با تکریم از نقی پور؛ مشاور جوان فرماندار کلاله معارفه شد + تصاویر  با تکریم از سید عیسی نقی پور، سعدی به عنوان مشاور جوان محمد حمیدی معرفی شد.

پایگاه عدالت خواهان"با تکریم از سید عیسی نقی پور، سعدی به عنوان مشاور جوان محمد حمیدی معرفی شد.

دسته: کلاله

پایگاه عدالت خواهان"فرماندار شهرستان کلاله در واپسین روزهای سال 96 در ابتکاری جذاب یکی از اتاق‌های فرمانداری این شهرستان را به عنوان اتاق احزاب نامگذاری کرد و با دعوت از همه احزاب و نخبگان سیاسی گروه‌های مختلف کلاله اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب و اعتدالگرا جلسه‌ای را ترتیب داد تا با احصای مشترکات بین این افراد از جمله توسعه و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، توسعه و آبادانی شهرستان و رفاه مردم همه آنها را مجاب کند در مسیر توسعه شهرستان به دور از تعلقات سیاسی یک صدا حرکت کنند.

دسته: کلاله

جمعی از مسئولین شهرستان کلاله با خلبان نیروی هوایی ارتش در زمان جنگ، دیدار نمودند.

دسته: کلاله

با رها کردن اموال بیمارستان در زیر باران و برف صورت گرفت

چندصد میلیون تومان اموال بیت المال مدتهاست در محوطه بیمارستان کلاله و در جلوی چشم مسئولین امر، در حال از بین رفتن هستند.

دسته: کلاله

فرماندار کلاله: فقط دست یک نفر را بوسیدم؛

مردم شهرستان کلاله با حضور پرشور خود در مراسم تودیع فرماندار کلاله، برای وی سنگ تمام گذاشتند.

دسته: کلاله

روستای گلیداغ مرکز بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه و روستای صادق آباد مرکز بخش لوه شهرستان گالیکش به شهر تبدیل شدند.

دسته: کلاله

در پی عدم ارسال نامه نماینده به سازمان شهرداریها، شهروند کلاله ای گفت: بنده به عنوان یک شهروند کلاله ای از هر دوطرف عذرخواهی و عرض می کنم سرانه اعتباری که قرار بود برای شهر کلاله تامین شود متعلق به تک تک شهروندان کلاله ای است.

دسته: کلاله

شهرداری کلاله با این اقدام خود در روز ورود هواپیمای ATR به کلاله، به نوعی از شهرام غراوی نماینده شرق گلستان عذرخواهی کرد.

دسته: کلاله

نماینده شرق گلستان در خصوص علت عدم نامه نگاری جهت تامین اعتبار برای شهر کلاله گفت: نامه های ما مکمل نامه شهرداری ها بود که متاسفانه شهرداری کلاله نامه ای در این خصوص ننوشته بود.

دسته: کلاله

مدیر روابط عمومی فرودگاههای استان گلستان گفت: پروازهای فرودگاه کلاله از فردا با ناوگان شاپرک های هما در مسیر تهران – کلاله از سرگیری می شود.

دسته: کلاله

فرماندار کلاله برای مسئولین 911 چاره جویی کند:

در صورت ادامه این روند(در مسیر کلاله و ... بودن) که منجر به کاهش ساعات کاری و به تبع آن کاهش رسیدگی به مشکلات مردمی می شود، شاهد موج نارضایتی از سوی مردم از این مسئول خواهیم بود.

دسته: کلاله

فرماندار کلاله خبر داد؛

فرماندار شهرستان کلاله از تبدیل 500 هکتار زمین شیب‌دار به باغات مثمر توسط اداره جهاد کشاورزی این شهرستان خبر داد.

دسته: کلاله

مدیرکل محیط زیست استان گلستان گفت: ضاربان و شکارچیان شلیک‌کننده به محیط‌بان کلاله‌ای شناسایی شده‌اند و به‌زودی دستگیر می‌شوند و با آنان برخورد قاطع قضایی خواهد شد.

دسته: کلاله

نماینده سابق شرق گلستان از پیگیری های خود در شهرستان گالیکش برای پروژه های بیمارستان، پروژه آب رسانی و راه ارتباطی قوشه چشمه و طرح کوچ مردم روستای کندسکوه گفت.

دسته: کلاله

فشار زندگی بر خانواده کارگران اخراج شده از CNG کلاله باعث تجمع آنها در شهرداری کلاله جهت پیگیری مشکل خود شد.

دسته: کلاله