ساوری :بندرگز خط مقدم طرح امنیت نوروزی است

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان گفت : بندرگز از اهمیت بسزایی برخوردار است ، چرا که این شهر یکی از سیاسی‌ترین شهرهای گلستان است و باید با تدبیر و خرد امور را به پیش برد.

دسته: بندرگز

امام جمعه بندرگز:

امام جمعه بندرگز با بیان این مطلب که، باید تناسب منطقی بین دریافت حقوق و مزایای آنچنانی برخی مسوولین و تاخیر در پرداخت عیدی و پاداش اقشار کم درآمد وجود داشته باشد گفت: مسوولین باید از پدیده نامتعارف اشرافی گری در جامعه پرهیز نمایند.

دسته: بندرگز

مردم مومن و انقلابی شهرستان بندرگز  در مقابل خط نفوذی فتنه و مواضع  متناقص و تکراری نورقلی پور بیانیه ایی صادر نمودند

دسته: بندرگز

حجه الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی امام جمعه بندرگز

امام جمعه بندرگز گفت : در آستانه ی انتخابات فتنه جدیدی در کشور در حال شکل گیری است که هدف آن دو قطبی کردن جامعه با تضیف نهادهای انقلابی توسط دشمنان خارجی و برخی خواص داخلی می باشد .

دسته: بندرگز

طومار-مهم-امت-حزب-الله-بندرگز-به-رئیس-مجلس-در-خصوص-کذب-بودن-نامه-نمایندگان-گلستان-فیلم-عکس

مردم شهرستان بندرگز با امضا طوماری و ارسال به رئیس مجلس شورای اسلامی از وی خواستند تا فردی آگاه و امین برای بررسی وقایع 22 بهمن بندرگز و دروغ بزرگ نمایندگان استان گلستان در مجلس در خصوص بر هم زدن سخنرانی شیخ مازنی در راهپیمایی 22 بهمن بندرگز اعزام کند.

دسته: بندرگز

گفته می شود این عده دست به شناسایی دانش آموزانی که پلاکارد" بو گم بواش فتنه گر" و شعارهای مشابه را در دست داشتند ، را زده و بعد از شناسایی ، والدین آنها را به مدرسه احضار کردند تا نسبت به بروز چنین رفتارهایی از سوی این دانش آموزان به آنان تذکر داده شود .

دسته: بندرگز

انتقاد-شدید-سید-ابوالفضل-حسینی-امام-جمعه-بندرگز-از-مجمع-نمایندگان-گلستان-مخصوصا-آقای-دکتر-نورقلی-پورانتقاد-شدید-سید-ابوالفضل-حسینی-امام-جمعه-بندرگز-از-مجمع-نمایندگان-گلستان

مردم گله مندند از نمایندگان مجلس  کسانی که منتخب مردم هستن بجای انکه صدای مردم باشند به دنبال مطالبات بحق مردم باشند پیگیر بازیهای سیاسی خودشان هستند

دسته: بندرگز

 

"روح الله کلانتری" روزنامه نگار اصلاح طلب گلستانی، دبیر حزب اراده ملت گلستان و فرهنگی پیشکسوت گلستانی طی اظهاراتی سخیفانه مردم فهیم بندرگز را خودسر ، قانون شکن و بی اخلاق خواند .

دسته: بندرگز

دادستان بندرگز از دستگیری عامل اختلاس در یکی از ارگان های دولتی بندرگز خبر داد.

دسته: بندرگز

جناب حجت الاسلام و المسلمین مازنی، مردمی که شما از آنها به افراطی یاد می کنید، مردم ولایت مداری هستند که معتقدند شهرستان بندرگز جای سخنرانی و عرضه اندام فتنه ، فتنه گر و حامیان فتنه نیست

دسته: بندرگز