همزمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، «آیت‌الله العظمى علوی گرگانی» طبق سنوات گذشته به شهر گرگان سفر كردند

دسته: گرگان

سید علی مهاجر در جمع خبرنگاران :

مسئول هیئت رزمندگان شهرستان گرگان با بیان اینکه هیئت سکولار در گرگان نداریم گفت : خوشبختانه هیئتهای شهر گرگان موضوعات و منویات مقام معظم رهبری را دنبال می کنند.

دسته: گرگان

رئیس دانشگاه جامعه المصطفی گرگان خبر داد

رئیس دانشگاه جامعه المصطفی گرگان از فراهم شدن شرایط دانشجو از 66 کشور جهان در این دانشگاه خبر داد.

دسته: گرگان

آیت الله اعرافی در گرگان:

مدیر حوزه های علمیه کشور با تاکید بر این که حوزه باید مردمی و اجتماعی باشد، چرا که اتصال و دلدادگی روحانیت با مردم بسیار مهم است، گفت: اخلاق و معنویت انسان را می سازد و حوزه علمیه باید نزدیک ترین نهاد به این الگوی جذاب اجتماعی و فکری باشد.

دسته: گرگان

سخنگوی شورای شهر گرگان:

سخنگوی شورای شهر گرگان از تعیین شهردار گرگان تا پایان هفته آینده خبر داد و گفت: تا پایان هفته جاری یک نفر به عنوان شهردار گرگان به وزارت کشور معرفی خواهد شد.

دسته: گرگان

سخنگوی شورای شهر گرگان خبرداد:

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: 51 نفر داوطلب تصدی سمت شهردار گرگان بر حسب آگهی فراخوان عمومی شورای اسلامی شهر شدند که از این تعداد 47 مرد و 4 نفر زن هستند.

دسته: گرگان

نشست فعالان گردشکری در گرگان؛

انتقاد از نبود زیرساخت گردشگری و لزوم ایجاد فهم درست از توریسم، موضوعاتی بود که در نشست فعالان گردشگری با حضور هتل داران، تورداران و مسئولان استان مطرح شد.

دسته: گرگان

مدیرآموزش و پرورش گرگان خبرداد؛

مدیر آموزش و پرورش گرگان گفت: با توجه به تغییر نظام آموزشی در سال های اخیر و کمبود نیرو در مقطع ابتدایی امسال 302 معلم کمبود داریم که منتظر اعلام استان و دانشگاه فرهنگیان برای تامین آن هستیم.

دسته: گرگان

گرگان بعنوان یکی از شهرهای مهم منطقه شمال شرق کشور و با جمعیت رو به رشد نیازمند اجرای طرح های گوناگون در امر توسعه می باشد و مجموعه شورا و شهرداری در این امر نقش حساسی را بعهده خواهند داشت.

دسته: گرگان

حق وردی در دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی گرگان:

کارشناس و منتقد بازی‌های رایانه‌ای گفت: نبود سواد رسانه ای در حوزه بازی های رایانه ای افزایش تهدیدات این رسانه را در کشور افزایش داده است و توجه به ارتقا سواد بازی می تواند این زمینه را فراهم کند تا ضمن کنترل آسیب ها از فرصت های این رسانه به نحومناسب بهره برداری کرد.

دسته: گرگان

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان:

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان گفت: ۸۰۰ راننده دارای مجوز سرویس مدارس در گرگان مشغول به فعالیت هستند .

دسته: گرگان

رئیس حوزه هنری گلستان:

 رئیس حوزه هنری استان گلستان گفت: با فرا رسیدن دهه اول ماه محرم، تکیه هنرمندان استان گلستان در خانه تاریخی کبیر در گرگان برپا می‌شود.

دسته: گرگان

به میزبانی هیئت رزمندگان اسلام گرگان انجام می‎شود

مسوول هیئت رزمندگان اسلام شهرستان گرگان از مردم مومن و ولایتمدار دارالمومنین این شهرستان دعوت کرد دوشنبه‎های هر هفته بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه ثارالله سپاه گرگان برای شرکت در یک محفل معنوی و فرهنگی گردهم آیند.

دسته: گرگان

سکان شهرداری گرگان به چه کسی می رسد ؟

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در حال رایزنی با گزینه های اصلی شهرداری گرگان برای تصدی این مقام مهم هستند.

دسته: گرگان

به دلیل پرداخت نکردن حق انشعاب؛

 انشعاب آب تنها مجموعه ترک اعتیاد بانوان شهر گرگان به دلیل پرداخت نکردن حق انشعاب ۲۳ میلیون تومانی آب از سوی اداره کل آبفای استان قطع شد.

دسته: گرگان

فائزه عبداللهی:

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به حداقل سرانه هایی که مدیریت شهری موظف به تامین آن است، گفت: تلاش شورای اسلامی دوره پنجم، جبران کمبودها، بهبود سرانه های عمومی و توجه ویژه به بهبود وضعیت محیط زیستن شهری است.

دسته: گرگان

 همزمان با مراسم آیین بزرگداشت هفته گرگان، از لوح ثبت گویش استرآباد رونمایی شد.

دسته: گرگان

با حضور سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور

 دومین جشنواره دانش‌آموختگی ۲۸۳ دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان استان گلستان امروز با حضور سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در گرگان برگزار شد.

دسته: گرگان

مسابقات والیبال نوجوانان گرامیداشت دهه کرامت استان با قهرمانی تیم کلینیک دندانپزشکی دی از گرگان به کار خود پایان داد.

دسته: گرگان

به مناسبت 20 شهریور ؛

حالا همه نگاهها به شورای پنجم است تا کارغلط و میراث نامیمون گذشته را از ذهن مردم گرگان پاک کند و قلوب مردم مسلمان گرگان درالمومنین را در چشمه زلال 5 آذر که با خون 14 آذر اهورایی آبیاری شده است شستشو دهد .

دسته: گرگان

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان:

عضو شورای فرهنگ عمومی استان گلستان گفت: 5 آذر بهترین روز جهت انتخاب روز گرگان است.

دسته: گرگان

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان:

 رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: ۵۵ غرفه در نمایشگاه هفته فرهنگی گرگان فعال است.

دسته: گرگان

سارق سابقه دار انباری در گرگان دستگیر و روانه زندان شد.

دسته: گرگان

توسط دانشجو معلمان جهادگر انجام شد؛

دانشجویان جهادی پردیس امام خمینی دانشگاه فرهنگیان گرگان با حضور در منزل شهید تولی از مقام شامخ اولین شهید مدافع حرم و خانواده وی تجلیل کردند.

دسته: گرگان

 نخستین جشنواره کودک و مقررات ملی با عنوان شهر دوستدار کودک با معرفی آثار برتر در گرگان برگزار شد.

دسته: گرگان