فرماندار شهرستان رامیان خبرداد؛

farramrah2

فرماندار شهرستان رامیان با بیان اینکه به علت بارش برف شدید برق و تلفن سه روستای بالادست قطع شد، گفت: محورهای مواصلاتی پنج روستای بالادست شهرستان رامیان مسدود شد.

دسته: رامیان

به مناسبت هفته بسیج؛

به مناسبت آغاز هفته بسیج و در دومین روز از این هفته، صبح امروز زنگ ایثار و شهادت با حضور مسئولین شهرستانی بصورت متمرکز در دبیرستان شریعتی رامیان نواخته شد.

دسته: رامیان

استاندار گلستان به همراه فرماندار رامیان، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و مدیرشعب بانک سپه استان از پنج واحد تولیدی شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کردند.

دسته: رامیان

کاروان 112 نفری مردم دلند و خان ببین، امروز به یاد ۴ هزار شهید استان گلستان و به منظور زیارت امام حسین (ع) در روز اربعین حرکت خود را به سمت کربلا آغاز کردند.

دسته: رامیان

یادواره شهدای مدافعان حرم استان گلستان و شهدای گمنام شهر رامیان، در راستای اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان، امشب در مسجد جامع شهر رامیان با حضور فرمانده سابق سپاه شهرستان رامیان برگزار شد.

دسته: رامیان

روستای ۱۵۰نفری "شهید باهنر" رامیان از بی آبی رنج می برد و با اینکه بر روی تابلو نوشته شده به طرف روستای شهید باهنر، فاصله از جاده اصلی تا روستا 1500 متر و با قدمت حدود 25 سال و 30 خانوار و با جمعیت 156 نفر اما این روستا فاقد کد روستایی بود.

دسته: رامیان

شهرستان رامیان از اول آبان به مدت 6 روز و در 30 نقطه شهری و روستایی میزبان پرچم سرخ بارگاه ملکوتی امام حسین (ع) است و امروز، قرعه فال برای استقبال از این پرچم حسینی به نام مدرسه شبانه روزی نیکان رامیان درآمده است.

دسته: رامیان

اجرای آزمایشی نمایش بازسازی واقعه غدیر در زمین دانشگاه پیام نور رامیان برگزار شد.

دسته: رامیان

همزمان با سراسر کشور و بعد از اقامه نمازعبادی سیاسی جمعه، تظاهرات مردمی در محکومیت جنایات آل سعود و آل خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به آیت الله شیخ عیسی قاسم، در رامیان برگزارشد.

دسته: رامیان

فرماندار شهرستان رامیان گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در قالب اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان، مسوولان شهرستان رامیان نیز در قالب اکیپ‌های مشخص شده با خانواده 170 شهید دیدار خواهند کرد.

دسته: رامیان