آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان علی آباد کتول برگزارشد.

دسته: علی آبادکتول

مسیر راه آهن گرگان- بجنورد- مشهد که از آن به عنوان مهم ترین پروژه استراتژیک شمال شرق کشور یاد می شود به گونه ای طراحی شده است که از انتهای حوزه استحفاظی علی آباد کتول و 17 کیلومتری مرکز این شهرستان عبور می کند، اما ایستگاهی در آن نخواهد داشت.

دسته: علی آبادکتول

کنگره ملی اسوه‌های صبر و ایثار از ویژه برنامه‌های اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان به میزبانی مردم شهید پرور علی آباد کتول در مصلی امام رضا (ع) این شهرستان برگزار شد.

دسته: علی آبادکتول

فرزند و همسر شهید در علی‎آبادکتول:

خبرگزاری فارس: برخی در دهه‎های اخیر به فکر دفاع از حقوق زنان افتاده‌اند/ مکتب وحی مدافع واقعی بانوان است
لاله افتخاری گفت: برخی در دهه‎های اخیر به فکر دفاع از حقوق زنان و به فکر حمایت از بانوان افتاده‌اند گاهی در نزدیکی انتخابات و گاهی برای رسیدن به منافع خودشان دفاع از حقوق زنان را مطرح می‎کنند.

دسته: علی آبادکتول

فرماندار علی‌آبادکتول در پی وقوع زلزله 2/4 دهم ریشتری در این شهرستان

خبرگزاری فارس: زلزله بامداد امروز خسارتی در پی نداشته است

فرماندار شهرستان علی‌آبادکتول گفت: زلزله صبح امروز خسارتی در پی نداشته است.

دسته: علی آبادکتول

در نشست دهیاران علی‌آباد با نماینده مطرح شد

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان بابیان اینکه اشتغال و افزایش سطح درآمد مردم استان از مهم‌ترین دغدغه‌هاست، گفت: با مدیران کم‌کار در حل معضلات استان برخورد می‌کنیم.

دسته: علی آبادکتول

در سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، پیکر پاک دو شهید گمنام یادگار دوران دفاع مقدس بر دوش مردم ولایت مدار شهرستان علی آباد از توابع استان گلستان تشییع و برای خاکسپاری به شهر سنگدوین منتقل شد.

دسته: علی آبادکتول

پیرزنی که بی‌سرپناه در علی‌آباد کتول زیر برف مانده بود، پس از اطلاع‌رسانی توسط خبرگزاری مهر از سوی دستگاه‌های متولی امر در شهرستان امدادرسانی شد.

دسته: علی آبادکتول

چند صباحی است که انتقادات عمومی به اِکران فیلم های طنز در علی آباد کتول آن هم در شرایطی که شهروندان جامعه  اسلامی با نمایش بی بدیل همیّت ملی و مذهبی ، رنج سفر و نا امنی ورود به عراق را با جان و دل خریده و خاک کربلا را توتیای چشمان خود کرده اند ، فراگیر شده است.

دسته: علی آبادکتول

از لحظه اعلام ناپدید شدن آنها ، جستجو آغاز شده است.

دسته: علی آبادکتول