فرماندار کردکوی:

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: هدف اقتصاد مقاومتی فرهنگ‎سازی تولید و کارآفرینی و عمومی کردن اقتصاد است.

دسته: کردکوی

جانشین فرمانده سپاه کردکوی:

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی گفت: استکبار جهانی با راهکارهای مختلف اعم از اعمال تحریم‌ها، نفوذ، تفرقه‌افکنی بین مسؤولان و مردم می‌خواهد القا کند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قادر به حل مسائل و مشکلات مردم نیست.

دسته: کردکوی

فرمانده انتظامی کردکوی خبر داد

 
فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری یک متهم سابقه‎دار و تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.

دسته: کردکوی

مدیر بنیاد مسکن کردکوی:

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کردکوی گفت: در چند سال اخیر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به بخش مسکن روستایی شهرستان کردکوی اختصاص یافته است.

دسته: کردکوی

مسؤول تعلیم و تربیت سپاه کردکوی:

 
مسؤول تعلیم و تربیت سپاه کردکوی با بیان اینکه برخی افراد شعار آزادی سر می‎دهند تا وضعیت جامعه‎ای که مناسب است آشفته شود، گفت: این افراد از دوستان شیطان هستند.

دسته: کردکوی

مسئول امور روحانیون تبلیغات اسلامی کردکوی خبرداد:

 
مسئول امور روحانیون تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: بیش از 70 جلد کتاب ویژه مبلغین در ماه مبارک رمضان در شهرستان کردکوی توزیع شد.

دسته: کردکوی

‍ برای اولین بار دردر مرکز فوق تخصصی قلب بیمارستان امیرالمؤمنین کردکوی

برای اولین بار در استان گلستان در مرکز فوق تخصصی قلب بیمارستان امیرالمؤمنین کردکوی به صورت همزمان سه عمل CABG + MVR + تخلیه لَخته از LA قلب در عمل جراحی قلب باز بر روی یک بیمار ۷۱ ساله انجام شد.

دسته: کردکوی

سرپرست بهزیستی کردکوی:

 
سرپرست اداره بهزیستی شهرستان کردکوی از وجود یک کمپ ترک اعتیاد در کردکوی خبر داد و گفت: دو کمپ ترک اعتیاد دیگر در کردکوی راه‎اندازی می‎شود.

دسته: کردکوی

ابهام‌زدایی از یک مصاحبه

رضایی: شکار حدود ۷ کل و بز و قوچ و میش توسط هیرکان را طی ۶۵ روزی که در طبیعت زنده بود تأیید می‌کنم. مستندات هم موجود است اما من به آنها دسترسی ندارم. مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان این موضوع را اعلام کرده‌اند و مستنداتش را هم دارند

دسته: کردکوی

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‎کل آموزش و پرورش گلستان عنوان کرد

 
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‎کل آموزش و پرورش گلستان از برگزاری طرح تربیت حافظان قرآن‌کریم با مشارکت اداره‎کل اوقاف و امور خیریه گلستان خبر داد و گفت: این طرح ویژه حافظان قرآن کریم در رده سنی 18 سال به بالا است.

دسته: کردکوی