خبرنگاران خبرگزاری تسنیم استان گلستان امروز در آئین اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان، عناوین برتر بخش‌های مختلف جشنواره را کسب کردند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"علی محمد جعفری مسئول بسیج رسانه گلستان ظهر امروز در آیین اختتامیه سومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر و روز قشر بسیج رسانه اظهار داشت: در چنین روزهایی بود که شهید رهبر در جبهه‌های جنگ به شهادت رسید و هنوز پیکرش تفحص نشده است.

وی تصریح کرد: شهید خزائی در دفاع از حرم آل‌الله جان فدا کرد و این مهم نشان می‌دهد راه شهدا در حوزه رسانه ادامه داد.

مسئول بسیج رسانه گلستان افزود: سومین سال پیاپی جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان با هدف تقویت حوزه خبری و بنیان رسانه‌های انقلابی برگزار شده و امیدواریم با برگزاری این جشنواره اصحاب رسانه استان گلستان با نقدپذیری بتوانند به توانمندی‌های خود در حوزه خبر بیفزایند.

در این جشنواره که در بخش‌های مختلف برگزار شد، یک‌هزار و 85 اثر از 46 نشریه، مکتوب و مجازی در بخش نوشتاری، اینفوگرافی، عکس و فیلم به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

نفرات برتر هر بخش به شرح زیر انتخاب شدند:

در بخش اینفوگرافی: حسین پاسبندی از پایگاه خبری تحلیلی گلستان 24 شایسته تقدیر شد و وحید رنجبر، زهرا شیرزاد و محمد چراغعلی از پایگاه خبری تحلیلی تیتر آزاد و خبرگزاری‌های بسیج و مهر به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش تیتر:

ام لیلا هاشمی از پایگاه خبری دانشجو سلام به رتبه اول دست یافت و وحید حاج سعیدی به همراه زهرا حاج محمدعلی به ترتیب از پایگاه خبری اصحاب خبر و کلاس بیست رتبه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش خبر:

علی اصغر تیموریان از خبرگزاری ایرنا و نرگس تجری از پایگاه خبری زرین‌نامه بطور مشترک دوم شدند.

وحید عرب احمدی از خبرگزاری تسنیم و سمیرا نوده از هفته نامه گلستان مهر به صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

هیئت داوران در این بخش هیچ اثری حائز رتبه نخست ندانست.

در بخش سرمقاله و یادداشت:

غلامرضا ولی پور از هفته نامه بامداد گلستان شایسته تقدیر شد و رتبه نخست به محسن نادران از پایگاه خبری قابوس نامه تخصیص داده شد.

در این بخش الهام امینی و مهدی باقریان هر دو از خبرگزاری فارس به صورت مشترک به عنوان دوم رسیدند و حسین بیارجمندی از پایگاه خبری گلستان‌ما به همراه ولی الله شهابی از هفته‌نامه جوان به صورت مشترک سوم شدند.

در بخش عکس خبری:

علی دهقان از خبرگزاری فارس به عنوان نخست دست یافت و فائزه کابلی به همراه علی قاسمعلی از پایگاه گلستان ما و خبرگزاری ایرنا به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش فیلم:

خاطره تیموری و میرحماد سیدرحمانی هر دو از خبرگزاری صدا و سیما شایسته تقدیر شدند.

در این بخش هاجر تازیکه و وجیه سادات رضویان هر دو از خبرگزاری صدا و سیما به ترتیب اول و دوم شدند و عنوان سومی به ابوذر مصطفی‌لو از باشگاه خبرنگاران جوان مرکز گلستان رسید.

در بخش گزارش:

الهام رئوفی‌فر و اعظم محبی هر دو از خبرگزاری مهر به همراه اسماعیل البرزی از پایگاه خبری کناره همگی شایسته تقدیر شدند.

در این بخش میثم محسنی کوتنائی از خبرگزاری ایرنا به مقام نخست رسید.

همچنین فاطمه عبدی از خبرگزاری تسنیم و سروش اصغریان از خبرگزاری فارس به صورت مشترک دوم شدند و فریده ستایشگر به همراه فهیمه اجاقلو به ترتیب از خبرگزاری‌های تسنیم و فارس یه صورت مشترک سوم شدند.

در بخش مصاحبه:

نوید عرب احمدی از خبرگزاری تسنیم، مونا محمدقاسمی از خبرگزاری مهر و نورمحمد دانشمند از سایت ترکمن سسی به صورت مشترک شایسته تقدیر شدند.

همچنین در این بخش طیبه درخشان‌فر از پایگاه خبری تحلیلی کاوش نیوز، امین کوهی از سایت نیلکوه و مریم شریفی از پایگاه خبری ساحل گمیشان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در آئین پایانی سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گرگان از صاحبان 34 اثر برتر با حضور خانواده معظم شهدای مدافع حرم و اصحاب رسانه تجلیل شد.

در این جشنواره 76 خبرنگار مرد و 44 خبرنگار زن از 46 رسانه شامل خبرگزاری‌ها و نشریات مکتوب و مجازی فعال در استان با یک‌هزار و 85 اثر شرکت کرده اند.

انتهای پیام/نوشتن دیدگاه