پس از پخش کلیپ  سوء استفاده از خانمها در نمایندگی ها و نمایشگاههای خودرو و مراسم های رونمائی از خودروهای لوکس و مدل بالا این بار  از همین ترفند  در افتتاح هایپر فامیلی گنبد قرار است استفاده شود

دسته: گنبدکاووس

پرونده قتل فجیع پسر سه ساله اهل شهرستان گنبد کاووس که در شکنجه گاه پدرمعتادش کشته شد، به صورت ویژه در دستور رسیدگی قضایی قرار گرفت.

دسته: گنبدکاووس

گنبدکاووس- فرماندهی انتظامی شهرستان گنبدکاووس از فوت شدن کودک سه ساله گنبدی بر اثر ضرب و شتم از سوی پدر خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

مردم گنبدکاووس شب گذشته با پیکر مجاهد انقلابی، یاردیرین امام و رهبری، حجت الاسلام محمد حسین سبحانی وداع کردند.

دسته: گنبدکاووس

بخشدار بخش مرکزی شهرستان گنبد کاووس به دلیل اینکه از حمایتهای رئیس یکی از نهاد های امنیتی  در جلسات برخوردار شوددر ابتدای مشغول به کار شدن در بخشداری گنبد  آقای ب ت که داماد رئیس اداره‌ی نظارتی و امنیتی شهرستان گنبدكاووس در جایگاه غیر واقعی واحد حقوقی دهیاران بخشداری  بخش مرکزی گنبدکاووس به کار گماشته

دسته: گنبدکاووس

انا لله و انا الیه راجعون؛

امام جمعه سابق گنبد کاووس و یار دیرین امام و رهبری دار فانی را وداع گفت.

دسته: گنبدکاووس

رئیس اتحادیه صافکاران گنبد کاووس طی جوابیه ای عنوان کرد : هدف از تخریب بنده اینست که اقدامات مثبتم منافع مادی برخی افراد را به خطر انداخته است .

دسته: گنبدکاووس

گزارشات مردمی از گنبدکاووس حکایت از تخلفات گسترده در اتحادیه صافکاران این شهرستان دارد در حالیکه اتاق اصناف و صنعت و معدن و تجارت سکوت کرده اند .

دسته: گنبدکاووس

میقانی عنوان کرد:

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان گلستان گفت: اتوبوس تهران - گنبدکاووس که شب گذشته در جاده فیروزکوه دچار حادثه شد، برخلاف اعلام اولیه به دره سقوط نکرده، بلکه در کف جاده واژگون و روی آسفالت کشیده شده است.

دسته: گنبدکاووس

 جان باختن دو گلستانی ناظر والیبال و پیام تسلیت فدراسیون فدراسیون والیبال در پی جان باختن دو گلستانی ناظر والیبال در حادثه تصادف شب گذشته اتوبوس پیام تسلیت صادر کرد.

فدراسیون والیبال در پی جان باختن دو گلستانی ناظر والیبال در حادثه تصادف شب گذشته اتوبوس پیام تسلیت صادر کرد.

دسته: گنبدکاووس

شب گذشته اتفاق افتاد؛

دبیر هیات والیبال استان گلستان در حادثه واژگونی اتوبوس تهران به گنبدکاووس که در استان مازندران رخ داد، جان خود را از دست داد

دسته: گنبدکاووس

فرماندار ویژه گنبدکاووس:

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: مراسم متمرکز عزاداری اربعین حسینی در امامزاده یحیی ابن زید(ع) گنبدکاووس برگزار می‌شود و بیش ۳ هزار نفر از شهرهای شرق استان گلستان به صورت پیاده‌روی به امامزاده یحیی ابن زید(ع) می‌آیند و عزاداری می‌کنند.

دسته: گنبدکاووس

امام جمعه گنبدکاووس در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح

امام جمعه گنبدکاووس در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد گفت: باید طوری عمل کنیم تا انضباط اجتماعی درونی شود و به ارتقاء امنیت جامعه کمک شود.

دسته: گنبدکاووس