در روستای نامن انجام شد؛

جهادگران بسیجی شهرستان کردکوی برای یکی از خانواده های نیازمند روستای نامن آشپزخانه و سرویس بهداشتی احداث کرد.

دسته: کردکوی

جهادگران بسیجی شهرستان کردکوی برای یکی از خانواده های نیازمند روستای نامن آشپزخانه و سرویس بهداشتی احداث کرد.

دسته: کردکوی

با تجلیل از جهادگران همراه بود؛

مراسم اختتامیه اردوهای جهادی و تجلیل از جهادگران و افتتاحیه عرصه عمرانی توسط گروه جهادی شهید علیجان بیدرنامنی باحضور جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در روستای نامن شهرستان کردکوی برگزار شد.

دسته: کردکوی

رئیس منابع طبیعی کردکوی خبر داد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کردکوی از وقوع آتش‌سوزی در منطقه «کلکت» جهان‌نما کردکوی خبر داد و گفت: با حضور نیروهای منابع طبیعی و مردمی آتش‌سوزی مهار شده است.

دسته: کردکوی

8 هکتاراز مراتع کلکت جهان نمای کرد کوی طعمه حریق شد.

دسته: کردکوی

 

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کردکوی گفت: آتش سوزی در منطقه حفاظت شده جهان نمای این شهرستان عصر شنبه با تلاش ماموران منابع طبیعی و همراهی مردم مهار شد، در این حادثه 8 هکتار از اراضی مرتعی و جنگلی مناطق بالادست کردکوی دچار حریق شده بود.

دسته: کردکوی

فارس از آیین اختتامیه گروه‌های جهادی گزارش داد

جمعی از دانش‌آموزان و دانشجویان جهادگر بسیجی در محله «لاله‌باغ» کردکوی حضور یافتند تا ضمن خودسازی و تقویت روحیه جهادی در خود، به فرمان آتش به اختیار امام امت لبیک بگویند و در راه زدودن فقر و محرومیت از روستاها و محلات محروم گام‌ بردارند.

دسته: کردکوی

فرمانده سپاه کردکوی:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی گفت: امروز مهم‌ترین درد ما این است که جنگ نرم دشمن را حس نکردیم و فرزندان و جوانان ما در این جنگ به‌جای اثرگذاری، تاثیر می‌پذیرند.

دسته: کردکوی

فرماندهی انتظامی شهرستان کردکوی خبر داد؛

فرماندهی انتظامی شهرستان کردکوی از توقیف ۲۳ دستگاه موتورسیکلت در کردکوی خبر داد.

دسته: کردکوی

فرماندار کردکوی:

جانشین فرمانده سپاه کردکوی:

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی گفت: استکبار جهانی با راهکارهای مختلف اعم از اعمال تحریم‌ها، نفوذ، تفرقه‌افکنی بین مسؤولان و مردم می‌خواهد القا کند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قادر به حل مسائل و مشکلات مردم نیست.

دسته: کردکوی

فرمانده انتظامی کردکوی خبر داد

 
فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری یک متهم سابقه‎دار و تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.

دسته: کردکوی

مدیر بنیاد مسکن کردکوی:

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کردکوی گفت: در چند سال اخیر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به بخش مسکن روستایی شهرستان کردکوی اختصاص یافته است.

دسته: کردکوی

مسؤول تعلیم و تربیت سپاه کردکوی:

 
مسؤول تعلیم و تربیت سپاه کردکوی با بیان اینکه برخی افراد شعار آزادی سر می‎دهند تا وضعیت جامعه‎ای که مناسب است آشفته شود، گفت: این افراد از دوستان شیطان هستند.

دسته: کردکوی

مسئول امور روحانیون تبلیغات اسلامی کردکوی خبرداد:

 
مسئول امور روحانیون تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: بیش از 70 جلد کتاب ویژه مبلغین در ماه مبارک رمضان در شهرستان کردکوی توزیع شد.

دسته: کردکوی

‍ برای اولین بار دردر مرکز فوق تخصصی قلب بیمارستان امیرالمؤمنین کردکوی

برای اولین بار در استان گلستان در مرکز فوق تخصصی قلب بیمارستان امیرالمؤمنین کردکوی به صورت همزمان سه عمل CABG + MVR + تخلیه لَخته از LA قلب در عمل جراحی قلب باز بر روی یک بیمار ۷۱ ساله انجام شد.

دسته: کردکوی

سرپرست بهزیستی کردکوی:

 
سرپرست اداره بهزیستی شهرستان کردکوی از وجود یک کمپ ترک اعتیاد در کردکوی خبر داد و گفت: دو کمپ ترک اعتیاد دیگر در کردکوی راه‎اندازی می‎شود.

دسته: کردکوی

ابهام‌زدایی از یک مصاحبه

رضایی: شکار حدود ۷ کل و بز و قوچ و میش توسط هیرکان را طی ۶۵ روزی که در طبیعت زنده بود تأیید می‌کنم. مستندات هم موجود است اما من به آنها دسترسی ندارم. مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان این موضوع را اعلام کرده‌اند و مستنداتش را هم دارند

دسته: کردکوی

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‎کل آموزش و پرورش گلستان عنوان کرد

 
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‎کل آموزش و پرورش گلستان از برگزاری طرح تربیت حافظان قرآن‌کریم با مشارکت اداره‎کل اوقاف و امور خیریه گلستان خبر داد و گفت: این طرح ویژه حافظان قرآن کریم در رده سنی 18 سال به بالا است.

دسته: کردکوی

رئیس دادگستری کردکوی مطرح کرد

رئیس دادگستری کردکوی با بیان اینکه بیشترین ورودی پرونده‎ها به دادگستری این شهرستان مربوط به جرم «تهدید» است، گفت: افزایش آمار پرونده‎های «تهدید» حاکی از آن است که برای افزایش تحمل مردم باید فرهنگ‎سازی شود.

دسته: کردکوی

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی مطرح کرد

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی گفت: متأسفانه سرمایه دانشگاه آزاد به‎جای خزانه بیت‎المال دانشگاه در جیب برخی آقازاده‎ها می‎رفت و خرج تفریج و عیش‎ونوش‎ آنها می‎شد.

دسته: کردکوی

مدیر جهاد کشاورزی کردکوی خبر داد

 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی سطح زیرکشت گندم در این شهرستان را 15 هزار و 427 هکتار اعلام کرد و گفت: پیش‎بینی می‎شود 65 هزار تن گندم در کردکوی تولید شود.

دسته: کردکوی

به همت جمعی از بسیجیان

 
جمعی از بسیجیان شهرستان کردکوی در ماه مبارک رمضان 40 سبد غذایی بین نیازمندان این شهرستان توزیع کردند.

دسته: کردکوی

مدیر جهاد کشاورزی کردکوی خبر داد

 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی از توزیع بیش از 29 تن برنج وارداتی طی ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

دسته: کردکوی

رئیس دادگستری کردکوی عنوان کرد

 
رئیس دادگستری کردکوی بر لزوم تقویت فرهنگ عمل و تلاش در جامعه تأکید کرد و گفت: در صورتی که فرهنگ عمل و تلاش در جامعه حاکم شود نیمی از پرونده‎های کلاهبرداری کاهش می‎یابد.

دسته: کردکوی

با حضور مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران

 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی از برگزاری مراسم متمرکز ارتحال امام (ره) با حضور مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران در مصلای این شهرستان خبر داد.

دسته: کردکوی

مدیر جهاد کشاورزی کردکوی:

 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی با بیان اینکه سوزاندان کاه‎ و کلش و بقایای گیاهی معایب بسیاری دارد، گفت: متأسفانه در سال گذشته حدود 50 هکتار از مزارع شهرستان کردکوی طعمه حریق شد و محصولات آن در آتش سوخت.

دسته: کردکوی

فرمانده انتظامی کردکوی خبر داد

 
فرمانده انتظامی کردکوی از کشف 400 تن کلزا و دانه‎های روغنی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

دسته: کردکوی

عجله در رها سازی هیرکان، پلنگی که دو سال و نیم پیش در اطراف شهرستان کردکوی شناسایی شد و پس از دو سال با وجود مخالفت ها برای رها سازی تنها به شوق رسانه ای شدن برای مسئولان، باعث قربانی شدن آن شد.

دسته: کردکوی