رئیس‌کل دادگستری گلستان مطرح کرد؛

رئیس‌کل دادگستری استان گلستان از تشکیل پرونده ویژه برای بررسی ابعاد سیلاب هفته گذشته علی‌آبادکتول در دادسرای این شهرستان خبر داد. 

دسته: علی آبادکتول

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب گلستان

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان گلستان:اجرای طرح های نیمه تمام آبرسانی به شهر علی آباد کتول از محل منابع داخلی و تبصره3

دسته: علی آبادکتول

فرماندار علی‎آبادکتول بیان کرد

فرماندار علی‎آباد کتول گفت: سیل در نوزدهم و بیستم مرداد سال جاری، 144 میلیارد تومان به استان گلستان خسارت وارد کرد در این میان برآورد خسارت سیل در علی‎آبادکتول 29 میلیارد تومان است.

دسته: علی آبادکتول

رئیس کل دادگستری گلستان و رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان و رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال گلستان از تشکیل پرونده ویژه برای بررسی ابعاد سیلاب هفته گذشته علی آباد کتول در دادسرای این شهرستان خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

بازدید نماینده مقام معظم رهبری از مناطق سیل زده علی‌آبادکتول

نماینده مقام معظم رهبری از مناطق سیل زده شهرستان علی‌آبادکتول بازدید و روند امدادرسانی و تجسس برای یافتن آخرین مفقودی ناشی از سیل را بررسی کرد.

دسته: علی آبادکتول

در حاشیه بازدید از دهنه زرین‌گل علی‌آبادکتول اعلام شد

رئیس کل دادگستری گلستان از پرونده سیل علی‌آبادکتول در دادسرا خبر داد و روند جستجوی پیکر مفقود سیل هفته گذشته انتقاد کرد. رئیس شورای حفظ حقوق بیت‌المال گلستان از تشکیل پرونده ویژه برای بررسی ابعاد سیلاب هفته گذشته علی‌آبادکتول در د ادسرای این شهرستان خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان از پیدا شدن جسد یکی دیگر از مفقودان حادثه سیل در دهانه زرین گل شهرستان علی‌آباد کتول خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

مدیرکل مدیریت بحران گلستان:

پدر و پسر

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: جسد کودک ۳ساله مفقود در سیل شهرستان علی آبادکتول کشف شد.

دسته: علی آبادکتول

به درخواست ستاد بحران استان گلستان انجام شد؛

گزارش تصویری/ کمک نیروهای ارتش برای یافتن مفقودین سیل زرین گل

دسته: علی آبادکتول

مدیر کل مدیریت بحران گلستان

مدیر کل مدیریت بحران گلستان گفت: تجسس برای کشف اجساد پدر و فرزند مفقود شده در منطقه زرین گل شهرستان علی آباد کتول ادامه دارد.

دسته: علی آبادکتول

گلستان پایتخت اکوتوریسم ایران

درختان «سرخدار» را می‌توان میراث زنده و شاهکار طبیعی ایران دانست که با توجه به نوع تنوع زیستی وحفظ ذخایر ژنتیکی و بوم‌شناسی گونه‌های یگانه مهم باقی‌مانده از دوران سوم زمین‌شناسی است.

دسته: علی آبادکتول

قره خانی نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس:

قره خانی نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس: وزارتخانه های نفت و نیرو جزو دستگاه های اساسی و زیربنایی کشور هستند/امیدواریم این دو وزیر پیشنهادی رای اعتماد را کسب کنند

قره خانی نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس: وزارتخانه های نفت و نیرو جزو دستگاه های اساسی و زیربنایی کشور هستند/امیدواریم این دو وزیر پیشنهادی رای اعتماد را کسب کنند.

دسته: علی آبادکتول

گزارش کمالان نیوز از سیل دهنه محمّدآباد کتول

بازگشایی جاده های دهنه محمدآبادکتول در بعد سیل روز گذشته

دسته: علی آبادکتول

بر طبق هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و احتمال طغیان رودخانه های و سیلاب ها در طی روزهای گذشته، بارش باران در شهرهای مختلف ، منجر به ایجاد سیل در مناطقی چون علی آباد کتول شد.

دسته: علی آبادکتول

رمضان جمشیدی دادستان علی آباد کتول گفت:

جمشیدی دادستان علی آباد کتول در ادامه گفت : هر گونه فعالیت ورزشی که نیاز به تجمع یا راهپیمایی در شهر و اطراف شهر باشد باید از طریق هماهنگی با این اداره صورت پذیرد. در ضمن وقتی انجام یک امر از طریق اداره ورزش و جوانان صورت گیرد مسئولیت اجتماعی به عهده آنها است و قطعاً آنها قبل از انجام هر فعالیتی جوانب امر را در نظر می گیرند.

دسته: علی آبادکتول

فرماندار علی آباد کتول:

فرماندار شهرستان علی آباد کتول با اشاره به طرح انتقال سرچشمه‌های زرین گل به شاهرود، گفت: متاسفانه با وجود تعهدات و قول های مسئولان استانی و کشوری، آب سرچشمه های زرین گل در حال انتقال به شاهرود است.

دسته: علی آبادکتول

در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی

مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: اجرای بیش از ۷۰۰ کیلومتر آبیاری با لوله از سرمنشا در اراضی کشاورزی و باغی استان گلستان امسال اجرایی می‌شود.

دسته: علی آبادکتول

بخشدار مرکزی علی‌آباد کتول خبر داد

 
بخشدار مرکزی علی‌آبادکتول گفت: 50 درصد از روستاهای بخش مرکزی علی‌آبادکتول به سیستم مخزن مکانیزه زباله مجهز شده‎ است.

دسته: علی آبادکتول

قره خانی

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی تدبیری و بی مسئولیتی مقامات بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و تعاون در خصوص موسسات مالی- اعتباری مشهود است، گفت: عملکرد این مسئولین خیل عظیمی از مردم را گرفتار کرده و سبب بی اعتمادی مردم شده است.

دسته: علی آبادکتول

اعضای این باند زمانی لو رفتند که قصد داشتند دو محموله بیش از 40 تنی را به مراکز خرید تضمینی گندم در این شهرستان تحویل دهند .

دسته: علی آبادکتول

مدیرجهاد کشاورزی علی‌آبادکتول:

 
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان علی‌آبادکتول گفت: کشاورزان بعد از برداشت محصولات بهاره به سرعت کشت دوم را آغاز کنند.

دسته: علی آبادکتول

فرماندار علی‌آبادکتول:

فرماندار علی‌آبادکتول از تائید انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای این شهرستان خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

سردار ملک در جمع عزاداران علی آباد کتول :

 

فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوای استان گلستان گفت: اگر روزی میان مردم و حوزه های علمیه فاصله بیفتد، انقلاب اسلامی از بین می رود. امروز حضور همیشه در صحنه بسیج و نیروهای انقلابی برای دفاع از حریم اسلام و انقلاب، امریکا را دیوانه کرده است.

دسته: علی آبادکتول

با اعلام نظر هیئت نظارت بر انتخابات؛

 

رییس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان علی آباد کتول از تایید انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

فرماندار علی‌آبادکتول:

 
فرماندار علی‌آبادکتول گفت: پروژه بزرگ تله کابین علی‌آبادکتول از کبودوال به پشت روستای «ریگ چشمه» منطقه «لاپه‌دار» منتهی می‌شود که این حرکت باعث رونق و توسعه چشمگیر «ریگ چشمه» می‌شود.

دسته: علی آبادکتول

معاون مالی ،پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل گلستان از اختصاص 20 میلیارد ریال برای احداث بنای دادسرای علی آبادکتول خبر داد و گفت: این ساختمان در زمینی با زیربنای 1100 متر مربع و در سه طبقه ساخته می شود.

دسته: علی آبادکتول

مردم علی آباد کتول صبح امروز (29 اردیبهشت) از آغازین ساعات باز شدن درب شعب اخذ رای این شهرستان، برای شرکت در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر پای صندوق های رای حاضر شدند.

دسته: علی آبادکتول

در پی اهانت به بنر های ریاست جمهوری این بار حمله به یکی از خودرو های طرفداران رئیسی در شهرستان علی آباد کتول اتفاق افتاد.

دسته: علی آبادکتول