محمد حمیدی فرماندار کلاله در بازدید از بیمارستان کلاله:

فرماندار کلاله از کمبود کادر پزشکی تخصصی بیمارستان گلایه و تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان در تامین کادر متخصص پزشکی در این بیمارستان تاکنون کوتاهی کرده که ارجاع بیماران به بیمارستان های گنبد موجب نارضایتی بیماران و خانواده های آنها شده است.

دسته: کلاله

محمد حمیدی فرماندار کلاله

فرماندار کلاله گفت: تمامی خریدارن در ساعت مقرر در محل هفته بازار کلاله با غرفه های رزو شده به خرید و فروش دنبلان ادامه دهند و با تجمع افراد غیر از مکان معین شده؛ برخورد جدی صورت می گیرد.

دسته: کلاله

 

پایگاه عدالت خواهانانتشار تصویری تحت عنوان نشست نماینده شرق گلستان با معاون وزیر راه و شهرسازی و درج تاریخ بروز در انتهای پست خبری، باعث حاشیه سازی برای غراوی نماینده شرق گلستان شد.

دسته: کلاله

با تکریم از طاهری؛

پایگاه عدالت خواهان"با تکریم از طاهری رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان کلاله، سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

دسته: کلاله

پایگاه عدالت خواهان"معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اعلام کرد: پروژه راه‌آهن گرگان - مشهد در 5 قطعه کارگاهی در مسیرهای گرگان، کلاله، بجنورد، شیروان و مشهد به طول 550 کیلومتر اجرا می‌شود.

دسته: کلاله

 با تکریم از نقی پور؛ مشاور جوان فرماندار کلاله معارفه شد + تصاویر  با تکریم از سید عیسی نقی پور، سعدی به عنوان مشاور جوان محمد حمیدی معرفی شد.

پایگاه عدالت خواهان"با تکریم از سید عیسی نقی پور، سعدی به عنوان مشاور جوان محمد حمیدی معرفی شد.

دسته: کلاله

پایگاه عدالت خواهان"فرماندار شهرستان کلاله در واپسین روزهای سال 96 در ابتکاری جذاب یکی از اتاق‌های فرمانداری این شهرستان را به عنوان اتاق احزاب نامگذاری کرد و با دعوت از همه احزاب و نخبگان سیاسی گروه‌های مختلف کلاله اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب و اعتدالگرا جلسه‌ای را ترتیب داد تا با احصای مشترکات بین این افراد از جمله توسعه و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، توسعه و آبادانی شهرستان و رفاه مردم همه آنها را مجاب کند در مسیر توسعه شهرستان به دور از تعلقات سیاسی یک صدا حرکت کنند.

دسته: کلاله

جمعی از مسئولین شهرستان کلاله با خلبان نیروی هوایی ارتش در زمان جنگ، دیدار نمودند.

دسته: کلاله

با رها کردن اموال بیمارستان در زیر باران و برف صورت گرفت

چندصد میلیون تومان اموال بیت المال مدتهاست در محوطه بیمارستان کلاله و در جلوی چشم مسئولین امر، در حال از بین رفتن هستند.

دسته: کلاله

فرماندار کلاله: فقط دست یک نفر را بوسیدم؛

مردم شهرستان کلاله با حضور پرشور خود در مراسم تودیع فرماندار کلاله، برای وی سنگ تمام گذاشتند.

دسته: کلاله

روستای گلیداغ مرکز بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه و روستای صادق آباد مرکز بخش لوه شهرستان گالیکش به شهر تبدیل شدند.

دسته: کلاله

در پی عدم ارسال نامه نماینده به سازمان شهرداریها، شهروند کلاله ای گفت: بنده به عنوان یک شهروند کلاله ای از هر دوطرف عذرخواهی و عرض می کنم سرانه اعتباری که قرار بود برای شهر کلاله تامین شود متعلق به تک تک شهروندان کلاله ای است.

دسته: کلاله

شهرداری کلاله با این اقدام خود در روز ورود هواپیمای ATR به کلاله، به نوعی از شهرام غراوی نماینده شرق گلستان عذرخواهی کرد.

دسته: کلاله