یک منبع مطلع و موثق در شهرستان رامیان در شرق استان گلستان گفت: بر اثر درگیری و نزاع خانوادگی در محله عباس آباد شهر دلند رامیان، دو نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

دسته: رامیان

دادستان عمومی و انقلاب رامیان از شناسایی یکی از متهمان تیراندازی رامیان خبر داد و گفت : این فرد دستگیر و هم اکنون بازداشت است.

دسته: رامیان

در درگیری مسلحانه عصر امروز در یکی از تفرجگاه‌های رامیان، یک نفر زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

دسته: رامیان

فرمانداررامیان

فرماندار شهرستان رامیان گفت: در سه ماهه نخست سالجاری تعداد 97 مورد واقعه ازدواج ثبت شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل کاهش 30.2 درصدی را نشان می‌دهد.

دسته: رامیان

تکذیب سرقت مسلحانه در رامیان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رامیان با تکذیب شایعه سرقت مسلحانه در رامیان گفت: سرقت شب گذشته در حوزه شهرستان رامیان مسلحانه نبوده و سرقت به عنف بوده است.

دسته: رامیان

فرمانده انتظامی رامیان:

گرگان- فرمانده انتظامی شهرستان رامیان از کشف یک دستگاه خودروی سمند به سرقت رفته از خانوده گردشگر کرمانی خبر داد و گفت: مسافران از اسکان در مناطق خلوت و تاریک خودداری کنند.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

 
فرماندار شهرستان رامیان از وجود پنج سالن ورزشی نیمه‌تمام در روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: سالن ورزشی نیمه‌تمام در روستاهای شفیع‌آباد، توران فارس، تاتاراولیا، تاتار سفلی و جعفرآباد ناوتلو وجود دارد.

دسته: رامیان

رئیس ارشاد رامیان:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان گفت: نخستین نمایشگاه صنایع‌دستی و هنرهای تجسمی شهرستان رامیان از امروز در راستای حمایت از تولیدکنندگان گشایش یافت.

دسته: رامیان

نزاع دسته جمعی در رامیان جان یک نفر را گرفت .

دسته: رامیان

شب گذشته، در دعوای طایفه ای در روستای قره قاچ از توابع شهرستان رامیان جوانی 28 ساله به قتل رسید.

دسته: رامیان