از استاندار محترم استان خواستار توجه بیشتر به مسائل اجرائی استان و در نظر گرفتن این قبیل اقدامات هستیم.و از ایشان که فردی سلیم النفس هستند خواستاریم تسلیم فشارها ی سیاسی جریانات رادیکال نشده و به آنچه رضای امام عصر عج و نائب برحقش امام خامنه ایست تسلیم باشند

دسته: سیاسی گلستان

گقته میشود از عدم تائید  احسان مکتبی برای ادامه ی مسئولیت در سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان خبر می دهند.

دسته: سیاسی گلستان

در همین رابطه گفته می شود جریان افراطی چپ حامی چراغعلی در صددند تا وی را بعنوان مدیرکل به مجموعه ی فرهنگ و ارشاد تحمیل کنند حالیکه گزینه های با سابقه ای در فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مدعی مدیرکلی در این اداره کل هستند.

دسته: سیاسی گلستان

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به استان گلستان و شهر گرگان سفر می کند.

دسته: سیاسی گلستان

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در سی و سومین جلسه شورای شهر گرگان بر سر یک لیست سیاه بحث و بررسی داشتند اما بالاخره متوجه نشدیم که این لیست سیاه وجود دارد یا نه ؟

دسته: سیاسی گلستان

امام جمعه بندرترکمن:

امام جمعه شهرستان بندر ترکمن گفت: در قضایای اخیر تجربه فتنه سال88 به کمک مردم آمد و مردم راه خودشان را با بیگانگان به خوبی جدا کرده اند.

دسته: سیاسی گلستان

فرمانده انتظامی گلستان خبر داد

فرمانده انتظامی گلستان از بازجویی دستگیرشدگان اغتشاشات در گلستان در اتاق‌های دارای دوربین مدارسته خبر داد و گفت: برخی تحقیقات از متهمان حتی با نظارت ناظران انجام می‌شد.

دسته: سیاسی گلستان

مردم آگاه و انقلابی شهرهای آزادشهر، علی آبادکتول، آق قلا و کردکوی در نقاط مختلف استان گلستان روز دوشنبه راهپیمایی ضد فتنه معاندین مکتب اسلام و ایران اسلامی را برگزار کردند.

دسته: سیاسی گلستان

سردار علی اكبر جاويدان با ارسال پيامی از همكاری مردم خوب و ولايتمدار گرگان در همراهي با پليس تقدير كرد.

دسته: سیاسی گلستان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر امروز جمعه اعلام کرد، راهپیمائی ضد فتنه معاندین مکتب اسلام و ایران اسلامی روز دوشنبه ۱۸ دی ماه در آزادشهر برگزار می شود.

دسته: سیاسی گلستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با بیان اینکه راه درست اعتراض به مشکلات اقدامات ساختارشکنانه و تخریب اموال عمومی نیست از دستگیری 12 نفر از لیدرهای اغتششات اخیر در گرگان خبرداد.

دسته: سیاسی گلستان

جعفر گرزین در میزگرد 9 دی :

رئیس ستاد انتخابات گرگان در سال 88 گفت : در آن زمان که بنده فرماندار بودم گرگان تنها شهری بود که به ستاد موسوی اجازه برگزاری میتینگ دادیم حتی یک نوع شکایت از نحوه انتخابات که مخدوش باشد نداشتند و حتی یک مورد شکایت از نوع نظارت بر انتخابات نبود.

دسته: سیاسی گلستان

واکنش آیت الله قدمی به سخنان اخیر رئیس جمهور :

جای تعجب است از نمایندگانی که در آیندۀ نزدیک به تأیید صلاحیت شان و به رأی مردم محتاج‌اند تا دوباره بر کرسی‌های مجلس تکیه کنند یا حتّی به خیال خام خود به ریاست جمهوری برسند؛ چگونه در مقابل رفتار و سیاست‌های مسئولین اجرایی سکوت کرده اند و امروز در فکر افزایش حقوق خودشان هستند.

دسته: سیاسی گلستان

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان؛

متاسفانه به جای آنکه هدف دانشگاه ها، آشنایی با عوامل فتنه و شناختن آنها به دانشجویان باشد، دانشگاه ها به حیاط خلوتی برای آنها تبدیل شده تا از تریبون مقدس دانشگاه جهت اهداف شوم شان استفاده کنند.

دسته: سیاسی گلستان

حضور کسی که از فعالان فتنه88 بوده و حضور میدانی در حادثه کوی دانشگاه سال 78 داشته در دانشگاهی مانند دانشگاه گلستان غیر قابل هضم است.

دسته: سیاسی گلستان

استاندار گلستان از تشکیل شورای راهبردی جوانان خبر داد و گفت: این شورا وظیفه سیاستگذاری داشته و باید نمایندگان حوزه های مختلف روستایی، مناطق محروم، شهری، حزبی، کارآفرینی و بانوان استان در آن عضو باشند

دسته: سیاسی گلستان