تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

اتفاقی بی نظیر در تاریخ انتخابات گرگان

89 نامزد شورای شهر گرگان در نامه های انفرادی و هم دسته جمعی شکایات خود از انتخابات را به ضمیمه مدارک به فرمانداری گرگان ارایه کرده اند. گفته می شود چند کاندیدای دیگر نیز به صودرت مجزا شکایت کرده اند.

دسته: گرگان

فیلمی از هدررفت آب شرب در محله استرآبادی شهر گرگان را مشاهده می‌نمایید.

دسته: گرگان

حضور-معترضین-انتخابات-شورای-شهر-قرق-به-دفتردادستان-انقلابی-مرکز-استان

 در روز جاری پنج شنبه چهارم خرداد کاندیداهای معترض شورای اسلامی شهر قرق جهت پیگیری مطالبه خود به دفتر دادستان انقلابی استان گلستان حضور پیدا کردند

دسته: گرگان

تعدادی از کاندیداهای معترض اصلاح‎طلب به روند انتخابات 29 اردیبهشت، امروز گردهم آمدند و تخلفات ناشی از انتخابات را از تریبون رسانه مطرح کردند؛ کاندیدای لیست امید خواستار ابطال انتخابات در مرکز استان گلستان بود.

دسته: گرگان

حذف ناباورانه علی کلاتی بعد از 4 دوره ( 18 سال ) ، علیرضا پزشکپور بعد از سه دوره (14 سال ) و زهرا نورا بعد از سه دوره ( 14 سال ) از شگفتی های این دوره از انتخابات بود .

دسته: گرگان

عضو چهار دوره ای و 18 ساله شورای شهر گرگان در حالی برای پنجمین دوره ثبت نام کرده که انگار شهر گرگان تمایلی برای ادامه کار وی ندارد .

دسته: گرگان

روزنامه نگار با سابقه و پرتلاش گلستانی :

کارشناس مسائل رسانه گفت : در سالهای گذشته در زمینه توسعه ورزش شهر پول زیادی خرج شد اما نتیجه دهی مطلوب نبود و با توجه به اینکه بیش از دو میلیارد برای بسکتبال خرج شد اما همواره در ته جدول بودیم .

دسته: گرگان

 

 

 

با افزایش تاکسی ها و مسافرکش های شخصی در خیابان های گرگان و عدم سازماندهی صحیح انها باید منتظر بحران های ترافیکی در این شهر بود.

دسته: گرگان

قنبر جلالی کیست؟

 

 

 

قنبر جلالی یکی از منتقدین ورزشی این روزهای گرگان و سرمربی باسابقه و خوش رزومه فوتبال استان گلستان را بهتر بشناسیم .

دسته: گرگان

نشست خبری دکتر فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان به مناسبت هفته سلامت با حضور اصحاب رسانه استان در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شدودکتر فاضل  گفت: دانشگاه  مصمم بدنبال ساخت بیمارستان ۱۰۰۰تختخوابی گرگان و بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی در گنبدکاووس می باشد.

دسته: گرگان