دادستان شهرستان کردکوی از دستگیری عاملان تیراندازی در روستای النگ این شهرستان خبر داد.

دسته: کردکوی

" ۱۳ مهر ۱۳۸۹ خبرگزاریهای کشور و منطقه اعلام داشتند: ساخت بزرگراه بندرترکمن کردکوی، طی مراسمی با حضور وزیر راه و ترابری، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در کردکوی در استان گلستان آغاز شد.

دسته: کردکوی

مطلبی که در این میان خود نمایی می کند این است که شهردار وقت کردکوی (علی اکبر بسطامی ) با وجود آنکه از فعالیت ۵ ساله کانون نقشینه در کردکوی آگاه بوده است به راحتی پذیرفته است که از آنجا که کانون نقشینه در هنگام شروع قرار داد در سال ۸۸ صورتجلسه تحویل تابلوها را با شهرداری تنظیم نکرده است پس می تواند دوباره قرار داد منعقد کند.

دسته: کردکوی

وضوع جالب دیگر اینکه آیا سرپرست جدید شهرداری کردکوی قبل از آنکه حکمش تثبیت شود راضی به واگذاری یکی از مدیریت های شهرداری به فردی غیر کارمند و خارج از بدنه شهرداری شده است؟

دسته: کردکوی

شنیده ها حاکی از آن است که منتقدان شهردار در شورای شهر ، شکست در جلسه استیضاح را پایان کار ندانستند و با ارجاع موضوع به نهادهای نظارتی استانی عزم خود را برای تغییر در راس هرم مدیریت شهری کردکوی جزم کرده بودند.

دسته: کردکوی

فرشاد مصدق جوان کارآفرین کردکویی ( محله ولاغوز ) بعد از دو دهه کار و تلاش شبانه روزی در تهران آمده است تا هنرش را وقف توسعه شهرش کند.

دسته: کردکوی

توسط نیروهای بسیج مردمی، نیروهای منابع طبیعی و آتش نشانی مهار شد؛

بخشهای زیادی از جنگل روستای بالاجاده شهرستان کردکوی حوالی ظهر جمعه دچار آتش سوزی شد که توسط نیروهای بسیج مردمی، نیروهای منابع طبیعی و آتش نشانی مهار شد.

دسته: کردکوی

فرماندار کردکوی با اشاره به وقوع حریق در جنگل های شرقی شهرستان و ارتفاعات روستای بالاجاده ، گفت که برای مهار آتش به مردم بومی و نیروهای بسیج فراخوان داده و از آنان کمک گرفته شد.

دسته: کردکوی

در گفت‎وگوی مشروح فارس با بانوی حافظ قرآن عنوان شد

بانوی حافظ قرآن با گلایه از نبود استاد و کمبود فضاهای آموزشی در شهرستان کردکوی، گفت: در طول بیش از 10 سالی که از فعالیت قرآنی‎ام می‎گذرد مسؤول دلسوزی که برای حافظان قرآن کاری انجام دهد، در شهرستان کردکوی ندیده‌ام.

دسته: کردکوی

رئیس هئیت امناء امامزاده روشن آباد کردکوی از برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت حضرت ثامن الححج "ع" در امامزاده روشن آباد کردکوی خبرداد.

دسته: کردکوی