دریاچه گل رامیان و چشمه گل رامیان در استان گلستان واقع است. این چشمه و دریاچه در جنوب شهر رامیان یکی از شهرهای تابع استان گلستان واقع شده است. این چشمه در دامنه کوه «پنهان خانه» قرار گرفته است. چشمه گل رامیان به صورت یک استخر طبیعی به طول ۹۰ متر و به عرض ۸۰ متر و به عمق ۳۴ تا ۴۴ متر و به روایتی به ۸۰ متر است که در ارتفاع ۳۲۰ متری از سطح دریا قرار دارد.

دسته: رامیان

دیدار فرمانده سپاه و مدیر کمیته امداد خمینی رامیان صبا خانم؛

صبای 7 ساله اهل روستای توران فارس شهرستان رامیان از 4 سالگی با کپسول اکسیژن همدم و همنشینش شده است.

دسته: رامیان

در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده انجام شد

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده استان گلستان، از طرح اردوهای دوستی در شهرستان رامیان بازدید کرد.

دسته: رامیان

در جلسه مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامیان مطرح شد؛

فرمانده انتظامی شهرستان رامیان از کشف ۳۷۲ کیلوگرم موادمخدر در چهارماهه سال جاری در شهرستان رامیان خبرداد.

دسته: رامیان

توسط کارشناس فرهنگی و گردشگری دفتر امور روستایی گلستان انجام شد

کارشناس فرهنگی و گردشگری دفتر امور روستایی و شورهای استانداری گلستان از فعالیت های گروهاهای جهادی بسیج دانشجویی گنبدکاووس مستقر در روستاها بازدید کرد.

دسته: رامیان

به نام شهید بهنام محمدی برگزار شد؛

اردوی جهادی شهید بهنام محمدی با حضور تعدادی از دانش آموزان رامیان در روستای ویرو برگزار شد.

دسته: رامیان

برای اولین بار در گلستان انجام شد؛

تیم 30 نفره دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از امروز 20 مرداد به مدت چهار روز در سالن شهیدان صادقی شهر رامیان آماده خدماتدهی رایگان به مردم این شهرستان هستند.

دسته: رامیان

مصوّبه فرماندار رامیان

گلستان ما به نقل از گل رامیان، جلسه هماهنگی آزمون دوره ای وسایل توزین و سنجش سبک شهرستان رامیان با حضور معاون فرماندار، مزیدی معاون اداره کل استاندارد استان گلستان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

سیلاب در قم

فرماندار رامیان گفت: بارش شدید باران از امروز صبح ساعت ۱۱ آغاز و در روستای پشمکی چند خانواده گرفتار سیلاب شدند که تلاش برای نجات آنها ادامه دارد.

دسته: رامیان

دادستان عمومی و انقلاب رامیان از شناسایی یکی از متهمان تیراندازی رامیان خبر داد و گفت : این فرد دستگیر و هم اکنون بازداشت است.

دسته: رامیان

فرمانداررامیان

فرماندار شهرستان رامیان گفت: در سه ماهه نخست سالجاری تعداد 97 مورد واقعه ازدواج ثبت شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل کاهش 30.2 درصدی را نشان می‌دهد.

دسته: رامیان

تکذیب سرقت مسلحانه در رامیان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رامیان با تکذیب شایعه سرقت مسلحانه در رامیان گفت: سرقت شب گذشته در حوزه شهرستان رامیان مسلحانه نبوده و سرقت به عنف بوده است.

دسته: رامیان

فرمانده انتظامی رامیان:

گرگان- فرمانده انتظامی شهرستان رامیان از کشف یک دستگاه خودروی سمند به سرقت رفته از خانوده گردشگر کرمانی خبر داد و گفت: مسافران از اسکان در مناطق خلوت و تاریک خودداری کنند.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

 
فرماندار شهرستان رامیان از وجود پنج سالن ورزشی نیمه‌تمام در روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: سالن ورزشی نیمه‌تمام در روستاهای شفیع‌آباد، توران فارس، تاتاراولیا، تاتار سفلی و جعفرآباد ناوتلو وجود دارد.

دسته: رامیان

رئیس ارشاد رامیان:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان گفت: نخستین نمایشگاه صنایع‌دستی و هنرهای تجسمی شهرستان رامیان از امروز در راستای حمایت از تولیدکنندگان گشایش یافت.

دسته: رامیان

نزاع دسته جمعی در رامیان جان یک نفر را گرفت .

دسته: رامیان

شب گذشته، در دعوای طایفه ای در روستای قره قاچ از توابع شهرستان رامیان جوانی 28 ساله به قتل رسید.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان خبرداد؛

 
فرماندار شهرستان رامیان از جمع آوری 10 میلیارد ریال زکات در سال 95 در این شهرستان خبر داد.

دسته: رامیان

فرمانده انتظامی رامیان:

 

فرمانده انتظامی رامیان در شرق استان گلستان از کشف و ضبط محموله 300 کیلوگرمی تریاک در شهر دلند از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: این مقدار مواد مخدر از یک دستگاه خودروی یخچالدار کشف و ضبط شد.

دسته: رامیان

مدیر جهادکشاورزی رامیان:

 
مدیر جهادکشاورزی رامیان گفت: یکی از مشکلاتی که نوغانداران شهرستان رامیان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند جایگاه پرورش کرم ابریشم است که متاسفانه در این شهرستان به صورت سنتی انجام می‌شود.

دسته: رامیان

پس از شمارش آراء اعلام شد؛

 

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای برگزار و نتایج آن مشخص شد.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان گفت: چهار هزار نفر عضو هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی متولی برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت امسال در این شهرستان واقع در شرق استان گلستان هستند.

دسته: رامیان

به همراه مسئولين شهرستاني برگزار شد؛

 

فرماندار شهرستان راميان و فرمانده مرزباني استان گلستان به همراه جمعي از مسئولين شهرستاني،‌ با خانواده شهبد مدافع وطن سرباز مرزبان معين بياني ديدار كردند

دسته: رامیان

فرمانده نیروی انتظامی گلستان:

 
 
 
فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان از برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید مدافع وطن «معین بیابانی» در شهرستان رامیان خبر داد و گفت: مراسم تشییع این شهید بزرگوار در شهرستان رامیان در حال برگزاری است.

دسته: رامیان

دانش اموزان مدرسه ای در روستای رضاابادشهرستان رامیان مدتهاست چشم به همت وکمک مسولان اموزش وپرورش وخیرین مدرسه سازومسولان شهرستان رامیان دوخته اند

دسته: رامیان

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رامیان خبرداد؛

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رامیان گفت: از 571 داوطلب ثبت نامی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان رامیان 3 نفر انصراف و 29 نفر رد صلاحیت شده اند.

دسته: رامیان