مدرس خارج فقه و اصول گفت: الفبای خط امام(قدس سره) و همچنین مشی ائمه معصومین(ع) را «پیروی از ولایت فقیه و تک محوری اداره شدن دین در جامعه» بیان کرد و گفت: اگر چهره واقعی مخالفان رهبری شناخته شود به روز بنی صدر می افتند.

دسته: سیاسی گلستان

دیده بگشا که جان بینی آنچه نادیدنی است آن بینی!

 

در آستانه انتخابات دور پنجم شورای شهر گرگان شاهد برخی اقدامات کاندیداها در فضای مجازی و حقیقی هستیم اقداماتی که سعی دارد رای قشر خاکستری را از آن خود کند..

دسته: سیاسی گلستان

طی گفت و گویی اختصاصی صورت گرفت:

 

استاندارگلستان گفت:افتتاح پروژه ها و حوادث تلخ درپایان سال و آغاز سال95 از تلخ ترین خاطره ها بوده است.

دسته: سیاسی گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد:

رئیس کل دادگستری گلستان از دستور کار ویژه امسال دادگستری گلستان، برای تقویت کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری و مبارزه با قاچاق با هدف رفع موانع تولید گلستان خبرداد.

دسته: سیاسی گلستان

امام جمعه موقت گرگان:

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ایجاد اشتغال برای جوانان گفت: بیکاری عامل بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور است.

دسته: سیاسی گلستان

دبیر حزب موتلفه اسلامی گلستان:

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گلستان با اشاره به عدم موفقیت دولت در تولید و اشتغال تاکید کرد: بیکاری بخشی از بی تدبیری دولت در امور اقتصادی است.

دسته: سیاسی گلستان

امام جمعه موقت گرگان:

 

امام جمعه موقت گرگان گفت: محور اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال پایدار در جامعه است.

دسته: سیاسی گلستان

یک شروع بی انگیزه!

 

زمان تعیین شده برای ثبت نام کاندیداهای شورای شهر از یکسو و خاموشی وبسایت ستاد خبری استان گلستان از سوی دیگر باعث می شود تا از شور انتخابات کاسته شود، شروع بی انگیزه ای که فعالیت گروه های تبلیغاتی فضای مجازی بر آن سرپوش گذاشت.

دسته: سیاسی گلستان

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان؛

 

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان گفت:عنصر انقلابی‌گری و اندیشه انقلابی ، راهبردی نجات بخش، جهت حل و فصل مسائل داخلی و بین المللی است.

دسته: سیاسی گلستان

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان:

 

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: از مجموع یک‌هزار و ۴۶۸ نامزد انتخابات شورای شهر و روستا که اقدام به ثبت نام در دفاتر پیشخوان کردند در روز نخست ثبت‌نام ۷۰۰ نفر ثبت‌نام آنان در سامانه ثبت شده است.

دسته: سیاسی گلستان