رئیس اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس خبر داد

رئیس اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس با اشاره به اینکه دانش آموزان و فرهنگیان برای مدرسه سازی و کمک به محرومین وارد صحنه شده‌اند، گفت: کمپین دوستان خوب خدا توسط 600 معلم گنبدی برای کمک به دانش‌آموزان محروم تشکیل شده است.

دسته: گنبدکاووس

فرماندار ویژه گنبدکاووس:

فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به ضرورت توجه مسؤولان به موضوعات دینی و فرهنگی در کنار فعالیت‌های عمرانی و سیاسی، گفت: کم‌کاری مسوولان در مسائل دینی و فرهنگی را نمی‌پذیرم.

دسته: گنبدکاووس

آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگی واحد شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان گنبد عصر روز گذشته در سالن همایش این واحد دانشگاهی برگزارشد.

دسته: گنبدکاووس

شلوغی بازار فرصتی مهیا کرده است که عده ای سود جو به عنوان تفریح برای بدست آوردن مال افراد ، شرف خود را قربانی کنند .

دسته: گنبدکاووس

به پاس 38 سال عزتی که انقلاب شکوهمند اسلامی به مردم ولایتمدار ایران هدیه کرد، امروز همه باهم بار دیگر به صحنه آمدند تا با فریاد انزجاز از استکبار و یاوه گویان مستکبر ، شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را سر دهند.

دسته: گنبدکاووس

عضو هیئت مدیره کانون دانش‌پژوهان نخبه گلستان مطرح کرد

 

عضو هیئت مدیره کانون دانش‌پژوهان نخبه استان گلستان با انتقاد از عدم حضور برخی روسای دانشگاه‌های گنبدکاووس در جلسات شهرستانی، گفت: رؤسای دانشگاه‌ها در جلسات شورای مشورتی جوانان حاضر شوند.

دسته: گنبدکاووس

مطالبه جدی امام جمعه گنبدکاووس از مسؤولان استان گلستان:

 

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه پروژه کمربندی گنبدکاووس سال‌هاست نیمه تمام باقی مانده است، گفت: از همه مسؤولان استانی می‌خواهم که نسبت به اجرای کامل این پروژه اقدام کنند.

دسته: گنبدکاووس

دهه مبارک فجر فرصتی بود برای حضور سه وزیر در استان گلستان که سهم گنبدکاووس به عنوان یکی از محوری‌ترین شهرستان‌های این استان از این حضور تقریبا هیچ بود، هیچ.

دسته: گنبدکاووس

جشنواره غذاي سالم به مناسبت فرارسیدن دهه فجر با عنوان" دهه‌ي فجر و سلامت" در دبستان پروين اعتصامي گنبدكاووس با مشاركت مادران و دانش‌آموزان اين واحد آموزشي برگزار شد.

دسته: گنبدکاووس

رفتارهای سلیقه‌ای و سیاسی باعث شده برخی از این حقوق نادیده‌ گرفته شوند؛و با توجه به نزدیکی انتخابات این حق از دست رفته نمایندگان مردم روستا که با آرا مستقیم مردم انتخاب شده اند به آنها برگردانید

دسته: گنبدکاووس