فرماندار بندرگز از تایید صلاحیت 248 نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: در دو شهر بندرگز و نوکنده در غرب استان گلستان 64 نفر در انتخابات شوراها رقابت خواهند کرد.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز خبر داد

فرماندار شهرستان بندرگز با بیان اینکه 52 شعبه اخذ رأی در شهرستان بندرگز وجود دارد، گفت: از این تعداد دو شعبه سیار و 50 شعبه ثابت خواهد بود.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز:

فرماندار بندرگز گفت: ۲۷۰ کاندیدا برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستای بندرگز ثبت‌نام کردند.

دسته: بندرگز

با حضور اکثریت معتمدین؛

 

انتخابات اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری شهرستان بندرگز به ریاست علی اصغر میرزایی فرماندار و با حضور معتمدین و هیات نظارت درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز:

فرماندار بندرگز با اشاره به نیمه تمام ماندن برخی پروژه های عمرانی در این شهرستان گفت: پروژه‌های عمرانی حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان بلاتکلیف است.

دسته: بندرگز

با پایان مهلت ثبت نام تشریح شد؛

 

برابر اعلام فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بندرگز در ایام هفت روزه ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا، 270 نفر در بندرگز نام نویسی کردند.

دسته: بندرگز

تا پنجمین روز ثبت نام؛

تا پنجمین روز ثبت نام انتخابات، 94 نفر برای نامزدی شورای شهر و روستاهای شهرستان بندرگز ثبت نام کردند.

دسته: بندرگز

ساوری :بندرگز خط مقدم طرح امنیت نوروزی است

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان گفت : بندرگز از اهمیت بسزایی برخوردار است ، چرا که این شهر یکی از سیاسی‌ترین شهرهای گلستان است و باید با تدبیر و خرد امور را به پیش برد.

دسته: بندرگز

امام جمعه بندرگز:

امام جمعه بندرگز با بیان این مطلب که، باید تناسب منطقی بین دریافت حقوق و مزایای آنچنانی برخی مسوولین و تاخیر در پرداخت عیدی و پاداش اقشار کم درآمد وجود داشته باشد گفت: مسوولین باید از پدیده نامتعارف اشرافی گری در جامعه پرهیز نمایند.

دسته: بندرگز

مردم مومن و انقلابی شهرستان بندرگز  در مقابل خط نفوذی فتنه و مواضع  متناقص و تکراری نورقلی پور بیانیه ایی صادر نمودند

دسته: بندرگز