شهر گرگان بعنوان مرکز استانی که با رشد جمعیت و مهاجرپذیری بالا مواجه است و از طرفی حرف اول را از نظر اقتصاد در منطقه شمال شرق کشور می زند، از نظر زیر ساخت های درمانی دچار عقب ماندگی بوده و فرسودگی تجهیزات پزشکی فشار سنگینی را در حوزه بهداشت و درمان این شهر ایجاد می کند.

دسته: گرگان

سردبیر گلستان ما تقدیر شد؛

جواد عموزاد سردبیر گلستان ما و خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در جشنواره جهادگران عرصه علم و فناوری تجلیل شد .

دسته: گرگان

حجت الاسلام یعقوب مهدوی، رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرگان در شورای اداری این شهرستان به صورت رسمی از سمت خود کناره گیری کرد.

دسته: گرگان

شورای شهر گرگان در آستانه سالروز قیام خونین 5آذر مردم گرگان، نشستی فوق العاده با حضور نمایندگانی از سپاه گرگان، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، بنیاد شهید شهرستان، شهرداری گرگان، دانشگاه جامع گلستان و آموزش و پرورش این شهر برگزار کرد.

دسته: گرگان

"رضا مروتی"

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار گلستان از عدم تائيد صلاحيت سيدمحمد ثابت‌قدم شهردار منتخب شهر گرگان خبر داد.

دسته: گرگان

جانشین فرمانده سپاه ناحیه گرگان از اعزام محموله کمک های مردمی و بسیجیان شهرستان گرگان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.

دسته: گرگان

سرهنگ دوم سید علی مهاجر، فرمانده سپاه ناحیه گرگان:

 سرهنگ دوم سید علی مهاجر، فرمانده سپاه ناحیه گرگان

فرمانده سپاه ناحیه گرگان از برگزاری مراسم هفتم جان باختگان زلزله غرب کشور در این شهرستان خبر داد.

دسته: گرگان

یادواره یک‎هزار و 400 شهید شهرستان گرگان همزمان با سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

دسته: گرگان

سردار صفایی در مراسم چهارمین سالگرد تدفین دو شهید دانشگاه علوم پزشکی

همرزم شهید باقری و فرمانده دوران دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی گرگان مهمترین مسئله ای که نظام را تهدید می کند جنگ سایبری و نرم خواند و در این راه دفاع از خط و مشی ولایت فقیه و عمل به فرامین ایشان را بهترین راه مقابله با نقشه های دشمنان برشمرد.

دسته: گرگان

با انتشار پیامی انجام شد؛

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان با انتشار پیامی از تمام کسانی که وی را در زمان حضورش در مسند ریاست این اداره یاری کردند، تجلیل و خداحافظی کرد.

دسته: گرگان

انتشار حکم محکومیت قضایی شهردار منتخب گرگان در فضای مجازی و صادر نشدن حکم وی از سوی وزارت کشور در چند هفته اخیر سبب شد جلسه امشب شورای شهر گرگان تحت تاثیر این موضوع بود.

دسته: گرگان

به استناد مکاتبه ی قضایی مورخه ی ۹۶/۸/۸با موضوع نیابت قضایی به بخش دیگری از محکومیت های قضایی و مالی سید محمد علی ثابت قدم شهردار جدید گرگان می رسیم

دسته: گرگان

رئیس پلیس راهور گرگان خبرداد:

رئیس پلیس راهور شهرستان گرگان گفت: شب گذشته طرح برخورد با رانندگانی که در محور ناهار خوران گرگان آسایش و آرامش شهروندان را  سلب می کردند، به اجرا در آمد.

دسته: گرگان

دیروز صورت گرفت :

 

برگزاری اردوی مختلط توسط کانون همیاران سلامت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان جنجال ساز شده است .

دسته: گرگان

دانش اموزان گرگانی با حضور در یادمان شهدای بازی دراز و پاوه با ارمانهای شهدای گرانقدر تجدید میثاقی دوباره بستند.

دسته: گرگان

17 زن و مرد در یک پارتي مختلط دستگیر شدند.

دسته: گرگان

باید توجه  کرد که گاهی کشور و نظام در شرایط بحرانی نظیر جنگ و ... قرار دارد.اینجاست که پرسنل با درک شرایط سخت و گرفتاری دولت با روحیه ای قابل تحسین و قابل تقدیر حتی رایگان به خدمت به جامعه می پردازند هم چنان که در دوران دفاع مقدس پزشکان انقلابی و پرستاران رزمنده چنین بوده اند.

دسته: گرگان

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از دستگيري سارق سابقه دار منزل و اعتراف وي به 22 فقره سرقت خبر داد.

دسته: گرگان

نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق‎قلا

نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در چهارمین کارگروه اشتغال استان گلستان که با حضور سید حمید کلانتری معاون امور تعاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ، اظهارکرد: در کارگاه‎های بزرگ و کوچک اگر حتی یک نفر بیکار شده باشند 2 هزار و 300 بیکار به مجموعه بیکاران افزوده شده است که این یک معضل جدی محسوب می‎شود.

دسته: گرگان

​مسئول پليس فتا گلستان با بیان اینکه بر اساس دستور‌العمل سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، عرضه دارو در اینترنت غیر مجاز است، گفت: شهروند گرگاني كه اقدام به تبليغ و فروش داروي غير مجاز از طريق فضاي مجازي ‌مي‌نمود توسط پليس فتا گلستان دستگير شد

دسته: گرگان

پسری جوان، روزهای پایانی شهریورماه، در منطقۀ قلعه‌حسن‌خان شهرستان گرگان، در حالی که پس از چند سال کش و قوس و درگیری به خاطر عشق به یک دختر بارها با خانوادۀ او درگیر شده بود، این‌بار زبان اسلحه را انتخاب کرد و، با شلیک به سمت خانوادۀ این دختر، دایی او را کشت و سپس به مشهد گریخت، فراری که روز سه‌شنبه با عملکرد کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان‌ رضوی و دستورات تخصصی قاضی میرزایی، بازپرس جنایی، پایان یافت و این فرد دستگیر شد.

دسته: گرگان

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با تکذیب دعوت شدن برخی اعضای شورای شهر به رستوران برای مذاکره برای انتخاب شهردار، گفت: در صورت رسیدن به نتیجه نهایی شنبه شهردار انتخاب می‌شود اما اگربه نتیجه نرسیدیم از فرصت قانونی خود استفاده می‎کنیم.

دسته: گرگان

جرجانی خطاب به یک گزینه شهرداری گرگان :

 

عضو شورای شهر گرگان خطاب به ناصر حاج محمدی، کاندیدای سمت شهردار گرگان گفت: کارنامه خیلی قوی ندارید اما ضعیف هم نیستید.

دسته: گرگان

آخرین رایزنی ها برای انتخاب شهردار مرکز استان :

بعد از بررسی های انجام شده 5 نفر به فینال راه یافتند تا شهردار گرگان از بین این افراد انتخاب شود ؛ "ناصر حاج محمدی ، عبدالرضا دادبود ، علیرضا حاج محمد علی ، ثابت قدم شهردار سابق رشت و عباسعلی مدیح".

دسته: گرگان