شاید توقع نباشد حتی  تمثال، پوستر ، بنر و یا هر نشانه دیگر از تمثال شهید در صحن جلسه و ساختمان فرمانداری الصاق شود .

دسته: کردکوی

گزارش از الگوهای عملی اقتصاد مقاومتی در کردکوی

کارآفرین جوان کردکویی که با پرورش جوجه ماهانه 4 میلیون تومان درآمد دارد، می‎گوید: فضایی برای فعالیت کارآفرینی نداشتم، از این رو از اتاق منزلم برای نگه‎داری از دستگاه جوجه‎کشی و از زیرزمین برای پرورش جوجه استفاده کردم.

دسته: کردکوی

جشن بزرگ انفجار نور شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور سردار ملک فرمانده تیپ مردم پایه سپا نینوا استان گلستان، مسئولین و مردم ولایتمدار در مسجد جامع شهرستان کردکوی برگزار شد.

دسته: کردکوی

پیش از ظهر دوشنبه برگزار شد؛

مراسم تشییع عالم فاضل و دانشمند فرزانه حجت الاسلام علی کیا (شیخ بابا) پیش از ظهر دوشنبه باحضور اقشار مختلف مردم در کردکوی برگزار شد.

دسته: کردکوی

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت:

بیست و دومین یادواره ۲۵ شهید روستای النگ شهرستان کردکوی با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع روستای النگ برگزار شد.

دسته: کردکوی

دادستان شهرستان کردکوی از دستگیری عاملان تیراندازی در روستای النگ این شهرستان خبر داد.

دسته: کردکوی

" ۱۳ مهر ۱۳۸۹ خبرگزاریهای کشور و منطقه اعلام داشتند: ساخت بزرگراه بندرترکمن کردکوی، طی مراسمی با حضور وزیر راه و ترابری، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در کردکوی در استان گلستان آغاز شد.

دسته: کردکوی

مطلبی که در این میان خود نمایی می کند این است که شهردار وقت کردکوی (علی اکبر بسطامی ) با وجود آنکه از فعالیت ۵ ساله کانون نقشینه در کردکوی آگاه بوده است به راحتی پذیرفته است که از آنجا که کانون نقشینه در هنگام شروع قرار داد در سال ۸۸ صورتجلسه تحویل تابلوها را با شهرداری تنظیم نکرده است پس می تواند دوباره قرار داد منعقد کند.

دسته: کردکوی

وضوع جالب دیگر اینکه آیا سرپرست جدید شهرداری کردکوی قبل از آنکه حکمش تثبیت شود راضی به واگذاری یکی از مدیریت های شهرداری به فردی غیر کارمند و خارج از بدنه شهرداری شده است؟

دسته: کردکوی

شنیده ها حاکی از آن است که منتقدان شهردار در شورای شهر ، شکست در جلسه استیضاح را پایان کار ندانستند و با ارجاع موضوع به نهادهای نظارتی استانی عزم خود را برای تغییر در راس هرم مدیریت شهری کردکوی جزم کرده بودند.

دسته: کردکوی