مدیرکل بازرسی استان گلستان با اشاره به ضرورت اصلاح رفتارها و ایجاد انقلاب اداری در کشور، گفت: فساد پاشنه آشیل ادارات و نهادها شده است.

 

دسته: گنبدکاووس

معاون استاندار گلستان:

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به ضرورت توجه بیشتر مسوولان استانی به موضوع سرطان در گنبدکاووس، گفت: سرطان یکی از دغدغه‌های اصلی مردم گنبدکاووس است.

دسته: گنبدکاووس

امام جمعه گنبدکاووس:

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه هدف دشمنان از حمله به حریم امامان، انقلاب اسلامی است، گفت: دشمنان تکفیری‌ها را برای مقابله با انقلاب اسلامی حمایت می‌کنند.

دسته: گنبدکاووس

رئیس حوزه انتخابیه گنبدکاووس:

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان گنبد از تایید صلاحت 1266 نفر از داوطلبین انتخابات پنجمین دوره شهرو روستا در شهرستان گنبد خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

رئیس آموزش و پرورش گنبدکاووس:

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: در ۳ روستای شهرستان گنبدکاووس مشکل کمبود فضای آموزشی حاد است و دانش‌آموزان در کانکس تحصیل می‌کنند.

دسته: گنبدکاووس

فرماندار ویژه گنبدکاووس:

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اعلام صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها گفت: صلاحیت ۶۹ نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان گنبدکاووس احراز نشده است.

دسته: گنبدکاووس

رئیس بهداشت و درمان گنبدکاووس:

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس گفت: به زودی با کمک خیران۲۰ تخت در بیمارستان شهدای ۱۲ دی و ۲۴ تخت در بیمارستان پیامبراعظم(ص) شهرستان گنبدکاووس افزوده می‎شود.

دسته: گنبدکاووس

فرمانده انتظامی گنبدکاووس خواستار شد

 

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان گنبدکاووس خواستار افزایش سهیمه گنبدکاووس برای استفاه از ظرفیت مرکز نگهداری و بازپروری معتادان در توسکستان شد.

دسته: گنبدکاووس

اخبار کوتاه شرق استان گلستان

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: شورای معاونت پیشگیری از جرائم انتخاباتی در شهرستان گنبدکاووس تشکیل می‌شود.

دسته: گنبدکاووس

در 2 اردیبهشت ماه جاری

رئیس هیئت بازرسی شهرستان گنبدکاووس گفت: تمام کاندیداهای شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس از وضعیت صلاحیت خود در دوم اردیبهشتماه جاری مطلع خواهند شد.

دسته: گنبدکاووس