مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: آتش‌سوزی وسیع و گسترده در منطقه جنگلی چاتال شهرستان مراوه تپه و ارتفاعات جنگلی قرانکی و یکه‌قوز شهرستان کلاله همچنان ادامه دارد.

دسته: کلاله

رئیس اداره آب کلاله:

رئیس اداره آب کلاله گفت: با توجه به ابنکه شبکه آبرسانی شهری فرسوده و قدیمی است، می طلبد مانند شهرهای علی آباد، گالیکش و مینودشت بودجه وِیژه ای در طرح ملی آبرسانی برای شرکت آب شهر کلاله درنظر گرفته شود و این طرح به این اداره واگذار شود.

دسته: کلاله

رئیس دانشگاه پیام نور کلاله خبر داد:

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان کلاله گفت: ساختمان جدید این دانشگاه در مهر ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و تمام تمهیدات لازم جهت حمل و نقل دانشجویان در نظر گرفته شده است.

دسته: کلاله

رئیس اداره راهداری کلاله:

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کلاله گفت:سیل اخیر بیش از 35 میلیارد ریال به تاسیسات و زیرساخت های راه های شهرستان کلاله خسارت وارد کرد.

دسته: کلاله

توسط بخشداری کلاله انجام شد؛

بخشداری کلاله در دو روستای قرقیز و زابلی محله روستای قره شور 850 میلیون اعتبار را برای آسفالت و و احداث کانال هزینه کرد.

دسته: کلاله

با روی کار آمدن شهردار و شورای شهر جدید شهر فراغی شهرستان کلاله، ادامه پروسه تکمیل پروژه المان شهدای گمنام شهر فراغی به این شورا و شهردار محول می شود تا در کارنامه خود سابقه ای درخشان در زمینه فرهنگی ثبت کنند.

دسته: کلاله

توسط رئیس هیات امنای خالد نبی انجام شد؛


در پی تخریب اولین موزه سرباز استان گلستان، رئیس هیات امنای زیارتگاه خالدنبی(ع) از اتفاقات یاد شده پرده برداری کرد.

دسته: کلاله

غراوی، آذری و برزگر ثابت کردند که می شود:

نماینده، مدیرکل فرودگاه ها و فرماندار کلاله طی یک جلسه هم اندیشی ثابت کردند که این افراد حلقه های مفقود پیشرفت شرق گلستان بخصوص کلاله هستند.

دسته: کلاله

شاید زمانی که فرماندار کلاله در حال نوشتن این دلنوشته بود، به اینکه زمانی این دلنوشته اش رسانه ای خواهد شد، فکر نمی کرد.

دسته: کلاله

زهرا رمرودی با قبولی در آزمون های داوری، توانست به عرصه داوری لیگ برتر فوتبال کشور ورود پیدا کرد.

دسته: کلاله

به قلم تحليگر مسائل سياسي ـ اجتماعي؛

يكي از محورهاي توسعه پايدار در جهان امروزي ، پيشرفت در زمينه‌ي حمل و نقل به ويژه در حوزه حمل و نقل هوايي است كه يكي از بسترهاي لازم جهت توسعه و پيشرفت در اين زمينه ، ايجاد فرودگاه و راه هوايي است.

دسته: کلاله

رئیس دادگستری کلاله:


رئیس دادگستری شهرستان کلاله گفت: مایه افتخار و مباهات ما قضات است که از طریق یک واسط منصوب مقام معظم رهبری هستیم.

دسته: کلاله