رئیس هلال احمر شهرستان های کلاله و مراوه تپه گفت: از چهار مصدوم حادثه ریزش کانال درحال حفر در حاشیه نیروگاه برق مراوه تپه، 2 نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"عبدالحمید قلی دهنه یکشنبه شب افزود: به دنبال ریزش این کانال که شامگاه امروز در محله خداقلی شهر مراوه تپه روی داد و گرفتار شدن چهار تن در زیر آوار، نیروهای آتش نشانی و امدادی بلافاصله وارد عمل شده و حادثه دیدگان را از زیر آوار بیرون آوردند.
وی ادامه داد: حال 2 نفر از مصدومان این حادثه وخیم بود که درمان های اولیه بر روی آنان موثر واقع نشد و جان خود را ازدست دادند.
قلی دهنده افزود: 2 مصدوم دیگر این حادثه به بیمارستان کلاله منتقل شده اند.

** حفاری غیرمجاز عامل فوت 2 نفر در مراوه تپه شد
فرماندار مراوه تپه علت فوت دو نفر و مصدوم شدن دو نفر دیگر دراین شهرستان مرزی را که شب گذشته رخ داد، حفاری غیرمجاز برای یافتن اشیای عتیقه اعلام کرد.
اسماعیل تاجی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دراین حادثه چهار نفر از کارگران نیروگاه برق آماده بهره برداری این شهرستان، در جوار این نیروگاه در حال حفر کانال بودند که با ریزش آن مواجه شدند.
وی گفت: براثر ریزش این کانال هر چهار نفر زیر آوار گیر کردند که بلافاصله توسط نیروهای امدادی و آتش نشانی بیرون کشیده و به مراکز درمانی کلاله منتقل شدند.
تاجی افزود: دو نفر از مصدومان حادثه با تلاش نیروهای امدادی احیا و دو نفر دیگر که مصدومیت بیشتری داشتند، فوت شدند.
مراوه تپه با افزون بر 60 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه شرق گلستان واقع است.نوشتن دیدگاه