رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: اگر می‌خواهیم نهضت عاشورا و قیام امام حسین (ع) برای همیشه و هر ساله زنده باشد، یکی از شرایطش این است که ما نیز ولایت مدار باشیم و از ولایت فقیه خود در برابر تمام خطرات دفاع کنیم.

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"به نقل از طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی ضمن عرض تسلیت و تعزیت بمناسبت ایام شهادت حضرت امام حسین(ع)در خصوص درس های مکتب و قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار کرد: یکی از مهمترین درس های که بعنوان شاگرد مکتب حسینی (ع) می توانیم از قیام حضرت امام حسین (ع) بگیریم، ولایت مداری است . امام حسین (ع) نیز ولایت مدار است زیرا ایشان تربیت شده مکتب حضرت علی(ع) وحضرت زهرا (س) می باشد و چون ایشان ولایت مدار بود ، برای حفظ تفکر جدش و پدرش قیام کرد.

کارشناس مسائل دینی و مذهبی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم نهضت عاشورا و قیام امام حسین (ع) برای همیشه و هر ساله زنده باشد، یکی از شرایطش اینست که ما نیز ولایت مدار باشیم و از ولایت فقیه خود در برابر تمام خطرات دفاع کنیم .

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه تصریح کرد: کسانی که همراه با حسین بن علی (ع) با طاغوت مقابله کردند ولایت مدار بودند و نتیجه آن سعادت دین، دنیا و آخرت شد  .

امیر شاهی در پایان متذکر شد: بودن با ولایت فقیه و پشتیبانی از ولایت فقیه نیز سبب عاقبت به خیری و سعادت دین ، دنیا و آخرت می شود زیرا ولایت فقیه،  آینه تمام نمای اهل بیت (ع) و امام حسین (ع) است و ما با دیدن ایشان رنگ و بوی خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت را می توانیم ببینیم و استشمام کنیم .

انتهای پیام/نوشتن دیدگاه