حقی که از معلولان ضایع می شود؛

دفتر شورای اسلامی شهر علی آباد کتول در طبقه پنجم یکی از ساختمان های بلند این شهر واقع شده، جایی که شهروندان ناتوان و معلول برای ورود به آنجا با سختی مواجه هستند و این در حالی است که دسترسی آسان به نمایندگان حداقل انتظار مردم از آنهاست.

دسته: علی آبادکتول

بخشدار مرکزی علی‌آبادکتول:

بخشدار مرکزی شهرستان علی‌آبادکتول با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی روستاها و دهیاران باید وحدت رویه داشته باشند، گفت: این وحدت باید منجر به رفع مشکلات مردم از جمله بیکاری شود.

دسته: علی آبادکتول

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت:دولت از قبال حذف یارانه نقدی پردرآمدها، 15 هزار میلیارد تومان درآمد کسب می‌کند.

دسته: علی آبادکتول

پیکر جانباز شهید سید مرتضی حسینی امروز شنبه در زادگاهش علی آبادکتول از توابع استان گلستان تشییع و در گلزار این شهر در کنار دیگر همرزمان شهیدش به خاک سپرده شد.

دسته: علی آبادکتول

22 دیماه انجام می شود؛

فیلم سینمایی «اشنوگل» در مصلی امام رضا (ع) علی آباد کتول به طور رایگان برای مردم این شهرستان اکران می شود.

دسته: علی آبادکتول

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان علی‌آبادکتول از شهادت «سید مرتضی حسینی»، جانباز ۷۰ درصد این شهرستان خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به نزاع روز گذشته در شهر علی آباد کتول که یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت، گفت: با هوشیاری پلیس، عامل این نزاع منجر به قتل در شاهرود دستگیر شد.

دسته: علی آبادکتول

رییس شورای بسیج کارمندان علی آباد کتول:

رییس شورای بسیج قشر کارمندان شهرستان علی آباد کتول بصیرت را لازمه خنثی سازی تهدیدات دشمن دانست و گفت: باید همچون مقام معظم رهبری، در زمینه حفاظت و سیانت از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، انقلابی عمل کنیم.

دسته: علی آبادکتول

امام جمعه علی آباد کتول:

امام جمعه علی آباد کتول با اشاره به تلاش دشمن برای قرار دادن مردم مقابل نظام اسلامی، گفت: مسئولین به فکر حل مشکلات مردم باشند و نگذارند دشمن با مشکلات اقتصادی فتنه ای جدید بسازد. مردم احساس کنند که مسئولین با مردم و برای مردم هستند، برای پیروزی انقلاب اسلامی و کشورمان با مشکلات مبارزه می کنند.

دسته: علی آبادکتول


قدمت فروشگاه های فرهنگیان در سراسر کشور به قبل از انقلاب بر می گردد و تقریباً 6 دهه از فعالیت آنها می گذرد. اعضای هیات مدیره این فروشگاه ها  با ‏رای گیری تعیین می شوند و آورده آن نیز در ابتدای تاسیس از طریق مبالغی که از حقوق فرهنگیان به صورت ماهیانه کسر می گردید، تامین شد. 

دسته: علی آبادکتول

کمک ها ادامه دارد؛

یک دستگاه کامیون کمک های انسان دوستانه مردم شهرستان علی آباد کتول به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شد.

دسته: علی آبادکتول

گزارش زرین نامه از مطالبات توتونکاران علی آباد کتول از دولت؛

کشت امید در زمین بایر وعده های مسئولین و تاخیر چندین ماهه در پرداخت پول توتون، پای کشاورزان شهرستان علی آباد کتول را به تجمع اعتراض آمیز مقابل دخانیات و استانداری گلستان کشاند.

دسته: علی آبادکتول

بعد از قاچاق چوب و طرح‌های برداشت چوب از جنگل و آفت شمشاد که میلیون‌ها هکتار از جنگل‌های ایران را بلعید، حالا مدتی است تله‌کابین و تب فراگیر آن، قاتل جنگل‌های هیرکانی ایران شده است و این بار صحبت از استقرار آن در شرق گلستان و بالادست سد کبودوال است….

دسته: علی آبادکتول

در راستای ایجاد امنیت بیشتر در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

به منظور بررسی مشکلات پرستاران و ایجاد امنیت بیشتر در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برگزار شد:

دسته: علی آبادکتول

متهمان در تحقیقات اولیه ، خصومت را  علت قتل عنوان کرده اند .

دسته: علی آبادکتول


جمعی از پرستاران بیمارستان بقیة الله الاعظم(عج) علی آباد کتول ضمن ارسال نامه سرگشاده ای به استاندار خواستار برخورد با عوامل حادثه روز عیدغدیر شدند.

دسته: علی آبادکتول

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان:

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت: با راه اندازی تله کابین علی آباد کتول می توان پس از چهار سال سرمایه آن را بازگرداند.

دسته: علی آبادکتول

در پی بروز حوادث ناگوار در اورژانس علی آباد در روز عید غدیر

در پی بروز حوادث ناگوار در اورژانس علی آباد در روز عید غدیر و قمه کشی توسط یکی از اشرار و تیر اندازی توسط نیروی اندازی جهت دستگیری وی، جمعی از پرستاران این بیمارستان ضمن ارسال نامه سرگشاده ای به استاندار خواستار برخورد با عوامل این حادثه و بازخواست مسئولان بیمارستان به جهت کوتاهی در برقراری نظم و امنیت در این بیمارستان شدند.

دسته: علی آبادکتول


پس از انتخابات شورای اسلامی شهر علی آبادکتول و پس از کش و قوس فراوان بر سر انتخاب شهردار بالاخره ابوذر اسفندیاری پور فرزند اسماعیل اسفندیاری پور مشاور وزیر جهاد کشاورزی جهت صدور حکم نهایی به استانداری معرفی گردید

دسته: علی آبادکتول

12 هزار قلم داروی قاچاق در شهرستان علی آبادکتول کشف شد.

دسته: علی آبادکتول

فرمانده سپاه علی آباد کتول:

فرمانده بسیج سپاه ناحیه علی آباد کتول از بازسازی واقعه بزرگ تاریخی «غدیر خم» برای دومین بار، در این شهرستان خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

دادستان علی آباد خبرداد:


دادستان عمومی و انقلاب علی آبادکتول گفت: بررسی لیست افراد معرفی شده به بانک ها و چک دوربین سیلوها در این شهرستان آغاز شده است .

دسته: علی آبادکتول

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول اظهار کرد: کوه دماوند از آثار ملی و نماد مقاومت ایران است و مسئولان برای ایجاد بسترهای لازم کوهنوردی در این منطقه که درخور نام و عظمت دماوند باشد باید نگاه ویژه‌ای داشته باشند .

دسته: علی آبادکتول