وی با تاکید براینکه نمایندگان می توانند مشاوران رئیس جمهور باشد، گفت: در حال حاضر فضای اقتصادی کشور نامناسب است و مردم به دلیل فشارهای اقتصادی نارضایتی های بسیاری دارند ما این ناراحتی ها را به دولت انتقال می دهیم؛ اما گامی در راستای بهبود شرایط برداشته نمی شود.

دسته: گرگان

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: استیضاح و دادن مهلت یک‌ماهه به شهردار گرگان صحت ندارد.

دسته: گرگان

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: با در نظر گرفتن شرایط منطقه، محدودیت‌های ایجاد شده و بدهی دولت به بخش خصوصی و پیمانکاران، احتمال کسر بودجه 20 تا 30 درصدی زیاد است.

دسته: گرگان

این پایگاه خبری بر مبنای عمل به رسالت خود در امر عدالت خواهی و مبارزه با رانت و تبعیض ، با اعضای شورای شهر و شهردار و مسوول حراست شهرداری تماس تلفنی برقرار نمود اما تاکنون هیچ پاسخ قانع کننده ای به این پایگاه خبری واصل نشده است و لازم به ذکر است که آقای میرپور طی چند مرحله تماس تلفنی این پایگاه خبری با شماره تماس همراه ایشان (موبایل شورا) جهت سوال و پرسش موضوع بکارگیری نیروها از بستگان درجه یک پاسخ ندادند .

دسته: گرگان

جزئیات مراسم استقبال، وداع و تشییع شهید مدافع حرم سید «رضا حسینی‌نوده»، هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان اعلام شد.

دسته: گرگان

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"اقشار مختلف مردم روزه دار و ولایت مدار شهرستان گرگان همچون سال های گذشته در روز جهانی قدس شرکت کردند و فریاد انزجار خود را از جنایات رژیم منحوس اسرائیل سردادند.

دسته: گرگان

پایگاه عدالت خواهاندومین شب از لیالی قدر با حضور مردم ولایتمدار گرگان و سخنرانی و قرآن سرگیری آیت الله علوی گرگانی با شکوه خاصی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

دسته: گرگان

Tagsاخبار گالیکش, اخبار مراوه تپه, اخبارکلاله, اخبارگنبدکاووس, اخبارمطالبه گری, یادداشت, اخبار مدافعان حرم, اخبار جریان فتنه, اخبار انتخابات, اخبار حوادث, اخبار ورزشی, اخبارفرهنگی, اخبارجهادومقاومت, اخبار روز, اخبار ویژه, اخبارشهرداری, اخبارشهرداری گرگان, شهرداری, اخباراستانی, اخبارکشور, اخباربین المللی, آخرین اخبارروز, خبرگزاری عدالت خواهان, خبرفوري, فوري, اخبار, اخبارفوري امروز, مقاله, یاداشت, خبر, عدالت خواهان گلستان, اخبارتحلیلی استان گلستان, اخباراستان گلستان, اخبار رامیان, اخبار آزادشهر, اخبارعلی آباد کتول, اخبار گرگان, اخبار آق قلا, اخبار بندر ترکمن, اخبار بندر گز, اخبار کردکوی, اخبار گمیشان, اخبار مینودشت, عدالت, عدالت‏خواهی, جنبش عدالتخواهی, نهضت عدالتخواهی, پیروزی حق, فساد, مبارزه با فساد, فساد مالی, مفاسد اقتصادی, مبارزه با مفاسد اقتصادی, امنیت اقتصادی, ویژه‏خواری, اشرافی‌گری مسئولان, کارگزاران نظام, مردم, وظیفه مردم نسبت به مسئولین, برخورد با ظالم, ظلم‌‏ستیزی, ایستادگی مقابل ظلم, نظام جمهوری اسلامی ایران

مراسم شب احیاء نوزدهم ماه مبارک رمضان در بیمارستان طالقانی گرگان برگزار شد.

دسته: گرگان

عصر روز گذشته صورت گرفت :

پایگاه عدالت خواهان"  عصر روز گذشته تعداد زیادی از رانندگان تاکسی و آژانس داران گرگان در اعتراض به فعالیت اسنپ و تاچ سی در گرگان اعتراض و تجمع کردند .

دسته: گرگان

طی حکمی از طرف شهردار گرگان؛

پایگاه عدالت خواهانطی حکمی از طرف شهردار گرگان «کریم علمی» به‌عنوان سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان معرفی شد.

دسته: گرگان

 

پایگاه عدالت خواهان"سکونت مردم در شهرها و درگیری با دغدغه های ریز و درشت باعث شده تا هر از گاهی هوس دور شدن از این محیط های شلوغ به سر آنها بزند. هر کس در این مواقع انتخابی دارد؛ یکی ترجیح می دهد بار سفر ببندد و به کنار دریا برود

دسته: گرگان

ابقای مدیر فعلی یا انتصابی جدید ؛

پایگاه عدالت خواهان"انتصاب سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان در آخرین ساعت و  روز کاری شهردار وقت امری جالب توجه برای رسانه ها بود و هنوز عقبه فکری چنین تصمیم خلق الساعه ای برای کسی معلوم نشد.

دسته: گرگان

شواهد و قرائن نشان می دهد ؛

پایگاه عدالت خواهان"سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان در هفته های اخیر شوهای تبلیغاتی اجرا کرده که به نظر می رسد خود را برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی آماده می کند .

دسته: گرگان

پایگاه عدالت خواهان"نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان با اشاره به خروج ترامپ از برجام گفت: اکنون او در منطقه دنبال ایران‌هراسی است و شیوخ عرب هم تمام هستی خود را وابسته به آمریکا می‌دانند.

دسته: گرگان

 

پایگاه عدالت خواهان"شرکت آب و فاضلاب شهری گلستان از جناب هزارجریی انتظار دارد به عنوان نماینده مردم ابتدا صحت شنیده های خویش را از مسئولان آبفای گلستان جویا می شدند و سپس اظهار نظر می کردند.

دسته: گرگان

پایگاه عدالت خواهانفرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری ۱۳ نفر از اعضاء یک باند بزرگ شرکت هرمی در گرگان خبر داد.

دسته: گرگان

رئیس هیئت نظارت منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی:

پایگاه عدالت خواهان"حجت الاسلام دکتر سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان و گرگان نیز در این نشست، گزارش مبسوطی از نحوه پراکندگی جغرافیایی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان، عملکرد آموزشی، مالی و کیفیت نیروی انسانی واحد ها و مراکز استان گلستان ارائه داد.

دسته: گرگان

فرماندار گرگان:

پایگاه عدالت خواهانفرماندار گرگان با بیان اینکه در مهرماه، همایش سرمایه‌گذاری گلستان برگزار می‌شود، گفت: بحران آب شرب در گرگان جدی است و در این رابطه مجموعه اطلاعاتی جمع‌آوری شده است.

دسته: گرگان