استاندار گلستان در جلسه شورای اداری گمیشان

صادقو در آخرین جلسه شورای اداری گمیشان گفت :از طرح ایجاد بندر سبز خزری و منطقه آزاد در گمیشان حمایت می کنیم و معتقدیم این طرح ها در شهرستان توجیه اقتصادی دارد.

دسته: گمیشان

یکی از بانوان هنرمند گمیشانی چهره استاندار گلستان را به تصویر کشید و این اثر هنری درجلسه شورای اداری گمیشان توسط فرماندار گمیشان به وی اهدا شد.

دسته: گمیشان

به مناسبت سالرروز رحلت حضرت ام البنين و روزتكريم مادران شهدا مسئولين گميشاني با  مادران شهيد شهرستان ديدار كردند و به ياد هر شهيد يك نهال كاشتند.

دسته: گمیشان

در هشتمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان گمیشان بخشدار گلدشت معرفی شد

دسته: گمیشان

در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهتگیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها اقدام به معرفی نامزدهای احتمالی انتخابات در سطح شهرگميش تپه كرده ایم.

دسته: گمیشان

فرماندار گمیشان گفت: خانه‌های تاریخی گمیشان هدف گردشگری مسافران نوروزی می‌شود.

دسته: گمیشان

رييس ميراث فرهنگي گميشان

رييس ميراث فرهنگي و گردشگري گميشان گفت: بايد از ظرفيت صنايع دستي نفيس و زيباي تركمن در جهت افزايش فرصت شغلي در شهرستان بهره بگيريم .

دسته: گمیشان

ساحل گميشان  در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهتگیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها اقدام به معرفی نامزدهای احتمالی انتخابات در سطح شهرگميش تپه كرده است.

دسته: گمیشان

5 نوجوانان گميشاني در دوسال اخير  با نقاشي آداب و رسوم تركمن در مسابقات بين المللي آفتخار آفريني كردند.

دسته: گمیشان

بهره ناچیز ساحل‌نشینان از دریا

 گمیشان- بیکاری کمرشکن گمیشان و بهره ناچیز ساحل‌نشینان از دریا، صیادان را برای لقمه ای نان تا پای مرگ می‌برد و گاهی دست‌خالی بازمی‌گرداند.

دسته: گمیشان