فرمانده انتظامی کردکوی خبر داد

 
فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری یک متهم سابقه‎دار و تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.

دسته: کردکوی

مدیر بنیاد مسکن کردکوی:

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کردکوی گفت: در چند سال اخیر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به بخش مسکن روستایی شهرستان کردکوی اختصاص یافته است.

دسته: کردکوی

مسؤول تعلیم و تربیت سپاه کردکوی:

 
مسؤول تعلیم و تربیت سپاه کردکوی با بیان اینکه برخی افراد شعار آزادی سر می‎دهند تا وضعیت جامعه‎ای که مناسب است آشفته شود، گفت: این افراد از دوستان شیطان هستند.

دسته: کردکوی

مسئول امور روحانیون تبلیغات اسلامی کردکوی خبرداد:

 
مسئول امور روحانیون تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: بیش از 70 جلد کتاب ویژه مبلغین در ماه مبارک رمضان در شهرستان کردکوی توزیع شد.

دسته: کردکوی

‍ برای اولین بار دردر مرکز فوق تخصصی قلب بیمارستان امیرالمؤمنین کردکوی

برای اولین بار در استان گلستان در مرکز فوق تخصصی قلب بیمارستان امیرالمؤمنین کردکوی به صورت همزمان سه عمل CABG + MVR + تخلیه لَخته از LA قلب در عمل جراحی قلب باز بر روی یک بیمار ۷۱ ساله انجام شد.

دسته: کردکوی

سرپرست بهزیستی کردکوی:

 
سرپرست اداره بهزیستی شهرستان کردکوی از وجود یک کمپ ترک اعتیاد در کردکوی خبر داد و گفت: دو کمپ ترک اعتیاد دیگر در کردکوی راه‎اندازی می‎شود.

دسته: کردکوی

ابهام‌زدایی از یک مصاحبه

رضایی: شکار حدود ۷ کل و بز و قوچ و میش توسط هیرکان را طی ۶۵ روزی که در طبیعت زنده بود تأیید می‌کنم. مستندات هم موجود است اما من به آنها دسترسی ندارم. مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان این موضوع را اعلام کرده‌اند و مستنداتش را هم دارند

دسته: کردکوی

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‎کل آموزش و پرورش گلستان عنوان کرد

 
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‎کل آموزش و پرورش گلستان از برگزاری طرح تربیت حافظان قرآن‌کریم با مشارکت اداره‎کل اوقاف و امور خیریه گلستان خبر داد و گفت: این طرح ویژه حافظان قرآن کریم در رده سنی 18 سال به بالا است.

دسته: کردکوی

رئیس دادگستری کردکوی مطرح کرد

رئیس دادگستری کردکوی با بیان اینکه بیشترین ورودی پرونده‎ها به دادگستری این شهرستان مربوط به جرم «تهدید» است، گفت: افزایش آمار پرونده‎های «تهدید» حاکی از آن است که برای افزایش تحمل مردم باید فرهنگ‎سازی شود.

دسته: کردکوی

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی مطرح کرد

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی گفت: متأسفانه سرمایه دانشگاه آزاد به‎جای خزانه بیت‎المال دانشگاه در جیب برخی آقازاده‎ها می‎رفت و خرج تفریج و عیش‎ونوش‎ آنها می‎شد.

دسته: کردکوی