بهره ناچیز ساحل‌نشینان از دریا

 گمیشان- بیکاری کمرشکن گمیشان و بهره ناچیز ساحل‌نشینان از دریا، صیادان را برای لقمه ای نان تا پای مرگ می‌برد و گاهی دست‌خالی بازمی‌گرداند.

دسته: گمیشان

رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان‌های ترکمن و گمیشان از دستگیری 10 شکارچی غیر مجاز در شهرستان گمیشان استان گلستان خبر داد.

دسته: گمیشان

ساعتي پيش به همت بسيج ناحيه مقاومت گميشان 94  نفر از افراد بالاي 40 سال گميشاني كه تا كنون موفق به زيارت امام هشتم نشده بودند عازم مشهد مقدس شدند.

دسته: گمیشان

کودکان گمیشان حامی تالاب ها می شوند.

دسته: گمیشان

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان مرزی گمیشان از اجرای طرح لبخند زمین با هدف حفظ محیط زیست و ترویج صنایع دستی منطقه خبر داد و گفت: در این طرح از ظرفیت کودکان فعال در کانون و مادران استفاده می شود.

دسته: گمیشان

امام جمعه خواجه نفس از مسئولین خواست با استفاده از ظرفیت گردشگری، سایت میگو، دریا و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در جهت رفع مشکل بیکاری در منطقه تلاش کنند.

دسته: گمیشان

امير شير توماج فرماندار گميشان كار خود را با سركشي هاي سرزده از ادارات ، مركز بهداشت و نانوايي ها و پروژه هاي نيمه تمام و مشكلات شهري شروع كرد .

دسته: گمیشان

مردم تركمن و با صفاي گميشان همه ساله با رفتن به زيارت حضرت امام رضا عليه السلام عشق و محبت خود را به خاندان رسول اكرم ابراز مي كنند.

دسته: گمیشان

مراسم تودیع و معارفه فرماندار گمیشان حضور مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری و ائمه جمعه و مسئولین این شهرستان در سالن کتابخانه عمومی گمیشان برگزار شد.

دسته: گمیشان

فرمانداران شهرستانهای مرزی آق قلا و گُمیشان در استان گلستان تغییر کرده یا جابجا می شوند

دسته: گمیشان