در پی عدم ارسال نامه نماینده به سازمان شهرداریها، شهروند کلاله ای گفت: بنده به عنوان یک شهروند کلاله ای از هر دوطرف عذرخواهی و عرض می کنم سرانه اعتباری که قرار بود برای شهر کلاله تامین شود متعلق به تک تک شهروندان کلاله ای است.

دسته: کلاله

شهرداری کلاله با این اقدام خود در روز ورود هواپیمای ATR به کلاله، به نوعی از شهرام غراوی نماینده شرق گلستان عذرخواهی کرد.

دسته: کلاله

نماینده شرق گلستان در خصوص علت عدم نامه نگاری جهت تامین اعتبار برای شهر کلاله گفت: نامه های ما مکمل نامه شهرداری ها بود که متاسفانه شهرداری کلاله نامه ای در این خصوص ننوشته بود.

دسته: کلاله

مدیر روابط عمومی فرودگاههای استان گلستان گفت: پروازهای فرودگاه کلاله از فردا با ناوگان شاپرک های هما در مسیر تهران – کلاله از سرگیری می شود.

دسته: کلاله

فرماندار کلاله برای مسئولین 911 چاره جویی کند:

در صورت ادامه این روند(در مسیر کلاله و ... بودن) که منجر به کاهش ساعات کاری و به تبع آن کاهش رسیدگی به مشکلات مردمی می شود، شاهد موج نارضایتی از سوی مردم از این مسئول خواهیم بود.

دسته: کلاله

فرماندار کلاله خبر داد؛

فرماندار شهرستان کلاله از تبدیل 500 هکتار زمین شیب‌دار به باغات مثمر توسط اداره جهاد کشاورزی این شهرستان خبر داد.

دسته: کلاله

مدیرکل محیط زیست استان گلستان گفت: ضاربان و شکارچیان شلیک‌کننده به محیط‌بان کلاله‌ای شناسایی شده‌اند و به‌زودی دستگیر می‌شوند و با آنان برخورد قاطع قضایی خواهد شد.

دسته: کلاله

نماینده سابق شرق گلستان از پیگیری های خود در شهرستان گالیکش برای پروژه های بیمارستان، پروژه آب رسانی و راه ارتباطی قوشه چشمه و طرح کوچ مردم روستای کندسکوه گفت.

دسته: کلاله

فشار زندگی بر خانواده کارگران اخراج شده از CNG کلاله باعث تجمع آنها در شهرداری کلاله جهت پیگیری مشکل خود شد.

دسته: کلاله

شنیده ها از منابع موثق از برکناری فرماندار کلاله در روزهای آتی خبر می دهند

دسته: کلاله

استاندار گلستان به همراه نماینده مردم شرق استان در مجلس استاندار گلستان از مناطق صنعتی شهرستان های گالیکش، کلاله و مینودشت و همچنین سد نرماب مینودشت بازدید کرد.

دسته: کلاله

با توجه به جذابیت های موجود:

خالد نبی قابلیت تبدیل شدن به سایت موزه را دارد اما این مجموعه باستانی بیش از هر چیز نیازمند تعیین حریم است.

دسته: کلاله

فرماندار کلاله:

فرماندار شهرستان کلاله گفت: متاسفانه طی چهار روز گذشته تاکنون 30 هکتار از اراضی جنگلی شهرستان کلاله طعمه حریق شد و در آتش سوخت.

دسته: کلاله