به گزارش پایگاه عدالت خواهانبیش از ۹۰ نفر از دانش آموزان کردکویی از امروز به مدت ۴ روز به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

دسته: کردکوی

یک عضو شورای شهر کردکوی با یک شهروند درگیر شد.

دسته: کردکوی

سیدخالق_سجادی فرماندار سابق بهشهر بزودی به عنوان فرماندار کردکوی منصوب می شود

دسته: کردکوی

یادواره شهدای روستای اسلام آباد شهرستان کردکوی باحضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع این روستا برگزار شد.

دسته: کردکوی

پیکر «حاج حمزه کیاء» جانباز 45 درصد جنگ تحمیلی پیش از ظهر امروز در کردکوی تشییع شد.

دسته: کردکوی

 کلیپ راکب موتورسیکلتی کردکوی واکنش سخنگوی ناجا رفتارهای پرخطر سردار منتظرالمهدی نظم و انضباط رعایت قوانین موتورسواران متخلف پلیس راهور پلیس مقاومت شهرستان کردکوی فرمانده ناجا اعمال قانون دریافت شکایات صنعت موتورسیکلت انضباط اجتماعی سایت پلیس برخورد ماموران شکایت مردمی نیروی انتظامی ایجاد آرامش

سخنگوی ناجا تاکید کرد که پلیس برابر قانون و در چارچوب درخواست شهروندان با موتور سوارانی برخورد می‌کند که ضمن نداشتن مدارک و صلاحیت لازم و همچنین عدم رعایت قوانین، اقدام به رفتارهای پرخطر می‌کنند.

دسته: کردکوی

تیغ تیز دست زنگی مست ؛

از این جهت می خواهم انتقاد کنم از مدیر کانال گرگان فردا که چرا به عنوان یک کردکویی مدام سرمایه های انسانی این شهرستان ، مدیرانی که سالها درس خوانده و تجربه مدیریتی کسب کرده اند را تخریب می کند.

دسته: کردکوی

سناریوی انتخاب شهردار همچنان ادامه دارد؛

در جدیدترین اقدام اعضای شورای شهر کردکوی فرزند سردار شهید محمود کیا و مسئول حراست فرمانداری شهرستان شهردار منتخب کردکوی شد.

دسته: کردکوی

فرماندار کردکوی:

فرماندار کردکوی گفت: در اغتشاشات اخیر عده‌ای در قالب نفوذ، از حرکت و مطالبات به‌حق مردم سوء‌استفاده کردند و می‌خواستند به ارزش‌ها و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی بی‌حرمتی کرده و با ایجاد فضای اختلاف و تفرقه در کشور آشوب و فتنه‌گری کنند.

دسته: کردکوی

در اثر آتش سوزی یک واحد خانه باغی در حوالی روستای ایلوار شهرستان کردکوی سه نفر مصدوم شدند.

دسته: کردکوی

رامین نورقلی پور ظهر امروز جمعه 15 دیماه که سخنران پیش از نماز جمعه شهرستان کردکوی بود با اعتراض مردم مبنی بر ضعف عملکرد نمایندگان مجلس در بهبود وضعیت معیشت مردم مواجه شد .

دسته: کردکوی

نخستین دفتر خدمات الکترونیکی قضایی شهرستان کردکوی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

دسته: کردکوی

در این نامه از رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی تقاضا شده تا نسبت به معرفی فردی حائز شرایط تصدی سمت شهردار اقدام نمائید.

دسته: کردکوی

بهروز کوه نشین با رأی هر ۵ عضو شورای شهر بعنوان سرپرست جدید شهرداری کردکوی منصوب شد.

دسته: کردکوی

بر اساس اطلاع واصله از سطح شهر کردکوی و الصاق بنرهای مبنی بر تشکیل شورای شهرستان وانتخابات هیت ریسه ان و کمی کنجکاوی ودقت بر ان شدیم موضوع را باز نماییم.

دسته: کردکوی

پس از کش و قوس های فراوان، بالاخره محمدرضا شریف موسوی عضو شورای شهر کردکوی و از حامیان  محسن تربتی نژاد _ شهردار منتخب کردکوی _، به ندای شهروندان لبیک گفت و نامه استعفای شهردار منتخب را در صحن شورای شهر ارائه داد.

دسته: کردکوی

رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با حضور مسئولان این نهاد معرفی شد.

دسته: کردکوی

چهاردهمین یادواره ۳۱۳ شهید همیشه سرافراز شهرستان کردکوی شب گذشته با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

دسته: کردکوی

فرمانده انتظامی کردکوی از دستگیری 3 شروری که در یک درگیری مچ دست راننده را با قمه قطع کردند، خبر داد.

دسته: کردکوی

انتخاب شهردار جوان،بی تجربه،بدون سابقه اجرائی و به قول آقای فیروزیان یکی از اعضای شورا :ضعیف ترین شهردار پس از انقلاب، قدرت لابی گری را به اثبات رساند و این عمل توهین آشکار به شعور شهروندان شهرستان کردکوی بود 

دسته: کردکوی

درگفتگوی اختصاصی مدیرکل امور شهری و شورا های استانداری گلستان با پایگاه عدالت خواهان

ماباید برای شهرستانی مثل کردکوی که ازحواشیح زیادی درطول این چندسال درخصوص انتخاب شهردارداشته وازعقب ماندگی عمرانی وبهسازی. وزیباسازی. .. رنج میبردفردی کاردان ومدیرتوانمندو  باسابقه رابرای تصدی پست شهرداری انتخاب کنیم

دسته: کردکوی

گفتگوی اختصاصی خبرنگار پایگاه عدالت خواهان با مهندس رضاروشناسان عضوشورای شهرکردکوی/

آقای پروفسور تربتی نژاد نماینده محترم مردم شریف مرکز استان ، انسان فرهیخته و وارسته ای است لکن نوع انتخاب و معرفی شدن یکماه قبل فرزند ایشان بعنوان شهردار( قبل از انجام سیکلهای گزینشی شورا) به امام جمعه معزز شهر، چیزی غیر از ساختمان شفاف و شیشه ای شورا را در ذهن متواتر میکند.

دسته: کردکوی

فرماندار کردکوی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه عدالت خواهان:

انتخاب شهردار طبق قانون برعهده شوراها میباشدوفرمانداردخالتی درانتخاب شهردارندارد و بنده هم شنیدم که فرزندنماینده گرگان اقای محسن تربتی نژاددرجلسه دیشب  شورای  شهر به عنوان شهردارکردکوی انتخاب شدند وهنوزمصوبه انتخاب شهردار بدست بنده نرسیده است

دسته: کردکوی

اسماعیل البرزی مطرح کرد :

فعال رسانه ای شهر کردکوی گفت :هجوم ژن های خوب به کردکوی در این مقطع حساس فضا را برای تحلیل های فراوانی در ذهن مردم و رسانه ها مهیا کرده است.

دسته: کردکوی

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از کشف سه کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دسگیری عامل تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان کردکوی خبرداد.

دسته: کردکوی

شنیده شد که برخی اعضای شورای شهر کردکوی در تلاش هستند تا یک ژن خوب متصل به یکی از نمایندگان مجلس را از دیوار کوتاه شهرداری کردکوی بالا ببرند و بر کرسی شهردار بنشانند.

دسته: کردکوی

خاطرات امام جمعه کردکوی از دوران ابتدایی و تحصیل در حوزه

امام جمعه کردکوی با اشاره به اصرار پدر برای تحصیل در حوزه، می‎گوید: در گذشته افرادی که تا کلاس ششم تحصیل می‎کردند معلم می‎شدند، برای همین پدرم معتقد بود اگر در مدرسه تحصیل کنم دیگر روحانی نمی‎شوم برای همین پس از کلاس چهارم، دیگر پدرم اجازه نداد در مدرسه تحصیل کنم.

دسته: کردکوی