استاندار گلستان در پیامی، شهادت مظلومانه سرباز شهید "مهدی کلته" در درگیری روز گذشته با اشرار مسلح در منطقه مرزی چالدران استان آذربایجان غربی را تسلیت گفت.

دسته: سیاسی گلستان

نامه ای خطاب به آیات عظام جنتی ، نورمفیدی و شاهرودی:

با وجود انفعال و عدم قاطعیت در مبارزه با فساد و تبدیل شدن آن بعنوان یک خرده فرهنگ زشت مدرن ( زرنگی ) در میان بعضی اقشار ، نرم افزار مدیریتی کشور را ویروسی کرده تا جایی که تمامی ظرفیتها و سخت افزارهای موجود کشور که می بایست در خدمت اقتصاد مقاومتی و جهاد فرهنگی در سراسر کشور و استانها باشد را ، از کارایی و اثربخشی لازم انداخته است .

دسته: سیاسی گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد؛

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: یک میلیارد و 300 میلیون تومانی که از سوی کارمندان یکی از بانک های استان، اختلاس شده بود به بیت المال بازگشت.

دسته: سیاسی گلستان

طی دیدار امروز عنوان شد:

استاندار گلستان به منظور پیگیری موضوعات مربوط به منطقه آزاد اینچه برون، با مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور دیدار و گفتگو کرد.

دسته: سیاسی گلستان

دانشجوی کلاله ای:

دانشجوی کلاله ای، تسخیر سفارت امریکا اولین اقدام انقلابی و ولایت مدارانه دانشجویان بود که منجر به بیداری اسلامی شد.

دسته: سیاسی گلستان

مسئول مطبوعات ارشاد گلستان:

کارشناس مسئول مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: براساس آمار ۹۹ رسانه در استان گلستان داریم که ۳۴ مورد آن پایگاه خبری و الکترونیک است و ۶۵ نشریه و روزنامه هستند.

دسته: سیاسی گلستان

نامه تائید شهردار گرگان هنوز از وزارت کشور صادر نشد معاون استاندار گلستان:

معاون امور عمرانی استانداری گلستان گفت: نامه تائید و یا رد شهردار گرگان هنوز از وزارت کشور به استانداری اعلام نشده است.

دسته: سیاسی گلستان

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان:

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از مردم مومن و ولایتمدار استان خواست تا همانند سال‎های گذشته در راهپیمایی یوم‎الله 13 آبان شرکت کنند و این روز مهم و تاریخی را نماد استکبارستیزی و خروش انقلابی ملت ایران عنوان کرد.

دسته: سیاسی گلستان

یادداشت :

تنها راه حل مشکلات استان گلستان در دراز مدت اینست که استاندار جدید گلستان با توانمند سازی دانشگاهها ، پارک علم و فناوری و نخبگان فاصله تئوری و عمل را کم کرده و و در انتصابات شخصیتهای علمی و نخبه را مد نظر قرار دهد .

دسته: سیاسی گلستان

استاندار گلستان:

استاندار گلستان با اشاره به اینکه توجه کارگروه تسهیل تنها نباید به مسائل صنعتی باشد، یادآور شد: در ارائه تسهیلات باید علاوه بر صنعت و کشاورزری به موضوعاتی نظیر گردشگری، رونق شهری، انبوه‌سازی و بسیاری مسائل دیگر نیز توجه داشته باشیم و باید به گوش مردم برسانیم که این کارگروه برای تسهیل در تمامی مشاغل و رفع موانع در همه زمینه‌های تولید و اشتغال است.

دسته: سیاسی گلستان

در آستانه روز۱۳آبان انجام شد:

بدنبال یاوه گویی ها لجن پراکنی های ترامپ درباره سپاه، دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی با حضور در دفتر فرمانده سپاه نینوای استان حمایت خود را از این نهاد انقلابی و نیروهای مخلص نظام اعلام کردند .

دسته: سیاسی گلستان

حجة الاسلام رعایتی:

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گفت: هرجایی که مردم از روحانیت فاصله گرفتند ضربه خوردند نمونه هایی از این خسارت ها در تاریخ فراوان است.

دسته: سیاسی گلستان

همسر شهید مدافع حرم افشین ذورقی:

همسر شهید مدافع حرم افشین ذورقی گفت: شهداء اهل شعار نبودند و به آنچه اعتقاد داشتند عمل کردند و چقدر خوب است که همه ما به آنچه که اعتقاد داریم عمل کنیم و تنها شعار ندهیم.

دسته: سیاسی گلستان