امام جمعه خواجه نفس از مسئولین خواست با استفاده از ظرفیت گردشگری، سایت میگو، دریا و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در جهت رفع مشکل بیکاری در منطقه تلاش کنند.

دسته: گمیشان

امير شير توماج فرماندار گميشان كار خود را با سركشي هاي سرزده از ادارات ، مركز بهداشت و نانوايي ها و پروژه هاي نيمه تمام و مشكلات شهري شروع كرد .

دسته: گمیشان

مردم تركمن و با صفاي گميشان همه ساله با رفتن به زيارت حضرت امام رضا عليه السلام عشق و محبت خود را به خاندان رسول اكرم ابراز مي كنند.

دسته: گمیشان

مراسم تودیع و معارفه فرماندار گمیشان حضور مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری و ائمه جمعه و مسئولین این شهرستان در سالن کتابخانه عمومی گمیشان برگزار شد.

دسته: گمیشان

فرمانداران شهرستانهای مرزی آق قلا و گُمیشان در استان گلستان تغییر کرده یا جابجا می شوند

دسته: گمیشان

اقدام ارزشمندی که به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛

فرماندار گمیشان گفت: رزمندگان اسلام در روزهای دفاع مقدس به پشت گرمی رهبری امام خمینی در مقابل استکبار ایستادند و با شهادت خود امنیت و عزت امروز کشورمان را ساختند و تا ابد تاریخ ساز شدند.

دسته: گمیشان

سومین یادواره 37 تن از شهدای بخش گلدشت گمیشان با حضور سرهنگ تناور از یادگاران دفاع مقدس، فرماندار گمیشان ، فرمانده سپاه گمیشان و روحانیون و مردم قدرشناس سیمین شهر برگزار شد.

دسته: گمیشان

فرماندار گمیشان به همراه امام جمعه ، نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و فرمانده انتظامی شهرستان از خانواده های شهید قربان محمد دولتی و شهید عاشور طواق کلته دیدار و دلجویی کردند.

دسته: گمیشان

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان گفت: در طول هفته بسیج، بسیج جامعه پزشکی برنامه های مختلف درمانی را در سطح استان اجرا خواهد نمود.

دسته: گمیشان

در راستای اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان برگزار شد؛

یادواره 73 شهيد گرانقدر گميشان با حضور خانواده های معظم شهدا، امام جمعه گميشان ، مشاور استاندار در امور ایثارگران و حجه الاسلام داوري (مسئول تبلیغات لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس) برگزار شد.

دسته: گمیشان