اشتغال-به-کار-بستگان-نزدیک-دو-مسئولین-نظارتی-سازمان-جهاد-کشاورزی-تکلیف-هزاران-جوانان-جویای-کارطبقه-محروم-که-پارتی-ندارند-چی-میشود؟

منابع موثق از اشتغال به کار عروس مهندس مهقانی رئیس اداره ی بازرسی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان در قالب نظارت طرح از طرف شرکت موج آب فن در مدیریت آب و خاک جهاد استان مشغول بکار است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانمعمولا مسئولین نظارتی در دستگاهها و سازمانها نظیر حراست و بازرسی می بایست خود محوری برای مبارزه و برخورد با منکراتی چون استخدام فامیلی و رابطه ای در سیستم های اداری باشند ولی اکنون شاهد هستیم رئیس اداره ی بازرسی سازمان جهاد که شرعا و قانونا وظیفه ی رسیدگی به اینگونه اقدامات غیر منصفانه را برعهده دارد خود بی توجه به رسالت ذاتی و قانونی خویش بر اساس روابط فامیلی و موقعیت اداری عروس خود را در مدیریت آب و خاک سازمان جهاد مشغول به کار کرده است!؟
حال سوال اینجاست وقتی بستگان افرادی چون جواد ایمانی کتولی رئیس حراست سازمان جهاد و مهندس مهقانی رئیس اداره ی بازرسی سازمان جهاد به عنوان دو رکن نظارتی خود چنین اقدامات رابطه ای را انجام می دهند چطور می توان توقع سیستمی سالم و ظابطه مند در سازمان جهاد استان داشته باشیم!؟
آیا نمی توان با توجه به اشتغال به کار بستگان نزدیک این دو مسئول نظارتی سازمان جهاد و اتفاقا در مدیریت آب و خاک سازمان جهاد به مسیر همواری که رئیس پرحاشیه ی آب و خاک یعنی آقای کمال غریبی طی می کند را مورد تامل قرار داد و آنرا در تلطیف فضای پر ابهام پروژه های آب و خاک استان قدری موثر دانست!؟؟
مسئولین نظارتی توجه کنند اگر بناست سازمان جذبی انجام دهد اولا باید مجوز قانونی اخذ شود ثانیا فرزندان شهدا و جانبازان و ایثارگران استان طبق قانون و مصوبه ی مجلس شورای اسلامی و ابلاغیه ی هیئت وزیران و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی دارای اولویت و سهمیه در دستگاههای دولتی هستند باید مشغول بکار شوند در حالی که شاهد هستیم عروس و خواهر خانم و برادرزاده و ...مسئولین نظارتی و اجرایی سازمان جهاد استان جایی برای اشتغال این عزیزان باقی نگذاشته است!
در پایان از استاندار محترم استدعا داریم نسبت به پاکسازی سیستم های نظارتی مجموعه ی دولت از اینگونه مسئولان نظارتی زمینه ی سلامت سیستم های اجرایی را فراهم نمایند.
انتهای خبر

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #2 مدیریت 1396-09-24 20:05
به نقل از علی:
سردبیر محترم دغدغه شما برای اصلاح جامعه می تواند مفید باشد.
ولی قدری صبوری و تحقیق بیشتر قطعا اثر بخشی بیشتری از خود بجای خواهد گذاشت .
نگارش به هنگام وقتی اثر بخشی دارد که تمام جوانب رو بسنجد.

تشکر از رهنمودهای حضرتعالی
نقل قول کردن
0 #1 علی 1396-09-24 19:49
سردبیر محترم دغدغه شما برای اصلاح جامعه می تواند مفید باشد.
ولی قدری صبوری و تحقیق بیشتر قطعا اثر بخشی بیشتری از خود بجای خواهد گذاشت .
نگارش به هنگام وقتی اثر بخشی دارد که تمام جوانب رو بسنجد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه