مفسر قرآن و استاد حوزه علمیه:

 

پایگاه عدالت خواهان"وقتی می گوییم این انقلاب همیشگی است این یک تحلیل نیست، این مردم دست از دینشان بر نمی دارند. این دلیل نیست که مسئولین ما فاسد، کذاب و قدرت طلب نمی شوند. این دنیا دنیای امتحان است. خداوند قدرت را به دستان ما می دهد تا ما را امتحان کند.

دسته: سیاسی گلستان

کارشناس مسائل سیاسی استان گلستان

کارشناس مسائل سیاسی استان گلستان با اشاره به اینکه کشورهای دون‌صفتی همچون فرانسه در معادلات ایران اسلامی جایگاهی ندارند، گفت: فرانسه در قواره دشمنی با ایران نیست.

دسته: سیاسی گلستان

سیدمناف هاشمی استاندار گلستان:

سیدمناف هاشمی عصر امروز در افتتاح متمرکز پروژه‌های عمرانی و اقتصادی دهه فجر شهرستان کردکوی، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: با توجه به اقداماتی که طی 39 سال گذشته رخ داد عزت و اقتدار جمهوری اسلامی بزرگترین و مهمترین دستاورد است که همه ما به آن افتخار می‌کنیم.

دسته: سیاسی گلستان

رهبران اصلاحات و مسولین دانشگاه هشیار باشند ، اگر به فکر حفظ آرمان های انقلاب در اندیشه نسل های جدید انقلاب نیستند ، حداقل به فکر جریان سیاسی خودشان باشند ، سیاست زدگی خطر بزرگی است برای یک جریان فکری.

دسته: سیاسی گلستان

همیشه رفتار تشکیلاتی و دقیق اصلاح طلبها برای من الگو و یک درس بزرگ بوده است و رفتار چند ماه اخیرشان در استان گلستان جای تحسین دارد.

دسته: سیاسی گلستان

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: در «تولید و اشتغال» با نگاه دقیق که در حوزه اقتصاد مقاومتی وجود دارد عقبیم ؛باید ساز و کارها طوری شود که جوان تحصیل کرده در نظامات جمهوری اسلامی تامین شود .

دسته: سیاسی گلستان

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی کشاورزی ایران گفت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که دلیل کاهش شدید سطح تولید ماهیان خاویاری در دریای خزر بیوتروریسم از طریق ورود ماهی شانک است.

دسته: سیاسی گلستان

از استاندار محترم استان خواستار توجه بیشتر به مسائل اجرائی استان و در نظر گرفتن این قبیل اقدامات هستیم.و از ایشان که فردی سلیم النفس هستند خواستاریم تسلیم فشارها ی سیاسی جریانات رادیکال نشده و به آنچه رضای امام عصر عج و نائب برحقش امام خامنه ایست تسلیم باشند

دسته: سیاسی گلستان

گقته میشود از عدم تائید  احسان مکتبی برای ادامه ی مسئولیت در سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان خبر می دهند.

دسته: سیاسی گلستان

در همین رابطه گفته می شود جریان افراطی چپ حامی چراغعلی در صددند تا وی را بعنوان مدیرکل به مجموعه ی فرهنگ و ارشاد تحمیل کنند حالیکه گزینه های با سابقه ای در فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مدعی مدیرکلی در این اداره کل هستند.

دسته: سیاسی گلستان