از استاندار محترم استان خواستار توجه بیشتر به مسائل اجرائی استان و در نظر گرفتن این قبیل اقدامات هستیم.و از ایشان که فردی سلیم النفس هستند خواستاریم تسلیم فشارها ی سیاسی جریانات رادیکال نشده و به آنچه رضای امام عصر عج و نائب برحقش امام خامنه ایست تسلیم باشند

به گزارش پایگاه عدالت خواهانمنابع مطلع از فشارهای سیاسی محمد رضا صالحی استاندار خراسان شمالی برای حفظ مدیرکل متخلف شیلات گلستان خبر می دهند!
گفتنیست استاندار خراسان شمالی از بستگان سید جواد قدس علوی معلوم الحال در گلستان می باشد.
این منبع مطلع عنوان کرد:روزی بود که محمد رضا صالحی و افرادی وابسته به تیم های افراطی اصلاح طلب به دنبال تصدی سید جواد قدس علوی بعنوان یکی از معاونین استاندار گلستان بودند که حجم تخلفات و سوء مدیریت های مدیرکل متخلف و پرحاشیه ی شیلات و البته هشدار مسئولین نظارتی و امنیتی مانع از این انتصاب می گردد.و کار به اینجا می رسد تا مدیرکل پرحاشیه و فاقد صلاحیت از سوی دستگاههای انقلابی، امروز به ماندن در شیلات استان نیز راضی شود و تلاش می کند تا در سایه ی فشارهای سیاسی استاندار خراسان شمالی و همینطور تیم سیاسی رادیکال وابسته به هاشم مهیمنی به حفظ جایگاه مدیرکلی شیلات گلستان بسنده کند.
اما اینجا از همه ی این مسائل و ابعاد جزئی تر آن می گذریم و خطاب به استاندار خراسان شمالی می گوئیم:
جناب آقای محمد رضا صالحی
استاندار استان خراسان شمالی
۱-گلستان را رها کنید و به خراسان شمالی برسید چرا اصرار دارید استان گلستان را در سایه مدیریت کنید؟!
۲-توجه کنید گلستان استاندار دارد و گلستان سیسیل نیست و پدر خوانده هم نمی خواهد!
۳-اگر بر اصرار خویش برای عنصری متخلف و پرحاشیه اصرار دارید این گزینه ارزانی خودتان و استان محل مدیریتتان
۴-جناب صالحی خود را خرج مردم و اولویت های آنان نمائید تا مدیران متخلف و پرحاشیه ی وابسته به خود
۵-جناب صالحی ادارات دولتی و بیت المال اگر ارث پدریتان بود نیز درست نبود که در سایه ی سنگین روابط سیاسی بیش از این در معرض خسارات متعدد قرار گیرد.
۶-جناب صالحی صرف نظر از گرایش سیاسی وجدان و اخلاق اسلامی اقتضا می کند هر مقامی وقتی تخلف و فسادی را حتی از ناحیه ی برادرش احساس کرد نسبت به آن حساسیت نشان داده نه اینکه به صرف قرابت سیاسی و خانوادگی بخواهد آخرت را فدای دنیا کند.
در پایان از استاندار محترم استان خواستار توجه بیشتر به مسائل اجرائی استان و در نظر گرفتن این قبیل اقدامات هستیم.و از ایشان که فردی سلیم النفس هستند خواستاریم تسلیم فشارها ی سیاسی جریانات رادیکال نشده و به آنچه رضای امام عصر عج و نائب برحقش امام خامنه ایست تسلیم باشند.

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #1 مجید 1396-11-01 18:36
چندی پیش با حکم سید مناف هاشمی استاندار گلستان الیاس هیوه چی به عنوان سرپرست فرمانداری بندر ترکمن منصوب شد.
در همین رابطه منابع موثق از عدم تائید صلاحیت وی برای ادامه ی این مسئولیت بعنوان فرماندار خبر می دهند.حال لازم است استاندار گزینه ی دیگری را برای فرمانداری بندر ترکمن در نظر داشته باشد.
انتهای خبر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه