فرماندار ویژه گنبدکاووس خبر داد

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: توسعه روستائی محور توسعه شهرستان گنبدکاووس در سال ۹۶ است و در هر روستای این شهرستان یک پروژه اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود.

دسته: گنبدکاووس

در چهارمین روز ثبت نام انجام شد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تقدیر از حضور مادری با فرزند نوزادش در صف ثبت‎نام انتخابات شوراها در گنبدکاووس به این نوزاد هدیه‌ای اعطا کرد.

دسته: گنبدکاووس

رئیس ستاد انتخابات گلستان:

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با اشاره به اینکه از ظرفیت خبرنگاران در همه مراحل 19 گانه اجرای انتخابات استفاده می‌کنیم، گفت: هیچ محدودیتی برای حضور خبرنگاران در ستاد انتخابات وجود ندارد.

دسته: گنبدکاووس

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبد؛

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس از ثبت نام 417 داوطلب در انتخابات شوراهای شهرو روستا در دو شهر گنبد، اینچه برون و دو بخش مرکزی و داشلی برون خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

مدیرکل میراث فرهنگی گلستان مطرح کرد؛

مدیر کل میراث فرهنگی،‌صنایع دستی و گردشگری گلستان از اجرای طرح توسعه برج جهانی قابوس با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

طی دو روز اول آغاز ثبت نام؛

بخشدار مرکزی گنبدکاووس از ثبت نام 223 نامزد انتخاباتی در دو روز اول آغاز نام نویسی داوطلبین در پنجمین دوره انتخابات شورای روستاهای بخش مرکزی گنبدکاووس خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

رئیس میراث فرهنگی و گردشگری گنبدکاووس:

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گنبدکاووس گفت: از ۲۵ اسفند ۹۵ تاکنون ۳ هزار و ۲۷۲ گردشگر داخلی و خارجی از برج جهانی قابوس بلندترین برج آجری جهان بازدید کردند.

دسته: گنبدکاووس

رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس:

 

رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس با اشاره به طرح نوروزی این جمعیت از 25 اسفند ماه تا 15 آماده خدمت رسانی به مسافرین نوروزی، گفت: میزان 430 نفر روز در کل طرح آماده به خدمت رسانی برای مسافرین هستند، که از این میزان 220 نفر روز امدادگر و 210 نفر روز راهنمایی ه مسافرین انجام می شود.

دسته: گنبدکاووس

در کارگروه آرد و نان شهرستان گنبدکاووس مطرح شد؛

در جلسه کارگروه آرد و نان در گنبدکاووس ساعت کاری نانوایان در 6 ماه دوم سال 96 بررسی شد و رئیس تعزیرات گنبدکاووس از ثبت و بررسی 44 پرونده تخلف از خبازان در 6 ماه دوم سال 95 خبر داد.

دسته: گنبدکاووس

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس:

قرجه طیار نماینده گنبدکاووس

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر واگذاری بلندمدت مجموعه‌های سوارکاری استان گلستان به مدیریت استانی هستیم.

دسته: گنبدکاووس