معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد:

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد گفت: حجم تبلیغات و معرفی کالاهای خارجی در محیط های تبلیغاتی از جمله فضای مجازی که این روزها جایگاه خاصی در میان مردم دارد به مراتب بیشتر از تبلیغ کالاهای ایرانی است و به نوعی تبلیغات ابزار تسلط اجناس خارجی در کشور است.

دسته: سیاسی گلستان

فرمانده سپاه کلاله:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کلاله گفت : هفته دفاع مقدس یادآور دستاورد و ارزش های انقلاب اسلامی است و یک از وظایف خطیر ما حفظ این دستاوردها است.

دسته: سیاسی گلستان

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه از جلسه شنبه هفته آینده کار انتخاب شهردار گرگان از بین 51 داوطلب آغاز می شود، گفت: امیدواریم تا پایان هفته آینده شهردار گرگان را معرفی کنیم.

دسته: سیاسی گلستان

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور:

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، گفت: واقعیت آن است که اگر امروز به طور قاطع با توطئه نسل کشی در میانمار و سایر نقاط جهان مقابله نشود، روند کشتار مسلمانان سایر کشورها نیز انجام خواهد شد.

دسته: سیاسی گلستان

فرمانده قرارگاه شمال‌شرق نزاجا در گرگان:

فرمانده قرارگاه شمال‌شرق نزاجا اقتدار و آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران را خاری در چشم دشمنان است.

دسته: سیاسی گلستان

ائمه جمعه استان گلستان:

امام جمعه بندرترکمن گفت: دولتهای مسلمان عملا در این مساله وارد شوند،ایران همواره این افتخار را دارد که در مقابل ظلم و ستم به پا خیزد،میانمار قضیه مذهبی بین مسلمانان و بوداییان نیست بلکه مساله ای سیاسی است از طریق هم پیمانان استکبار در کشورهای اسلامی پیاده می شود.

دسته: سیاسی گلستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس کمیسیون اقوام، مذاهب و اقلیت های دینی شورای تأمین استان با اشاره به کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار گفت: امروز در میان سکوت طولانی مدعیان حقوق بشر در قبال نسل کشی مسلمانان در میانمار، جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام، چشم امید مسلمانان و مظلومان جهان است.

دسته: سیاسی گلستان

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان:

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: با برخورداری مردم کشورمان از روحیه شهادت طلبی، خواب بازگشت دشمن به این خاک، به واقعیت نمی انجامد.

دسته: سیاسی گلستان

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان:

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: مسئولیت پاسداران ساخت درونی سپاه است و آنچه را که برآیند سپاه و محصول آن است از ساخت درونی شکل گرفته است.

دسته: سیاسی گلستان

در پی کشتار مسلمانان میانمار؛

جمعی از علمای اهل سنت و شیعه استان گلستان فاجعه کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کردند و خواستار رسیدگی هر چه سریع‌تر جوامع بین‌المللی به این امر شدند.

دسته: سیاسی گلستان

وقتی رسانه‌های انقلابی «جریان‎ساز» می‎شوند و مردم «مطالبه‎گر»

در جمعه‎ای که گذشت شهرهای مختلف کشور شاهد راهپیمایی باشکوه مردم ایران در دفاع از مسلمانان مظلوم میانمار شد درحالیکه دارالمومنین گرگان، این اقدام اعترا‎ض‎آمیز را در کانون وحدت جامعه اسلامی به خود ندید! اکنون یکی از مطالبات مردم انقلابی گرگان تدارک یک راهپیمایی در دفاع از مظلومان میانمار است.

دسته: سیاسی گلستان

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد:

اولین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

دسته: سیاسی گلستان

هر دم از این باغ بری می رسد :

پیش بینی می شود با استاندار شدن صالحی 2 معاونت و 12 پست مدیر کلی در اختیار برخی فعالان فتنه 88 و عناصر زاویه دار با نظام در اختیار این گروه قرار بگیرد که در این صورت فاجعه ای سیاسی و انقلاب مخملین استانی اتفاق می افتد .

دسته: سیاسی گلستان

معاون فرهنگی مرکز بزرگ شمال کشور در امور اهل سنت با بیان اینکه شیعه و سنی امروز در ایران با وحدت و آزادی در کنار هم زندگی می کنند، گفت: اگر برنامه ریزی دقیق نبود شاهد داعش در اهواز، کرمانشاه و تهران بودیم.

دسته: سیاسی گلستان