فرمانده سپاه گرگان از ورود قریب الوقوع پیکر مطهر هفت شهید گمنام به استان گلستان در ایام فاطمیه خبر داد و افزود: استقبال از این هفت عزیز خوشنام ساعت 13 دهم اسفند ماه در میدان بسیج صورت می گیرد که سه شهید آن شهرستان گرگان را مزین به حضور همیشگی خود خواهند کرد

دسته: گرگان

آیین بزرگداشت اربعین حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی ظهر امروز با حضور حجت الاسلام "احمد مازنی"نماینده مردم تهران در مجلس، مسئولین استانی و شهرستانی در پردیس آیت الله خامنه ای گرگان برگزارشد.

دسته: گرگان

مراسم چهلمین روز در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور فرزند ارشد وی و جمعی از مردم و دانشگاهیان در دانشگاه آزاد گرگان برگزارشد.

دسته: گرگان


وی با بشاره به اینکه همراهی مردم در این سوگ باعث تسکین ماست و آلام خانواده مارا کم می‌کند، تصریح کرد : هاشمی رفسنجانی در زمان سازندگی ویرانی‌های به وجود آمده از جنگ تحمیلی را هم‌زمان با چهار سال آغازین ریاست جمهوری خود ترمیم کرد .

دسته: گرگان

همانطورکه درتصاویرارسالی مشاهده میفرماییداین بیغوله هاکه به نام اپارتمان به ضعیف ترین قشرجامعه ازجمله خانواده معززومکرم شهداجانبازان وایثارگران چون حقیرواگذارشده پس ازساکن شدن به انگیزه استفاده ازمصالح نامرغوب وکم کاری پیمانکارمحترم دیوارهاترک های عمیق برداشته که بعضابیرون دیده شده ودست لای ان جای میگیرد

دسته: گرگان

با توجه به اینکه منبع این خبر موثق است ، واقعا باید به این عدم صداقت چه گفت ؟ اقای هزارجریبی اگر این مطلب درست نیست که طی یک مصاحبه ای اعلام کنید اگر درست است واقعا جنابعالی نام خودتان را نماینده و وکیل ملت گذاشتید ؟

دسته: گرگان

آنچه در جلین گذشت بیانگراین بود که زحمات وتلاشها چه در شورای قبل وچه درشورای کنونی وطبیعتا درعملکرد شهری شهرداری  باوجود تلاشهای غیرقابل انکارفاقد این الگو گذاری ومسیر ومصیر بوده ایم.به عبارتی ریل گذاری نشد

دسته: گرگان

فرمانداری گرگان طی اطلاعیه ای از درگذشت جانباز سرافراز عربعلی رستگاری از کارمندان این مجموعه خبر داد.

دسته: گرگان

رئیس اداره تعاون گرگان:

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان گفت: 2 هزار و سه نفر از کارگران شهرستان گرگان از تسهیلات رفاهی نظیر بیمه تکمیلی بهره‎مند شدند.

دسته: گرگان

طلاب و روحانیون حوزه علمیه رضویه همزمان با ایام فاطمیه و روز شهادت دخت نبی اکرم(ص) حضرت فاطمه الزهرا(س) ایستگاه صلواتی بر پا کردند.

دسته: گرگان