مسؤول دایره خدمات کمیته پشتیبانی بانوان نخستین اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان گفت: بانوان با روحیه بسیجی از ارزش‎های انقلاب اسلامی حفظ و حراست کنند.

 

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"آمنه رجبی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: استان گلستان 25 آذر میزبان یک اقدام فاخر فرهنگی در قالب نخستین اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان است به همین دلیل 72 بانوی این استان به صورت داوطلبانه پای کار هستند تا پذیرایی از خانواده‎های معظم شهدا، ایثارگران و مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان گلستان به شایسته‎ترین وجه انجام شود.

وی با اشاره به نقش موثر زنان در حمایت و پشتیبانی از رزمندگان قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس، بانوان در کنار مردان باغیرت این سرزمین، کاری کارستان کردند تا شاهد پیروزی حق بر باطل شویم.مسؤول دایره خدمات کمیته پشتیبانی بانوان نخستین اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان با تأکید بر اینکه بانوان باید پیامرسان خون شهیدان باشند، افزود: بانوان با حفظ عفت در پاسداری از ارزش‎های انقلاب اسلامی همواره حضور موثری داشتند که این نقش اثرگذار همچنان باید حفظ و حراست شود.

رجبی با اشاره به اینکه بانوان از حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت زینب (س) الگوگیری کنند، ابراز کرد: مکتب اسلام شیرزنانی تربیت کرده که در طول تاریخ الگوی زنان و مردان شدند، بانوان استان گلستان نیز با همین رویکرد به صورت داوطلبانه و خودجوش، لباس خادم‎الشهدا بر تن کردند تا از میهمانان اجلاسیه شهدای استان گلستان پذیرایی کنند.

وی با بیان اینکه نبرد حق و باطل همواره ادامه دارد، گفت: امروز بر همه بانوان تکلیف است تا در عرصه جنگ نرم به ایفای نقش بپردازند تا در این زمینه دشمن خوار و زبون شود.

رجبی با تأکید بر اینکه بانوان بصیر و هوشیار هر کدام به تنهایی می‎توانند یک لشکر در برابر دشمن باشند، افزود: حضور بانوان با روحیه بسیجی در صحنه‎های مختلف فرهنگی، اقتصادی، رزمی و دفاعی همپای مردان می‎تواند موجب تعالی انقلاب اسلامی شود.نوشتن دیدگاه