تجاوز مرد 30 ساله به دختر 12ساله در یکی از روستاهای شهرستان گرگان منجر به خودکشی و مرگ وی شد.

دسته: گرگان

حجت الاسلام حقی دادستان انقلابی استان گلستان:

حجت الاسلام حقی بیان کرد : اگر رهبری فرمان آتش به اختیار داده ما هم در این راه تلاش و جهاد خواهیم کرد ، نمی گذاریم روزی برسد که ما هم سرافکنده باشیم ، ما همان جماعتی هستیم که پیامبر وعده داده بود و امروز هم اگر عزتی می بینیم مرهون خون شهداست

دسته: گرگان

نخستین روز هفته قوه قضاییه به دیدار مسئولان ارشد قضایی استان با خانواده ی شهدا و ایثارگران دستگاه قضایی گذشت

دسته: گرگان

مدیران و کارکنان دادگستری و دستگاه های تابعه قوه قضاییه امروز با حضور در امامزاده عبدالله گرگان ، گلزار شهدای این شهر را غبار روبی و عطر افشانی کردند .

دسته: گرگان

مسئول پلیس فتا فرماندهی انتظامی گلستان از دستگیری فردی که اقدام به هتک حیثیت، ایجاد مزاحمت و تهدید و اخاذی از شهروند گرگانی در فضای مجازی می‌کرد، خبر داد.

دسته: گرگان

عماد اسماعیل نژاد کودک گرگانی مبتلا به بیماری صعب‌العلاج که از حادثه تروریستی مجلس نجات یافت؛ همراه خانواده اش با نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان دیدار کردند.

دسته: گرگان

در حالی که هموطنان و خیران برای درمان عماد دوساله بیش از 16 میلیون تومان کمک به حساب مادر این کودک واریز کرده‌اند؛ وزارت بهداشتی ها این موضوع را دروغ میدانند و این را شیادی قلم داد کردند و عنوان می کنند تنها این وزارت بهداشت بود که کمک کرده است!

دسته: گرگان

یکی از آفاتی که مداخلات باند های اجتماعی و گروه های سیاسی در مراکز آموزشی و علمی دارد! سهم خواهی و باج دهی به آنان است! سهم آقای قره خانی (نماینده علی آباد)! سهم برخی از مراکز قدرت! و اکنون سهم غیر منطقی و قانونی جلین!!!!!

دسته: گرگان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: گمانه‌زنی به‌منظور تعیین عرصه و حریم تپه شریف گرگان به کشف تدفینی متعلق به اواخر عصر آهن به‌همراه ۳ ظرف سفالی و دو سردوک سنگی منجر شد.

دسته: گرگان

پس از گذشت یک روز از انتشار گزارش خبرگزاری فارس در خصوص کودک بیمار نجات یافته از حادثه تروریستی مجلس بسیاری از خیرین و مردم کشور برای درمان این کودک دوساله دست یاری دراز کردند، همچنین وزیر بهداشت پس از رسانه‌ای شدن این موضوع در اقدامی دیرهنگام دستور پیگیری درمان بیمار را صادر کرد.

دسته: گرگان