بر اساس اطلاع واصله از سطح شهر کردکوی و الصاق بنرهای مبنی بر تشکیل شورای شهرستان وانتخابات هیت ریسه ان و کمی کنجکاوی ودقت بر ان شدیم موضوع را باز نماییم.

دسته: کردکوی

پس از کش و قوس های فراوان، بالاخره محمدرضا شریف موسوی عضو شورای شهر کردکوی و از حامیان  محسن تربتی نژاد _ شهردار منتخب کردکوی _، به ندای شهروندان لبیک گفت و نامه استعفای شهردار منتخب را در صحن شورای شهر ارائه داد.

دسته: کردکوی

رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با حضور مسئولان این نهاد معرفی شد.

دسته: کردکوی

چهاردهمین یادواره ۳۱۳ شهید همیشه سرافراز شهرستان کردکوی شب گذشته با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

دسته: کردکوی

فرمانده انتظامی کردکوی از دستگیری 3 شروری که در یک درگیری مچ دست راننده را با قمه قطع کردند، خبر داد.

دسته: کردکوی

انتخاب شهردار جوان،بی تجربه،بدون سابقه اجرائی و به قول آقای فیروزیان یکی از اعضای شورا :ضعیف ترین شهردار پس از انقلاب، قدرت لابی گری را به اثبات رساند و این عمل توهین آشکار به شعور شهروندان شهرستان کردکوی بود 

دسته: کردکوی

درگفتگوی اختصاصی مدیرکل امور شهری و شورا های استانداری گلستان با پایگاه عدالت خواهان

ماباید برای شهرستانی مثل کردکوی که ازحواشیح زیادی درطول این چندسال درخصوص انتخاب شهردارداشته وازعقب ماندگی عمرانی وبهسازی. وزیباسازی. .. رنج میبردفردی کاردان ومدیرتوانمندو  باسابقه رابرای تصدی پست شهرداری انتخاب کنیم

دسته: کردکوی

گفتگوی اختصاصی خبرنگار پایگاه عدالت خواهان با مهندس رضاروشناسان عضوشورای شهرکردکوی/

آقای پروفسور تربتی نژاد نماینده محترم مردم شریف مرکز استان ، انسان فرهیخته و وارسته ای است لکن نوع انتخاب و معرفی شدن یکماه قبل فرزند ایشان بعنوان شهردار( قبل از انجام سیکلهای گزینشی شورا) به امام جمعه معزز شهر، چیزی غیر از ساختمان شفاف و شیشه ای شورا را در ذهن متواتر میکند.

دسته: کردکوی

فرماندار کردکوی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه عدالت خواهان:

انتخاب شهردار طبق قانون برعهده شوراها میباشدوفرمانداردخالتی درانتخاب شهردارندارد و بنده هم شنیدم که فرزندنماینده گرگان اقای محسن تربتی نژاددرجلسه دیشب  شورای  شهر به عنوان شهردارکردکوی انتخاب شدند وهنوزمصوبه انتخاب شهردار بدست بنده نرسیده است

دسته: کردکوی

اسماعیل البرزی مطرح کرد :

فعال رسانه ای شهر کردکوی گفت :هجوم ژن های خوب به کردکوی در این مقطع حساس فضا را برای تحلیل های فراوانی در ذهن مردم و رسانه ها مهیا کرده است.

دسته: کردکوی

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از کشف سه کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دسگیری عامل تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان کردکوی خبرداد.

دسته: کردکوی

شنیده شد که برخی اعضای شورای شهر کردکوی در تلاش هستند تا یک ژن خوب متصل به یکی از نمایندگان مجلس را از دیوار کوتاه شهرداری کردکوی بالا ببرند و بر کرسی شهردار بنشانند.

دسته: کردکوی

خاطرات امام جمعه کردکوی از دوران ابتدایی و تحصیل در حوزه

امام جمعه کردکوی با اشاره به اصرار پدر برای تحصیل در حوزه، می‎گوید: در گذشته افرادی که تا کلاس ششم تحصیل می‎کردند معلم می‎شدند، برای همین پدرم معتقد بود اگر در مدرسه تحصیل کنم دیگر روحانی نمی‎شوم برای همین پس از کلاس چهارم، دیگر پدرم اجازه نداد در مدرسه تحصیل کنم.

دسته: کردکوی

امام جمعه کردکوی در دیدار با نیروهای نظامی و انتظامی:

امام جمعه کردکوی با تأکید بر اینکه امنیت حاکم در کشور همه نواقص و کاستی‎ها را می‎پوشاند، گفت: تمام نواقص وکمبودها در مقابل امنیت حاکم در کشور بی‎ارزش است.

دسته: کردکوی

فرمانده سپاه کردکوی:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی گفت: اگر روزی حسین‎ها، فهمیده عمل کردند امروز باید فهمیده‎ها حسینی عمل کنند و گوش به فرمان ولی‎فقیه باشند.

دسته: کردکوی

عضو هیئت امنای مسجد بین راهی امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی خبر داد؛

عضو هیئت امنای مسجد بین راهی امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی از برپایی موکب الحسین (ع) در ایام محرم و صفر در جوار مسجد بین راهی امام خمینی (ره) این شهرستان خبرداد.

دسته: کردکوی

امام جمعه کردکوی:

امام جمعه کردکوی با بیان اینکه مردم حرمت اهل بیت (ع) را با زبان ادب و اخلاق حفظ کنند، گفت: اگرچه هر روز شور حسینی بیشتر می‎شود اما هنوز در عزاداری سالار شهیدان به نقطه ایده آل نرسیدیم.

دسته: کردکوی

گفتگوی جذاب و خواندنی با علی غریب، مرد خنده ایران

رسانه مردمی رادکانا این بار سراغ یکی از نخبگان هنرمند شهرستان کردکوی و به نوعی باید گفت نخبه هنرمند کشور رفت تا از زوایای مختلف به معرفی وی بپردازد.

دسته: کردکوی

رئیس بیمارستان امیرالمؤمینن (ع) کردکوی خبر داد

رئیس بیمارستان امیرالمؤمینن (ع) کردکوی از راه‎اندازی نخستین مرکز بازتوانی قلبی استان گلستان در این بیمارستان خبر داد.

دسته: کردکوی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس در امتداد دفاعِ مقدس عاشورا بود، گفت: دوران دفاع مقدس نشأت گرفته از عاشورا و محرم بود و همه ارزش‎های دینی و اخلاقی حاکم در عاشورا در قالب کوچکتر در دوران دفاع مقدس وجود داشت.

دسته: کردکوی

در آستانه فرا رسیدن محرم حسینی فعالیتهای تشکلهای دینی و هیاتهای مذهبی و تکایا شتاب و قوتی بخود گرفت و یک تکاپوی حسینی در جای جای روستا ایجاد شد.

دسته: کردکوی

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی:

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: هر کشوری که بخواهد به سمت جمهوری اسلامی ایران حمله کند کابوس وحشتناک هشت سال دفاع مقدس در ذهنشان متجسم خواهد شد و اجازه تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را بر خود نخواهد داد.

دسته: کردکوی

بانوی کارآفرین با همت و اراده خود با سرمایه 150 هزار تومان آن هم در یک زمین اجاره‎ای و با نهال امانی کار خود را در حوزه پرورش گیاهان دارویی آغاز کرده اما مشکلات و کمبودهایی در کارش دارد که فعالیت کارآفرینی‎ اش را با مشقت و سختی همراه کرده و نیازمند یاری و کمک مسؤولان است.

دسته: کردکوی

پرویز نجاری، معاون پیشین پارک ملی گلستان، به دنبال افشای حقایقی درباره مرگ هیرکان، از سمت خود برکنار به اداره محیط زیست کردکوی تبعید شد.

دسته: کردکوی

در راستای فرهنگ ترویج و آموزش مصرف آب برگزار شد:

نمایش عروسکی "آب، زندگی" در روستاهای یساقی و النگ شهرستان کردکوی برگزار شد.

دسته: کردکوی

مربی قرآنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی:

مربی قرآنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی گفت: فاصله گرفتن از قرآن عامل بسیاری از مشکلات، آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی است.

دسته: کردکوی