پایگاه عدالت خواهان" رییس مجموعه سوارکاری گنبد کاووس از توابع استان گلستان گفت: حال سوارکاران حادثه دیده در جریان رقابت های کورس امروز جمعه این شهرستان مساعد است.

دسته: گنبدکاووس

 نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس قهرمانان ورزشی قره‌جه طیار ورزش و جوانان گلستان گرگان بازی‌های آسیایی جاکارتا وزیر ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی سازمان‌های مردم‌نهاد بنگاه اقتصادی جذب سرمایه‌گذار هیئت‌های ورزشی نشست هم‌اندیشی زیرساخت‌های ورزشی بودجه ورزش مشکلات جوانان ایجاد اشتغال صبح پنجشنبه مشکلات زیادی سطح سلامت افزایش سطح

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در حوزه اشتغال قهرمانان ورزشی عملکرد خوبی نداشته است.

دسته: گنبدکاووس

نقش رابطه در راه اندازی کارها تا آنجا است که اگر قرار باشد در جایی استخدام شوی، بسیار بی شرمانه می پرسند: پارتی داری؟ و این وضعیت در دانشگاهها که خود ندای عدالت اجتماعی را سر می دهند، بسیار محل انتقاد است، مثل همین دانشگاه گنبدکاووس در گلستان که رابطه بر ضابطه پیروز است!

دسته: گنبدکاووس

شهید حسن قندهاری از جانبازان 70 درصد گنبدی که در شامگاه شنبه (۲۸ بهمن) به یاران شهیدش پیوست از مقابل بیمارستان طالقانی گنبدکاووس به سمت امامزاده یحیی بن زید تشییع و در قطعه شهدا به خاک سپرده شد.

دسته: گنبدکاووس

معاون استاندار گلستان خبر داد

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس از برگزاری یادواره شهدای اهل سنت شمال کشور به میزبانی گنبدکاووس در هفته نخست اسفندماه خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

جانباز 70درصد سرفراز گنبدی در هشت سال دفاع مقدس، به همرزمان شهیدش پیوست.

دسته: گنبدکاووس

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری فردی که بیش ۱۰ هکتار اراضی ملی را تصرف کرده بود خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

رئیس سابق اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس

رئیس سابق اداره ورزش وجوانان شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه بنده گزینه مدیرکلی بودم و امروز با بنده این‌گونه برخورد سیاسی می‌شود، خاطرنشان کرد: به هر حال امروز بنده با تصمیمات سیاسی و شخصی از مدیریت کنار می‌روم اما انتظار دارم همه مسوولان، ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی از مدیر جدید حمایت کنند.

دسته: گنبدکاووس

پس از مصاحبه تند و تیز ابراهیم غفاری رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس نسبت به عملکرد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، با تصمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان، محمدعلی رحیمیان معاون مدیرکل و رئیس هیات شنا استان گلستان به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس معارفه و ابراهیم غفاری از سمتش تودیع می‌شود.

دسته: گنبدکاووس

350 دانش آموز پسر گنبدکاووس در سومین مرحله اعزام دانش آموزان گنبدی به راهیان نورجنوب، صبح امروز، با بدرقه مسئولین شهرستان عازم سرزمین های نور شدند.

دسته: گنبدکاووس

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس:

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه شرایط فرماندار ویژه شهرمان را درک می‌کنم، گفت: اما انتظار دارم وی از من به عنوان مدیر اداره‌اش حمایت کند.

دسته: گنبدکاووس

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره اینکه برای موفقیت باید مسیر درستی را طی کرد، گفت: تعامل، اعتدال و خدمت صادقته رمز موفقیت مدیران است.

دسته: گنبدکاووس

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی در این شهرستان کمتر از ۴۸ ساعت، خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

پس از ماه‌ها تلاش و پیگیری کارشناس فرمانداری گنبدکاووس سرانجام مشکل چهار فرزند معلول خانواده افغان رفع شد.

دسته: گنبدکاووس