امام جمعه نوکنده با بیان اینکه دولتمردان چهره زشت دشمنان را به مردم نشان دهند، تأکید کرد: انتظار ما از دولتمردان توکل به خداوند و توجه به داخل است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" حجت‎الاسلام محمد رضایی امشب در جمع عزاداران حسینی، با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان ، اظهار کرد: مردم با اشک ریختن برای امام حسین (ع) رنگ خدایی بگیرند و از فرصت ماه محرم و صفر استفاده کنند.

وی با گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر، گفت: در هفته امر به معروف و نهی از منکر از کارشناسان مذهبی و روحانیون برای شناخت معروف‎ها و منکرها استفاده کنید.

امام جمعه نوکنده با بیان اینکه متأسفانه مسأله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کمرنگ شده است، افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ما باید آنقدر از معروف‎ها و منکرها سخن بگوییم تا مردم را به سوی بهشت هدایت کنیم.

رضایی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: دوران دفاع مقدس بسیار ارزشمند است که ملت ایران در این دوران شهدا و خانواده‎های معظم آنها را هزینه کرده است.

وی یادآور شد: در دوران محمدرضا شاه خائن جنگی بین عراق و ایران در گرفت که شاه مورد حمایت آمریکا و دولت عراق مورد حمایت شوروی سابق بود که در زمان کوتاه به آتش‎بس ختم شد اما در طول هشت سال دوران دفاع مقدس در حالی که تمام دنیا از صدام حمایت می‎کردند و ایران از سوی هیچ کشوری حمایت نمی‎شد جنگ به‎نفع جمهوری اسلامی به پایان رسید.

امام جمعه نوکنده به مجمع عمومی سازمان ملل اشاره کرد و توضیح داد: در این مرحله از مجمع سازمان ملل تنها به برجام پرداختند و گوشه‎هایی از اراجیف دونالد ترامپ را برای مردم بازگو کردند.

رضایی با قدردانی از موضع قدرتمندانه رئیس جمهور کشورمان، ابراز کرد: رئیس جمهور کشورمان با تمام خشم و غضب به آمریکا نهیب زدند.

وی متذکر شد: در صورتی که رئیس جمهور کشورمان از همان ابتدا فرامین مقام معظم رهبری را فصل‎الخطاب قرار می‎دادند امروز آمریکا اینگونه نسبت به جمهوری اسلامی موضع‎گیری نمی‎کرد.

امام جمعه نوکنده با بیان اینکه دولتمردان چهره زشت دشمنان را به مردم نشان دهند، تأکید کرد: انتظار ما از دولتمردان توکل به خداوند و توجه به داخل است.

رضایی ضمن سفارش همگان به رعایت تقوای الهی، به آیاتی از سوره مریم اشاره و خاطرنشان کرد: فرشتگان پرهیزگاران را به‎صورت جمعی به‎سوی خداوند رحمان و بهشت راهنمایی می‎کنند و گناهکاران را با نهایت ذلت و بی‎احترامی می‎رانند و به‎سوی جهنم می‎کشانند./فارس

انتهای پیام/نوشتن دیدگاه