مسعود سلیمانی دادیارجوان انقلابی پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گلستان خبرداد

دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گلستان از کشف 11 هزار لیتر مشروبات الکلی در حال ساخت 250 لیتر مشروب خالص در گرگان خبرداد.

دسته: گرگان

«روزهای سخت دوام ندارند.اما آدمهای سخت چرا!!! اهالی شهرک سروش جنگل گرگان تحت هرشرایطی دست ازمقاوت وبرگزاری نماز جماعت برنمیدارند.

دسته: گرگان

غیبت دوباره شش عضو شورای شهر گرگان در سیصد و سی و ششمین جلسه علنی موجب عقب ماندگی 38 دستور کار مردمی در این پارلمان محلی شد.

دسته: گرگان

هم 8دی و هم 9دی گرگانیها در طول تاریخ انقلاب و مبارزات سیاسی آنها به وضوح می درخشد به طوری که از برخی ابعاد فراتر از تراز قیام #5آذر 57 تحلیل می شود.

دسته: گرگان

پیکر سید مجید حسینی، جانباز شیمیایی دوران دفاع مقدس در گرگان تشییع و خاکسپاری شد.

دسته: گرگان

چندی است دوقطبی شدیدی، هم در بین رجال (مخصوصا اعضای شورای شهر) و هم در بین مردم به وجود آمده است. دوقطبی موافقین و مخالفین صادقلو شهردار گرگان

دسته: گرگان

مسئول روابط عمومی شرکت گاز گلستان گفت: در پی کاهش شدید دمای چند روز اخیر، افت فشار گاز و ضرورت تامین گاز مصرفی مشترکان خانگی، فعالیت برخی از 65 جایگاه سی ان جی تامین کننده سوخت خودروها در استان تعطیل و در صورت ادامه شرایط جوی گاز مابقی آنها نیز قطع خواهد

دسته: گرگان

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری گرگان از افزایش قیمت نرخ تاکسی در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: نرخ کرایه تاکسی در شهرستان گرگان 18 الی 20 درصد افزایش پیدا می‎کند.

دسته: گرگان

همزمان با فرا رسیدن هفته وحدت و اولین اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان

 

آیین بهره برداری از دومین رو گذر کمربندی شهر گرگان، بنام روگذر 4 هزار شهید استان گلستان با حضور مسئولین شهرستانی و استانی در کمربندی گرگان در حال برگزاری است.

دسته: گرگان

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان و دبیر کمیته اقشار اجلاسیه ملی ۴ هزار شهید گلستان گفت: یک هزار برنامه در کمیته اقشار اجلاسیه شهدای استان گلستان برگزار شده است

دسته: گرگان