استاندار گلستان به همراه نماینده مردم شرق استان در مجلس استاندار گلستان از مناطق صنعتی شهرستان های گالیکش، کلاله و مینودشت و همچنین سد نرماب مینودشت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سید مناف هاشمی و هیات همراه وی از شهرک صنعتی گلستان، ناحیه صنعتی کلاله و سدبوستان بازدید کرد.

kalalekhabar_1.jpg

kalalekhabar_12.jpg

kalalekhabar_13.jpg

kalalekhabar_16.jpg

kalalekhabar_17.jpg

kalalekhabar_18.jpg

kalalekhabar_19.jpg

kalalekhabar_20.jpg

kalalekhabar_3.jpg

kalalekhabar_4.jpg

kalalekhabar_5.jpg

kalalekhabar_6.jpg

kalalekhabar_7.jpg

kalalekhabar_9.jpg

بازدید استاندار گلستان از شهرک صنعتی گالیکش

استاندار گلستان به همراه نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار و تعدادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان از چند واحد صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی گالیکش بازدید کرد.

استاندار گلستان در این بازدید گفت: گلستان قابلیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف دارد که مدیران دستگاه‌های اداری و اجرایی باید با اطلاع‌رسانی از آن، زمینه را برای جذب سرمایه‌گذاری فراهم کنند.

وی افزود: دولت همچون سال گذشته و در راستای حمایت از تولید و رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال از واحدهای تولیدی به‌ویژه واحدهای نیمه فعال و راکد برای بازگشت به چرخه تولید و اشتغال حمایت می‌کند.

بر اساس این گزارش، استاندار گلستان از کارخانه آرد، کارخانه قیر سازی و کارخانه تولید تیرهای بتنی چراغ‌برق بازدید به عمل آورد.

nilkooh2740 1

nilkooh2740 1

nilkooh2740 1

nilkooh2740 1

nilkooh2740 1

nilkooh2740 1

nilkooh2740 1

پارک ملی گلستان برندی برای استان گلستان است

استاندار گلستان پیش از ظهر روز سه‌شنبه (16 آبان) به همراه نماینده مردم شرق استان در مجلس، معاونین استاندار، مدیران ارشد استانی و شهرستانی از پارک ملی گلستان بازدید کرد.

سید مناف هاشمی در این بازدید، پارک ملی گلستان را ظرفیتی منحصربه‌فرد درزمینهٔ محیط‌زیست دانست و اظهار کرد: پارک ملی گلستان برندی برای این استان است و می‌تواند نقش بسزایی در ارتقا جایگاه محیط‌زیستی و گردشگری استان داشته باشد.

لازم به ذکر است پارک ملی گلستان یکی از ذخیره‌گاه‌های زیست‌کره است و بخش قابل‌توجهی از پستانداران و پرندگان کشور در این پارک زندگی می‌کنند.

گفتنی است گستره‌ی پارک ملی گلستان در عرصه جغرافیایی 3 استان گلستان، خراسان شمالی و سمنان است.

nilkooh2739 1

nilkooh2739 1

nilkooh2739 1

بازدید استاندار گلستان در از کارخانه سیمان گالیکش

سید مناف هاشمی در بازدید از کارخانه سیمان پیوند گلستان که معاونان استاندار، شهرام کوسه‌غراوی نماینده مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی و مدیران اقتصادی استان گلستان وی را همراهی می‌کردند، اظهار کرد: گلستان، ظرفیت‌های بالایی در استقرار صنایع متوسط و بزرگ دارد و تلاش خواهیم کرد این پتانسیل‌ها را به فعلیت برسانیم.

وی افزود: جذب سرمایه‌گذاران به‌منظور افزایش تولید و رونق اشتغال باید دغدغه اصلی مدیران باشد.

لازم به ذکر است کارخانه سیمان پیوند گلستان تنها کارخانه سیمان استان است که در شهرستان گالیکش واقع‌شده است.

nilkooh2738 1

nilkooh2738 1

nilkooh2738 1

بازدید استاندار گلستان از عملیات اجرایی سد نرماب و شهرک صنعتی مینودشت

مناف هاشمی پس از بازدید از سد نرماب ، اظهارکرد: تسریع در عملیات اجرایی و آب گیری سد نرماب می تواند نقش موثری در ارتقا وضعیت آب شرق استان داشته باشد و دغدغه های مردم این منطقه را کاهش دهد.

لازم به ذکر است در این بازدید ضیایی مدیر سد نرماب گزارشی از آخرین روند این پروژه ارائه کرد و گفت: سرریز سد نرماب 100 درصد، دیوار آب بند 86 درصد و سیستم انتقال آب چهل چای 70 درصد تاکنون پیشرفت داشته است که در مجموع پیشرفت فیزیکی سد و تاسیسات وابسته آن حدود 74 درصد و پیشرفت کل پروژه حدود 45 درصد است.

مدیر طرح سد نرماب در ادامه با بیان این که یکی از مشکلات این پروژه جابجایی روستاها بودگفت: روستای جنگلده پایین ظرف یک ماه آینده جابجا می شود که با انتقال روستای جنگلده پایین، عملیات اجرایی بدنه سد نرماب سرعت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: در صورت جابجایی روستای جنگلده پایین و رفع مشکلات اجتماعی و استملاک اراضی، آبگیری اولیه سد نرماب در اواسط سال 97 امکان پذیری می باشد. 

minookhabar39 2

minookhabar39 2

minookhabar39 2

minookhabar39 2

minookhabar39 2

منابع: کلاله خبر/ نیلکوه/ مینوخبر

انتهاي پيام/

 

 

 

 نوشتن دیدگاه