رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان در خصوص حواشی بوجود آمده در رابطه با برخی متون موهن فصلنامه استارباد، گفت: من اصلا، هیچ، این فصلنامه را نخوانده ام، چه بگویم؟!

دسته: گرگان

سروان صاحبکاران

مسیول پلیس فتا فرماندهی انتظامی گلستان از دستگیری فردی که با انگیزه انتقام جویی اقدام به هتک حیثیت، ایجاد مزاحمت و تهدید شهروند گرگانی در فضای مجازی می نمود، خبر داد.

دسته: گرگان

سرهنگ دوم پاسدار سیدعلی مهاجر


فرمانده سپاه ناحیه گرگان گفت: غرب در این سال ها در ایران به دنبال اقتصاد مصرفی بوده است و نه اقتصاد تولیدی و سعی کرده به جای صادرات صنایع علمی صنایع غذایی را به ایران وارد کند تا برتمام جنبه های ایرانیان چه اخلاقی و چه مصرفی تاثیرگذارباشد.

دسته: گرگان

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس گفت: استان محروم گلستان، استانی کشاورزی و دامپروری است اما متاسفانه در تخصیص اعتبارات و در بودجه‎های کشور جزء استان‎های آخر است و این زیبنده استان گلستان نیست.

دسته: گرگان

کارکنان دادگستری ها،دادسرا و شوراهای حل اختلاف غرب استان و خانواده هایشان در این دوره آموزشی حضور دارند.

دسته: گرگان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: با تلاش ۱۲ ساعته نیروهای امدادی کودک ۵ ساله گمشده از دیروز در جنگل‌های النگدره گرگان سالم پیدا شد.

دسته: گرگان

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" امروز مصادف با آخرین جمعه ماه رمضان مردم گرگان به خیابان ها آمدند و با شعار های کوبنده انزجار خود را از رزیم کودک کش اسرائیل و دیگر حامیان غربی و عربی اش نشان دادند.

دسته: گرگان

تجاوز مرد 30 ساله به دختر 12ساله در یکی از روستاهای شهرستان گرگان منجر به خودکشی و مرگ وی شد.

دسته: گرگان

حجت الاسلام حقی دادستان انقلابی استان گلستان:

حجت الاسلام حقی بیان کرد : اگر رهبری فرمان آتش به اختیار داده ما هم در این راه تلاش و جهاد خواهیم کرد ، نمی گذاریم روزی برسد که ما هم سرافکنده باشیم ، ما همان جماعتی هستیم که پیامبر وعده داده بود و امروز هم اگر عزتی می بینیم مرهون خون شهداست

دسته: گرگان