ساعت 18:30 شب گذشته مردم شهر مراوه تپه هم شیء نورانی را در آسمان این شهر مشاهده کردند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" از گلستان ما به نقل از راه اترک، برخی از شهروندان شهر مراوه تپه ساعت 18:30 شیء نورانی را در آسمان این شهر مشاهده کردند.

طبق اخبار منتشر شده برخی از شهروندان در استانهایی نظیر خراسان شمالی هم این شیء را دیده اند.

سرهنگ پاکدل فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد در خصوص این شیء نورانی در ساعت 21:12 شب گذشته در گفتگو با مهر گفته بود: در ساعت ۱۹ شامگاه سه‌شنبه شی‌ء نورانی در آسمان بجنورد و دیگر نقاط خراسان شمالی مشاهده شد که مربوط به کپسول موشک‌های ماهواره‌بر است که پس از استفاده جدا می‌شود.

وی افزود: برابر اعلام پایگاه هوایی شهرآباد این شئ نورانی در منطقه کیفان ناپدیدشده و جای نگرانی برای شهروندان نیست.

این شئ نورانی در آسمان برخی از استانهای مرکزی، شمالی و غربی کشور نیز دیده شده است.

البته این خبر صبح امروز تکذیب شده است.

سرهنگ پاکدل در گفتگو را خبرگزاری مهر گفت: با توجه به انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر رؤیت اشیای نورانی در آسمان بجنورد، طی استعلام از نیروی هوایی خراسان شمالی و دیده‌بان‌هایی که در پاسگاه‌های انتظامی مستقر هستند، وجود هرگونه شیء پرنده غیرمجاز و مشکوک در آسمان بجنورد تکذیب میشود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ساعتی پیش برخی کانال‌های تلگرامی خبر از وجود اشیاء پرنده ناشناس در آسمان بجنورد دادند که باعث تشویش اذهان عمومی و ایجاد رعب و وحشت میان شهروندان  شده بود که پس از پیگیری  مشخص شد خبر فوق  کذب بوده و جنبه طنز داشته است.

سرهنگ پاکدل گفت: رادارهای نیروی هوایی خراسان شمالی به‌طور منظم و ۲۴ ساعت آسمان استان را رصد می‌کنند و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

شهرستان مرزی مراوه تپه در استان گلستان قرار دارد.

انتهای پیام//

 

 نوشتن دیدگاه