زوج رسانه‌ای و خبرنگار خبرگزاری فارس استان گلستان با کسب دو عنوان برتر در جشنواره رسانه‌ای ابوذر خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"رسانه به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای تخصصی و البته هنری و تاثیرگذار در عصر حاضر به عنوان یگانه راهبرد استراتژیک در همه مناسبات به شمار می‌رود و خبرگزاری فارس نیز در این سال‌ها در تلاش بوده است ضمن انجام رسالت انقلابی خود برای اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مردم در عرصه پرورش نیروهای متعهد و متخصص در عرصه رسانه برای نسل جدید انقلاب گامی موثر در جنگ نابرابر رسانه‌ای در دنیا بردارد و به کمک انقلاب شکوهمند اسلامی و جریان فرهنگی مومن در کشور بیاید.

از این رو در سال‌های اخیر بارها و بارها اخباری مبنی بر درخشش و فروغ خبرنگاران خبرگزاری فارس در جشنواره‌های مختلف و در عرصه‌های مختلف فنی و تخصصی را مشاهده کرده‌ایم که نشان از ارتقای سطح دانش و توانمندی خبرنگاران در کنار فعالیت‌های خبری و اطلاع‌رسانی است.

اما سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان امسال شاهد درخشش زوج رسانه‌ای و خبرنگار خبرگزاری فارس استان گلستان بود که در نخستین ماه‌های آغاز زندگی مشترک خود با شرکت در این جشنواره موفق به کسب رتبه برتر شدند.

مهدی باقریان خبرنگار خبرگزاری فارس که در سال‌های گذشته و در نخستین و دومین جشنواره نیز با کسب 5 رتبه برتر در بخش‌های مختلف یکی از افراد موفق این جشنواره بوده است امسال با کسب عنوان دوم مشترک بخش یادداشت با همسرش الهام امینی که او نیز از خبرنگاران و یادداشت نویسان خبرگزاری فارس استان گلستان است این بار به صورت زوج و مشترک با همسرش درخشیدند.

مهدی باقریان با اثری با عنوان «برایمان بمان ای «شیخ الاحبه» که در رثای امام جمعه فقید شهرستان گنبدکاووس نگارش شده بود و الهام امینی نیز با اثری با عنوان «بر سر سفره انقلاب چه کسی نشسته است؟/ از روی مادران شهدا خجل باشید» که به نقد بی‌تعهدی و رانت خواری برخی مدیران پرداخته بود حائز رتبه دوم مشترک در بخش یادداشت‌نویسی شدند.

الهام امینی نیز پیش از این در جشنواره‌های رسانه‌ای کربلای معلی و شهدای گمنام در استان تهران موفق به کسب رتبه‌های برتر شده بود که این بار در نخستین مرحله از حضورش در جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان توانست در کنار همسرش بدرخشد.

گفتنی است بنا به گفته محمد رعیت دبیر سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان در این دوره از برگزاری این جشنواره بیش از 120 خبرنگار از 43 خبرگزاری، پایگاه خبری و تحلیلی و نشریات مکتوب در قالب یک‌هزار و 200 اثر شرکت کرده بودند که در قالب‌های مرسوم روزنامه‌نگاری از جمله خبر، گزارش، یادداشت و سرمقاله، مصاحبه، اینفوگرافی، فیلم کوتاه خبری، عکس و تیتر مورد ارزیابی توسط هیئت داوران قرار گرفتند.

انتهای پیام/نوشتن دیدگاه