فرمانده انتظامی گنبدکاووس خبر داد

 
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به توفیقات نسبی این نهاد در مبارزه با مواد مخدر، گفت: در سه ماهه نخست تمامی آمارها از رشد مبارزه و تلاش نیروی انتظامی با مواد مخدر حکایت می‌کند.

دسته: گنبدکاووس

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس:

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بیش از ۱۰۰ برنامه توسط دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر از ۱۰ تا ۱۶ تیر ماه هفته مبارزه با موادمخدر در شهرستان گنبدکاووس اجرا می‎شود.

دسته: گنبدکاووس

فرمانده‌ انتظامی گنبدکاووس:

فرمانده‌ انتظامی گنبدکاووس گفت: ٣١ طرح مقابله و مبارزه با موادمخدر در شهرستان اجرا شد که در مقایسه با سال گذشته بیش از ۱۱ درصد افزایش داشته است.

دسته: گنبدکاووس

رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی گنبدکاووس خبر داد

 
رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی شهرستان گبدکاووس از آغاز ویژه برنامه اعتکاف رمضانی دانش‌آموزان عضو این اتحادیه در گنبدکاووس خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس:

 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه روز جهانی قدس در سرتاسر دنیا از اهمیت زیادی برخوردار شده است، گفت: روز قدس روز اتحاد ملت‌های آزاده علیه استکبار جهانی است.

دسته: گنبدکاووس

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس:

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: اکنون ۲۰ کلاس درس در شهرستان گنبدکاووس به صورت کانکس است و از استانداردهای لازم برخوردار نیستند.

دسته: گنبدکاووس

رئیس بهزیستی شهرستان گنبدکاووس:

رئیس بهزیستی شهرستان گنبدکاووس گفت: با مشارکت مردم و به ویژه خیران شهرستان گنبدکاووس، ساخت پروژه اورژانس اجتماعی این شهرستان آغاز شد.

دسته: گنبدکاووس

مدیر پایگاه جهانی برج قابوس:

مدیر پایگاه جهانی برج قابوس با بیان اینکه تنها اثر معماری کالبدی گلستان مطالعات سازه بنا ندارد، از رانش در تپه برج قابوس و آغاز مرمت اضطراری در گنبد مخروطی بنا در تیرماه خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

فرمانده انتظامی گنبدکاووس خبرداد:

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از قتل جوان گنبدی با اسلحه شکاری خبر داد و گفت: پلیس آگاهی در حال پیگیری موضوع است.

دسته: گنبدکاووس

امام جمعه گنبدکاووس:

 
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه مساله فلسطین همیشه در اذهان مسلمانان باید تازه، پویا و زنده باشد، گفت: آزادی قدس شریف، آرمان همیشگی ماست.

دسته: گنبدکاووس