دفتر نماینده ولی فقیه درگلستان و امام جمعه گرگان در آستانه اجلاسیه ملی چهار هزار شهید والامقام استان در روز 25 آذر سال جاری در بیانیه ای اعلام کرد که مردم شیعه و سنی گلستان در دفاع از کیان اسلام درس بزرگی به استکبار دادند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"از دفتر آیت الله سید کاظم نورمفیدی در این بیانیه آمده است: ماندگاری بسیاری از اعتقادات و باورهای دینی در طول تاریخ براساس پاک باختگی شهیدان و ایثارگران بوده است و مقام جانبازی در جهت حفظ باورها و ارزش ها کمتر از شهادت نیست.
دفتر امام جمعه گرگان افزوده است: مردم استان در دفاع از کیان اسلام همراه رزمندگان دیگر نقاط کشور ،با دشمنان جنگیدند و در پشت جبهه ها با تامین نیازهای ضروری نیروهای اسلام، یار و یاور این مردان الهی بودند و تقدیم 4000 شهید بهترین دلیل بر نقش بارز مردم ولایتمدار استان گلستان در جبهه های جنگ تحمیلی است.
در ادامه دفتر نماینده ولی فقیه دراستان ضمن حق شناسی از برگزارکنندگان اجلاسیه ملی 4000شهید گلستان موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام با بهره گیری از اهداف بلند بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب آیت الله العظمی خامنه ای از درگاه خداوند متعال مسئلت کرده است.
سخنران ویژه اجلاسیه ملی چهار هزار شهید استان گلستان که صبح پنجشنبه در شهر گرگان برگزار می شود، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی استنوشتن دیدگاه