سرهنگ علی اکبر بای روز پنجشنبه  اظهار داشت: جسد این فرد که از اهالی روستای گلند از توابع شهر دلند شهرستان رامیان می باشد، ساعت 17 عصر روز گذشته درجنگل دلند پیدا شد.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

 فرماندار شهرستان رامیان گفت: جنگل‌های سوزنی‌برگ منطقه دروازه علی در شرق شهرستان رامیان طعمه حریق شده و نیروهای سپاه و بسیج در آمادگی کامل برای اعزام به منطقه هستند.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

فرماندار رامیان از آتش سوزی در جنگل های سوزنی برگ ارتفاعات رامیان خبر داد و گفت: محل آتش سوزی صعب العبور است و هنوز به منطقه نرسیده ایم.

دسته: رامیان

دانشجوی موفق رامیانی، مولف و مترجم 18 کتاب:

دانشجوی رامیانی می گوید: معلم و مشاور دوران دبیرستانم اولین کسی بود که با راهنمایی هایش مسیر زندگی ام را تغییر داد و راه و رسم زندگی و چگونه زیستن را به من آموخت. شاگردی در مکتب ایشان افتخاری بزرگ برایم بود

دسته: رامیان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامیان:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامیان با بیان اینکه 20 هیات مذهبی در بخش مرکزی این شهرستان دارای مجوز هستند، گفت: از این تعداد سه هیات مذهبی دارای مجوز در رامیان و 10 هیات مذهبی دیگر در غیر از رامیان در ایام محرم مراسم زنجیر زنی برگزار می کنند.

دسته: رامیان

دانشجوی موفق رامیانی، مولف و مترجم 18 کتاب:

دانشجوی رامیانی می گوید: معلم و مشاور دوران دبیرستانم اولین کسی بود که با راهنمایی هایش مسیر زندگی ام را تغییر داد و راه و رسم زندگی و چگونه زیستن را به من آموخت. شاگردی در مکتب ایشان افتخاری بزرگ برایم بود.

دسته: رامیان

مراحل درمان "صبا" آغاز شد؛

صبا کودک ۷ ساله رامیانی که بر اثر یبماری ویروسی ریه‌های خود را از دست داده، با پیگیری خبرگزاری تسنیم و کمک‌‌های خیران در بیمارستان طالقانی گرگان بستری و مراحل درمانش آغاز شد،اما برای انجام عمل پیوند، "صبا" همچنان چشم انتظار کمک مسئولان و خیران است.

دسته: رامیان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان:

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت قلعه ماران(میران) رامیان به همراه 2 اثر غیر منقول دیگر این شهرستان در فهرست آثار ملی خبر داد.

دسته: رامیان

در راستای طرح زائر مهر انجام شد؛

81 نفر لز دانش آموز شهرستان رامیان در راستای طرح زائر مهر به اردوی چهار روزه مشهدد مقدس اعزام شدند.

دسته: رامیان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان خبرداد:

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان از کمبود ۱۰۰ معلم در آغاز سال تحصیلی در مدارس ابتدایی این شهرستان خبر داد.

دسته: رامیان

فرماندار شهرستان رامیان:

فرماندار شهرستان رامیان گفت: پروژه های الویت دار اقتصاد مقاومتی ارائه شود تا پس از بررسی تمام ظرفیت کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان در جهت حمایت از این پروژه ها عملیاتی شود.

دسته: رامیان

نداشتن امکانات هم مانع نشد؛

از دوران نوجوانی بصورت تفننی با گل و گیاه مشغول بودند و به مرور زمان آنرا گسترش دادیم و نبود امکانات هم مانع از این کارمان نشد.

دسته: رامیان

 صبا کودک ۷ ساله رامیانی که بدون دستگاه اکسیژن نفس کشیدن برایش بسیار سخت است، چشم انتظار کمک خیران و مسئولان برای انجام پیوند ریه و قرنیه چشم است.

دسته: رامیان

تکرار سریال مشکلات کارگران معدن رامیان؛

کارگران معدن شمال شرق رامیان (ملچ آرام)، صبح امروز با تجمع مقابل فرمانداری این شهرستان خواستار دریافت مطالبات 4 ماهه معوقه و مشکلات بیمه ای خود شدند.

دسته: رامیان

به مناسبت هفته دولت انجام شد؛


به مناسبت هفته دولت پارک کودک و غسالخانه روستای ارازگل با حضور فرماندار و بخشدار فندرسک شهرستان رامیان و اهالی این روستا افتتاح شد.

دسته: رامیان

به مناسبت هفته دولت برگزار شد؛


همزمان با پنجمین روز از آغازهفته دولت آیین افتتاح متمرکز ۹۷ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان رامیان با حضور فرماندار شهرستان، نماینده مردم شهرستانهای رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان برنامه و بودجه استان گلستان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دسته: رامیان

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گلستان:

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گلستان گفت: اعتبارات عمرانی شهرستان رامیان در سال گذشته حدود ۱۵۲ میلیارد ریال بوده و این میزان در سال‌جاری به ۲۶۰ میلیارد ریال رسیده که نشان از رشد ۷۳ درصدی دارد.

دسته: رامیان

برادر شهید فیروز کوهساری:

در یکی از عملیات ها فیروز از ناحیه دست راست هدف تیر مستقیم قرار می گیرد و از دوستانش می خواهد که چفیه دستش را ببندد و با همین مجروحیت چند تانک دشمن را به آتش می کشد.

دسته: رامیان

دریاچه گل رامیان و چشمه گل رامیان در استان گلستان واقع است. این چشمه و دریاچه در جنوب شهر رامیان یکی از شهرهای تابع استان گلستان واقع شده است. این چشمه در دامنه کوه «پنهان خانه» قرار گرفته است. چشمه گل رامیان به صورت یک استخر طبیعی به طول ۹۰ متر و به عرض ۸۰ متر و به عمق ۳۴ تا ۴۴ متر و به روایتی به ۸۰ متر است که در ارتفاع ۳۲۰ متری از سطح دریا قرار دارد.

دسته: رامیان

دیدار فرمانده سپاه و مدیر کمیته امداد خمینی رامیان صبا خانم؛

صبای 7 ساله اهل روستای توران فارس شهرستان رامیان از 4 سالگی با کپسول اکسیژن همدم و همنشینش شده است.

دسته: رامیان

در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده انجام شد

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده استان گلستان، از طرح اردوهای دوستی در شهرستان رامیان بازدید کرد.

دسته: رامیان

در جلسه مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامیان مطرح شد؛

فرمانده انتظامی شهرستان رامیان از کشف ۳۷۲ کیلوگرم موادمخدر در چهارماهه سال جاری در شهرستان رامیان خبرداد.

دسته: رامیان

توسط کارشناس فرهنگی و گردشگری دفتر امور روستایی گلستان انجام شد

کارشناس فرهنگی و گردشگری دفتر امور روستایی و شورهای استانداری گلستان از فعالیت های گروهاهای جهادی بسیج دانشجویی گنبدکاووس مستقر در روستاها بازدید کرد.

دسته: رامیان

به نام شهید بهنام محمدی برگزار شد؛

اردوی جهادی شهید بهنام محمدی با حضور تعدادی از دانش آموزان رامیان در روستای ویرو برگزار شد.

دسته: رامیان

برای اولین بار در گلستان انجام شد؛

تیم 30 نفره دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از امروز 20 مرداد به مدت چهار روز در سالن شهیدان صادقی شهر رامیان آماده خدماتدهی رایگان به مردم این شهرستان هستند.

دسته: رامیان

مصوّبه فرماندار رامیان

گلستان ما به نقل از گل رامیان، جلسه هماهنگی آزمون دوره ای وسایل توزین و سنجش سبک شهرستان رامیان با حضور معاون فرماندار، مزیدی معاون اداره کل استاندارد استان گلستان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دسته: رامیان