جمعی از مردم انقلابی علی آباد کتول در اعتراض به حضور «علی شکوری راد» از اصلاح طلبان تندرو حامی سران فتنه و عضو حزب منحله مشارکت در این شهرستان، در گلزار شهدای گمنام پارک انقلاب تجمع کردند.

دسته: علی آبادکتول

علی شکوری‌راد که نقش عمده‌ای در حمایت از فتنه سبز داشته و همچنین در مجلس ششم شورای اسلامی تحرکات سیاسی خاصی داشته است به عنوان دبیر کل حزب بدل مشارکت انتخاب شده است.

دسته: علی آبادکتول

جمعی تاکسی های علی آباد کتول امروز صبح در مقابل فرمانداری علی آباد در  اعتراض به فرماندار تجری در راستای استیفای حقوق رانندگان شهری اعتصاب کردند

دسته: علی آبادکتول

رئیس بهزیستی علی‌آبادکتول:

علی‌آبادکتول- رئیس بهزیستی علی‌آبادکتول از افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی آسیب‌های اجتماعی این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان علی آباد کتول برگزارشد.

دسته: علی آبادکتول

مسیر راه آهن گرگان- بجنورد- مشهد که از آن به عنوان مهم ترین پروژه استراتژیک شمال شرق کشور یاد می شود به گونه ای طراحی شده است که از انتهای حوزه استحفاظی علی آباد کتول و 17 کیلومتری مرکز این شهرستان عبور می کند، اما ایستگاهی در آن نخواهد داشت.

دسته: علی آبادکتول

کنگره ملی اسوه‌های صبر و ایثار از ویژه برنامه‌های اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان به میزبانی مردم شهید پرور علی آباد کتول در مصلی امام رضا (ع) این شهرستان برگزار شد.

دسته: علی آبادکتول

فرزند و همسر شهید در علی‎آبادکتول:

خبرگزاری فارس: برخی در دهه‎های اخیر به فکر دفاع از حقوق زنان افتاده‌اند/ مکتب وحی مدافع واقعی بانوان است
لاله افتخاری گفت: برخی در دهه‎های اخیر به فکر دفاع از حقوق زنان و به فکر حمایت از بانوان افتاده‌اند گاهی در نزدیکی انتخابات و گاهی برای رسیدن به منافع خودشان دفاع از حقوق زنان را مطرح می‎کنند.

دسته: علی آبادکتول

فرماندار علی‌آبادکتول در پی وقوع زلزله 2/4 دهم ریشتری در این شهرستان

خبرگزاری فارس: زلزله بامداد امروز خسارتی در پی نداشته است

فرماندار شهرستان علی‌آبادکتول گفت: زلزله صبح امروز خسارتی در پی نداشته است.

دسته: علی آبادکتول

در نشست دهیاران علی‌آباد با نماینده مطرح شد

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان بابیان اینکه اشتغال و افزایش سطح درآمد مردم استان از مهم‌ترین دغدغه‌هاست، گفت: با مدیران کم‌کار در حل معضلات استان برخورد می‌کنیم.

دسته: علی آبادکتول