یک منبع آگاه خبر داد:

یک مقام آگاه از رسیدگی به پرونده اتهامات فصلنامه استارباد در دستگاه قضایی استان گلستان خبر داد.

دسته: سیاسی گلستان

جریانی که بسیار تلاش کرده است تا در خط فکری انقلاب اسلامی انحراف ایجاد کند و در سال های اخیر به ویژه در ایام انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نیز برخی مسئولان در داخل، آلارم هایی را به دشمنانی که برای نابودی این انقلاب دندان تیز کرده اند، دادند.

دسته: سیاسی گلستان

مصاحبه اختصاصی پایگاه عدالت خواهان با سید محسن طاهری در راستای اظهارات اخیر آیت الله نورمفیدی و روحانی

 اخیراً آیت‌الله نورمفیدی نماینده‌ی ولی فقیه در گلستان، اظهار نظری در مورد سخنان اخیر رئیس جمهور پیرامون مساله‌ی امامت و حکومت داشته‌اند.به همین خاطر مصاحبه‌ای با سیدمحسن طاهری (مسئول حوزه علمیه امام صادق ع گرگان) داشته‌ایم که متن آن را می‌خوانیم :

دسته: سیاسی گلستان

مدرس خارج فقه و اصول گفت: الفبای خط امام(قدس سره) و همچنین مشی ائمه معصومین(ع) را «پیروی از ولایت فقیه و تک محوری اداره شدن دین در جامعه» بیان کرد و گفت: اگر چهره واقعی مخالفان رهبری شناخته شود به روز بنی صدر می افتند.

دسته: سیاسی گلستان

دیده بگشا که جان بینی آنچه نادیدنی است آن بینی!

 

در آستانه انتخابات دور پنجم شورای شهر گرگان شاهد برخی اقدامات کاندیداها در فضای مجازی و حقیقی هستیم اقداماتی که سعی دارد رای قشر خاکستری را از آن خود کند..

دسته: سیاسی گلستان

طی گفت و گویی اختصاصی صورت گرفت:

 

استاندارگلستان گفت:افتتاح پروژه ها و حوادث تلخ درپایان سال و آغاز سال95 از تلخ ترین خاطره ها بوده است.

دسته: سیاسی گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد:

رئیس کل دادگستری گلستان از دستور کار ویژه امسال دادگستری گلستان، برای تقویت کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری و مبارزه با قاچاق با هدف رفع موانع تولید گلستان خبرداد.

دسته: سیاسی گلستان

امام جمعه موقت گرگان:

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ایجاد اشتغال برای جوانان گفت: بیکاری عامل بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور است.

دسته: سیاسی گلستان

دبیر حزب موتلفه اسلامی گلستان:

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گلستان با اشاره به عدم موفقیت دولت در تولید و اشتغال تاکید کرد: بیکاری بخشی از بی تدبیری دولت در امور اقتصادی است.

دسته: سیاسی گلستان

امام جمعه موقت گرگان:

 

امام جمعه موقت گرگان گفت: محور اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال پایدار در جامعه است.

دسته: سیاسی گلستان