پایگاه عدالت خواهان"«نبود سیاست مشخص در بخش کشاورزی و ضعف عملکرد در مسائل مرتبط با آن» وزیر جهادکشاورزی را با اعلام وصول سؤال ملی نماینده گنبدکاووس به صحن علنی مجلس کشاند.

دسته: گنبدکاووس

در آیین تجلیل از معلمان برتر شهرستان مطرح شد؛

پایگاه عدالت خواهان"جمعی از مسئولان استانی در گنبدکاووس بااشاره به موفقیت های معلمان و دانش آموزان گنبدی درحوزه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی برلزوم توجه ویژه برای رفع برخی کمبودها درحوزه آموزش و پرورش این شهرستان تاکید کردند.

دسته: گنبدکاووس

پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان گنبدکاووس دستگیری عاملان قتل قتل مرد جوان فرمانده انتظامی گنبدکاووس دستگیری قاتل تحویل مراجع قضایی گرگان شناسایی و دستگیر دستور کار پلیس پلیس آگاهی اختلافات قبلی نیروی انتظامی

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری قاتل و همدستانش که مرد 34 ساله را به قتل رسانیده و از محل متواری شده بودند خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

گنبدکاووس خرده‌فروش مواد مخدر فرمانده انتظامی گنبدکاووس تهیه و توزیع مواد مخدر کردکوی پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهانگلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان عدالتخواه،عدالت طلبان عدالت محوری مطالبه گر پاکسازی نقاط آلوده کشف و ضبط تحویل مراجع قضایی گرگان طرح پاکسازی اخبار خواندنی نیروی انتظامی اجرای طرح

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری 4 خرده‌فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

پایگاه عدالت خواهان" اجرا از انتشار کلیپی در فضای مجازی آغاز شد که در آن ماموران و کارگران تلاشگر شهرداری در حال دیوارکشی با بلوک‌های بتنی در مقابل درب ورودی یک ساختمان تجاری و مسکونی بودند که مردم و سکنه در حال رفت و آمد در آن بوده و به طور نمونه یکی از بانوان ساکن در این مجتمع پشت دیوار قابل مشاهده است.

دسته: گنبدکاووس

امام جمعه گنبدکاووس:

پایگاه عدالت خواهان"امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اقدام شهرداری این شهر در برخورد با یکی از متخلفان و دیوارکشی در برابر ساختمان وی، گفت: شجاعت شهرداری در برخورد با متخلفان مرا خوشحال کرد.

دسته: گنبدکاووس

 

پایگاه عدالت خواهان"نوروزگاه برج قابوس گنبدکاووس به دلیل سایه انداختن عوائد مالی برخی ادارات دولتی از اهداف و رسالت‌های واقعی خود دور شده و فرهنگ باز هم در سایه پول قربانی شده است.

دسته: گنبدکاووس

پایگاه عدالت خواهان"سرپرست ناحيه مقاومت بسيج سپاه گنبدکاووس گفت: تعداد ۳۵۰ نفر از بسيجيان پايگاههاي محلات شهرستان گنبد امروز صبح به اردوي راهيان نور اعزام شدند.

دسته: گنبدکاووس

پایگاه عدالت خواهان" رییس مجموعه سوارکاری گنبد کاووس از توابع استان گلستان گفت: حال سوارکاران حادثه دیده در جریان رقابت های کورس امروز جمعه این شهرستان مساعد است.

دسته: گنبدکاووس

 نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس قهرمانان ورزشی قره‌جه طیار ورزش و جوانان گلستان گرگان بازی‌های آسیایی جاکارتا وزیر ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی سازمان‌های مردم‌نهاد بنگاه اقتصادی جذب سرمایه‌گذار هیئت‌های ورزشی نشست هم‌اندیشی زیرساخت‌های ورزشی بودجه ورزش مشکلات جوانان ایجاد اشتغال صبح پنجشنبه مشکلات زیادی سطح سلامت افزایش سطح

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در حوزه اشتغال قهرمانان ورزشی عملکرد خوبی نداشته است.

دسته: گنبدکاووس

نقش رابطه در راه اندازی کارها تا آنجا است که اگر قرار باشد در جایی استخدام شوی، بسیار بی شرمانه می پرسند: پارتی داری؟ و این وضعیت در دانشگاهها که خود ندای عدالت اجتماعی را سر می دهند، بسیار محل انتقاد است، مثل همین دانشگاه گنبدکاووس در گلستان که رابطه بر ضابطه پیروز است!

دسته: گنبدکاووس