نماینده ولی فقیه در گلستان امروز در اختتامیه اجلاسیه 4هزار شهید استان گلستان گفت: مانند شهدا باید با خدا، انقلاب و ارزش های انقلاب صادق باشیم.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانبه نقل از کلاس بیست؛ سیدکاظم نور مفیدی دردر اختتامیه  اجلاسیه 4هزار شهید استان گلستان که در گرگان در حال برگزاری است با گرامیداشت هفته وحدت ضمن قدردانی از مسئولان برگزاری مراسم  اظهار کرد:  مجالسی که در شان شهیدان بود برگزار شد و دلسوزانه و برادرانه کار شده است  و ایناختتامیه زینت بخش همه مجالس در سطح استان گلستان است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: ایشان تاکید کردند صرفا منشورات و ارائه افکار و اندیشه ها کفایت نمی کند بلکه  باید آرمان شهیدان و راهی را که طی کردند به ذهن و جامعه بخصوص نسل جوان رسانده شود و سختی ها که برای انقلاب متحمل شده اند به نسلی که دفاع مقدس را ندیدند به ذهن آنها منتقل کنند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه شهیدان چه درسی به امت اسلامی دادند و چه راهی را گشودند، اذعان کرد: شهیدان با شهادتشان به ما پیام هایی دادند که با تدبر در آنها حتما به آنها پی می بریم، شهیدان اولا صداقت خودشان را به ارزش های انقلاب به امضا رساندندو با شهادت خود چنین پیامی را  به ما دادند، لذا  ما نیز باید برای خدا و دین خدا و با ارزش های انقلاب صادق باشیم  و این دلیل شهادت بود.

نورمفیدی ادامه داد:  مانند شهدا باید با خدا، انقلاب و ارزش های انقلاب صادق باشیم.

وی با بیان اینکه شهیدان به ما نشان دادند هر غیر ممکن و کار سختی را ممکن می سازند، یادآورشد:  این پیام همه نسل ها است که تکان نخوریم و نلرزیم  از دشمنان.

این مقام مسئول ادامه داد:  امروز خیلی به این نکته نیازمندیم، جهانیان و کفر انقلاب جهانی برسر راه ما ایستاده و چه باید جوابی داشته باشیم و شهیدان به ما آموختند و با راه انقلاب هر مشکلی را ازسر را خود برداریم وامروز بیش از گذشته به صبر و ایستادگی ما نیازمندیم.

نورمفیدی با تاکید بر مطالعه وصیت نامه شهیدان به نسل جوان،:  بیشترین وصایای شهدا دفاع از ولایت و انقلاب  خواند و اظهار کرد: اگر در گذشته مشکل پیدا می کردیم  محوریتِ ولایت  وجود نداشت لذا امروز دشمن  آن را محور و هدف قرار داده است، پیام شهیدان ماست که ولایت پذیری را  با سعه صدر و با منطق  به نسل ها ی جدید منتقل کنیم.نوشتن دیدگاه