گرزین در نطق پیش از دستور :

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت : مراسم تودیع و معارفه عبدالرضا دادبود شهردار گرگان آخر همین هفته برگزار می شود .

دسته: گرگان

گرزین در نطق پیش از دستور :

عضو شورای شهر گرگان گفت :پیشنهاد می کنم شهردار جدید از بانوان و جوانان باانگیزه و متعهد و متخصص در مدیریت شهری استفاده کند تا بحث مدیرسازی ، نیروسازی و تجربه سازی به درستی صورت پذیرد .

دسته: گرگان

رئیس اوقاف و امور خیریه گرگان خبرداد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرگان از اجرای طرح ساماندهی و همسطح سازی محوطه امام زاده عبدالله (ع) و قبور همجوار آن خبر داد

دسته: گرگان

ناصر گرزین خبر داد :

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت : حکم عبدالرضا دادبود به عنوان شهردار گرگان مورد تایید وزارت کشور قرار گرفته و وی قطعا شهردار آتی گرگان خواهد بود .

دسته: گرگان

مدیر آموزش و پرورش گرگان خبرداد:

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان گفت: تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل شهرستان گرگان 1067 نفر بوده که به 300 نفر تقلیل یافته است.

دسته: گرگان

رییس پلیس آگاهی استان گلستان از خودکشی جوان عاشق در جاده آق قلا خبرداد.

دسته: گرگان

بعد از یک هفته پیگیری با همت خیرخواهانه  جمعی از فعالان رسانه ای استان گلستان آیلار کوچولو صاحب دفترچه بیمه شد تا از این به بعد دغدغه نداشته باشد .

دسته: گرگان

با انتشار پستی در اینستاگرام انجام شد؛

ابراهیم جرجانی، عضو شورای شهر گرگان که با لیست حامیان شهردار سابق توانست به شورا راه پیدا کند در پستی اینستاگرامی دلتنگی خود را ابراز کرد!

دسته: گرگان

دبیر ستاد توسعه فناوری معاونت علمی رئیس جمهور:

گرگان- دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مشکلات خلیج باید میدانی بررسی شود تا راهکارهایی برای آن اتخاذ شود.

دسته: گرگان

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 پیاده گرگان مطرح کرد

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 پیاده گرگان گفت: متاسفانه 85 درصد سربازانی که وارد پادگان‌ها می‌شوند حداقل یکبار سابقه مصرف مواد مخدر، سیگار و یا قلیان را تجربه کرده‌اند که این امر در کاهش آستانه تحمل، تغییر فتار سرباز و در نهایت وقوع جرم به ویژه ایراد ضرب و جرح عمدی موثر است.

دسته: گرگان

طبق اخبار موثق :

گفته شده قرار است فرمانداری گرگان به ساختمان شهرداری منطقه 1 گرگان در کوی علیمحمدی برود .

دسته: گرگان

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار گرگان

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار گرگان گفت: در آشوب های اخیر هیچ خسارتی به اماکن خصوصی و دولتی ششهرستان گرگان وارد نشد و با تدابیر نیروهای امنیتی و شورای تامین استان و شهرستان، گرگان از همان ساعات اولیه به وضعیت عادی بازگشت.

دسته: گرگان

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر گرگان:

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: کارگروه امنیت شغلی رانندگان تاکسی و رفع مشکلات آن‌ها در کمیسیون فرهنگی شورای گرگان ایجاد می‌شود.

دسته: گرگان

حماسه بزرگ 9 دی ماه 1396 در مصلی شهر گرگان با حضور طیف های مختلف سیاسی و مردمی با شکوه خاصی برگزار شد.

دسته: گرگان

سرهنگ دوم سیدعلی مهاجر، فرمانده سپاه ناحیه گرگان

سرهنگ دوم سیدعلی مهاجر، فرمانده سپاه ناحیه گرگان در نشست بصیرتی «9 دی؛ پایان فتنه، پایان فریب» گفت: در آخر الزمان که دینداری مشکل است؛ توسل و توکل به خدا و ائمه(ع) کارگشاست، همچنانکه در فتنه 88، نقش آقا اباعبدالله الحسین(ع) را در پایان فتنه پررنگ می بینیم.

دسته: گرگان

آغازی مبارک با عطر شهدا ؛

داوود خانوزی خبرنگار تسنیم و فاطمه رایجی خبرنگار فارس عصر امروز در تپه نورالشهدا گرگان صیغه عقد خود را جاری می کنند.

دسته: گرگان

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی گرگان از اصلاح لوگو شرکت تعاونی روی باکس های زباله خبر داد.

دسته: گرگان

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان گرگان طی برگزاری نشستی از اعضای شورای اسلامی شهر برای مصوبه ثبت 5 آذر به عنوان روز ملی گرگان قدردانی کرد.

دسته: گرگان

سخنگوی شورای شهر گرگان با اشاره به انتخاب عبدالرضا دادبود به عنوان شهردار جدید گرگان، گفت: شورا توانست با انتخاب شهردار توسعه همه جانبه گرگان را کلید بزند.

دسته: گرگان

طی برگزاری آیین تودیع و معارفه در شهرستان گرگان، فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان گرگان معرفی و کرسی فرماندهی انتظامی شهرستان گرگان به سرهنگ "محمد شیرازی" سپرده شد.

دسته: گرگان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی سرپرست دانشگاه آ‌زاد اسلامی استان گلستان و واحد گرگان را منصوب کرد.

دسته: گرگان

استاندار گلستان شامگاه گذشته در دیدار با اعضای شورای شهر گرگان گفت: شهردار آینده باید از دل شهرداری بوده و تسلط کافی به این حوزه داشته باشد

دسته: گرگان

قصه انتخاب شهردار گرگان تکرار می شود ؛ این بار نه با 51 نفر بلکه با 8 نفر که این بار ردپای چند چهره دولتی هم در آنها دیده می شود .

دسته: گرگان

معاون زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری گرگان هفت خبر خوش عمرانی برای گرگانی ها اعلام کرد.

دسته: گرگان

سخنگوی شورای شهر گرگان:

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرکان گفت: هفته جاری شهردار گرگان انتخاب خواهد شد.

دسته: گرگان

این استاد حوزه و دانشگاه قیام خونین 5 آذر سال 57 مردم گرگان را برگ زرین فرهنگی این شهر خواند و گفت: یکی از حلقه های مستحکم دوران انقلاب، قیام 5 آذر مردم گرگان است.

دسته: گرگان

فرمانده سپاه ناحیه گرگان گفت: رهبر معظم انقلاب از واژه اقدام «خودجوش» برای قیام پرافتخار 5آذر مردم گرگان استفاده کردند که همین واژه را در تبیین اقدام «آتش به اختیار» نیز بکار برده بودند.

دسته: گرگان

شهر گرگان بعنوان مرکز استانی که با رشد جمعیت و مهاجرپذیری بالا مواجه است و از طرفی حرف اول را از نظر اقتصاد در منطقه شمال شرق کشور می زند، از نظر زیر ساخت های درمانی دچار عقب ماندگی بوده و فرسودگی تجهیزات پزشکی فشار سنگینی را در حوزه بهداشت و درمان این شهر ایجاد می کند.

دسته: گرگان

سردبیر گلستان ما تقدیر شد؛

جواد عموزاد سردبیر گلستان ما و خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در جشنواره جهادگران عرصه علم و فناوری تجلیل شد .

دسته: گرگان

حجت الاسلام یعقوب مهدوی، رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرگان در شورای اداری این شهرستان به صورت رسمی از سمت خود کناره گیری کرد.

دسته: گرگان