آقای ج چکار می کند؟ خدا داند و بس آیا در پی ماست مالی این تخلفات آشکار در شیلات است؟!تخلفاتی که اینقدر روشن و واضح و مبین توسط واحد حقوقی این پایگاه با وکلایی برجسته و پایه یک تنظیم می گردد

 طولانی شدن قراردادSc2مجتمع میگوی گمیشان به نفع چه افرادی خواهد بود؟!
به گزارش پایگاه عدالت خواهان"طولانی شدن پروژه ی Sc2با وجود مدت اولیه ی دو ماهه از تاریخ۱۳/۳/۱۳۹۶تا به امروز طول کشیده است و این قرارداد بدلیل عدم اجرای تعهدات پیمانکار مربوطه در کمال لطف مسئولین شیلات۳ نوبت تمدید شده است!؟ بخش عمده ای از پروژه ی باقی مانده است و پیش بینی می شود تا ۶ماه دیگر اجرای این پروژه به طول بینجامد!؟
در این فضا مهندسین مشاور آسارآب که به لطف رئیس سازمان شیلات ایران و مدیرکل شیلات قراردادهای مطالعاتی مجتمع میگوی گمیشان را بصورت انحصاری در دست گرفته است و عامل خسارتی جدی به شرکت های مطالعاتی بومی استان گلستان نیز شده است در صدد است تا با بهانه های مختلف کار را طولانی نماید!!!تا بتواند نهایت بهره برداری مالی و سودجویی را از این پروژه انجام دهد جالب اینکه سید جواد قدس علوی نیز با پیمانکار همدست بوده و بجای تقویت مشاوران بومی در واگذاری انحصاری سایر پروژه ها به آسارآب غیر بومی نهایت همراهی را انجام داده است!؟ در حالی که می تواند در این مقطع براحتی نسبت به حذف این شرکت مشاور غیربومی اقدام و مشاوری بومی و متعهد را بکارگیری کند!؟که جای بسی تعجب دارد چرا که منافع سازمانی آقای قدس اقتضا می کند در فضایی سالم دست اینگونه شرکت های سودجو را قطع می کرد نه اینکه ظرفیت های اقتصادی استان را هم به صورت انحصاری در اختیار شرکتی غیر بومی قرار دهد!!!؟ بدیهیست پیمانکاران بومی توانمند با توجه به عرق  و دلسوزی نسبت به این پروژه ی استانی یقینا می توانند در هرچه بهتر پیش بردن اهداف اقتصادی استان نقشی بارز ایفا نمایند.
 از سویی دیگر جالب این است که کاملا متخلفانه و رانتگونه قدس علوی و رئیس اداره ی فنی و عمرانی و عبدالجلیل ایری ذیحساب کل شیلات با وجود اینکه عملیات های عمرانی این پروژه ها توسط دو پیمانکار بنام های محمد یزدانی و علی فیله کش که در مجموعه های پیمانکاری گلستان شهره ی آفاق و مورد لطف مدیران شیلات گلستان نیز هستند اکنون در حال اجراست با سند سازی های صوری و امضای صورت وضعیت های کذایی در فسادی کاملا واضح بیت المال را بابت کار انجام نشده به پای ارتباطات شخصی با پیمانکار ریخته و کلیه ی صورت وضعیت های کذایی و صوری را به صورت قطعی تائید نموده اند تا باز هم شاهد تخلف و فسادی آشکار از سوی مدیران مجموعه ی شیلات گلستان باشیم و البته شاهد بخشش و ریخت و پاش بیت المال از جیب بیت المال که برای آقایان متخلف شیلات در واقع بیت الحال است!!!
در این بین آقای ج چکار می کند خدا داند و بس آیا در پی ماست مالی این تخلفات آشکار در شیلات است؟!تخلفاتی که اینقدر روشن و واضح و مبین با همکاری  واحد حقوقی این پایگاه  تنظیم می گردد که اگر همین ها را آقای ج با یک پرینت ساده دنبال کند در یک روز کاری می تواند رسالت خود را انجام دهد؟!البته ج است و کلی داستان...خدا خائنین به این انقلاب که حاصل خون شهداست را لعنت کند که گاهی با به نفهمی زدن خود در تخلفات و فسادهای مالی پرواضح اسباب تبرئه و نجات مفسدین و متخلفین را تامین می کنند.

 

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #2 علی 1396-08-28 23:58
ما کارگران شیلات شهید مرجانی که این آقای قدس علوی بیکار کرد به خدا سپردیم انشالله روز خوش نبینن من با ۱۵ سال سابقه کار بیکار هستم
نقل قول کردن
0 #1 علی اصغر طغرایی 1396-08-24 12:40
خدایا اخلاص و قرب الی الله را نصیبمان فرما لبیک یا حسین ع
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه