر اینکه ستاد اربعین باید در طی سال فعال بوده و برنامه‎ریزی داشته باشد، اظهار داشت: اربعین معجزه قرن است که باید جدی گرفته شود.

وی با اشاره به ضرورت کمک به زلزله‎زدگان کرمانشاه، افزود: هر کسی در حد توان خود برای کمک به زلزله‎زدگان کرمانشاه تلاش کند،  امروز عرصه خدمت اجتماعی برای ما گشوده شد و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید به موضوع کرمانشاه بپردازیم.

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‎الاوصیاء در پایان تصریح کرد: امروز جوانان انقلابی جبهه دشمن را به‎هم ریخته‎اند.فارس

 

 

 نوشتن دیدگاه