رئیس واحد بندرگز:

جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزد بندرگز به منظور آشنایی با حوزه های مختلف با حضور اعضاء هیئت رئیسه و مدیران گروه های آموزشی در سالن اجتماعات ولایت دانشگاه برگزار شد.

دسته: بندرگز

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرگز:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرگز گفت: در ایام محرم بیش از 50 روحانی بومی و اعزامی از شهر قم به مراکز دینی و فرهنگی شهرستان بندرگز فرستاده شدند تا مردم جامعه را از فلسفه قیام عاشورا آگاه سازند.

دسته: بندرگز

به مناسبت هفته دفاع مقدس آغاز شد؛

به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه " گنج بی پایان " با ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی و ... از دیروز جمعه در ساحل بندرگز آغاز شد و همچنان ادامه دارد .

دسته: بندرگز


۷۰۰ کیلوگرم ماهی فاقد مجوز در نوکنده گلستان کشف و ضبط شد.

دسته: بندرگز

 جانشین فرماندهی انتظامی بندرگز از توقیف یک دستگاه کامیونت حامل 98 راس دام فاقد مجوز در پلیس راه "نوکنده" خبر داد.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز:

 فرماندار شهرستان بندرگز با اشاره به خسارت ۴۱ میلیارد تومانی سرما به باغات این شهرستان در سال گذشته، گفت: پرداخت تسهیلات به خسارت‌دیدگان از سرمایی پارسال تا ده روز آینده آغاز می شود.

دسته: بندرگز

نکوداشت شیخ محمد رحیم لیوانی و شیخ حمزه ربانی دو تن از مفاخر دینی گلستان با حضور جمعی از مسوولان و فرهنگ دوستان استان امروز پنجشنبه در شهرستان ساحلی بندرگز برگزار شد.

دسته: بندرگز

مديركل راه آهن شمال شرق ۲ :

مديركل راه آهن شمال شرق ۲ گفت: براي عمليات اجرايي بندرخشك كه پنج هزار ميليارد ريال اعتبار نياز دارد، در مرحله نخست آن هزار ميليارد ريال اعتبار مصوب و پيش بيني شده است.

دسته: بندرگز

بیش از ۷ تن مرغ زنده فاقد مجوز در بخش نوکنده کشف شد.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز :

فرماندار شهرستان بندرگز در غرب گلستان با بیان این مطلب که درصد میزان بیکاری در شهرستان بندرگز به ۱۶ درصد است افزود: این موضوع از متوسط استانی بالاتر بوده و عمده ترین دلیل آن عدم استفاده از ظرفیت نیروهای بومی است.

دسته: بندرگز

با گازرسانی به مناطق شهری و روستایی؛

مدیرعامل شرکت گاز گلستان بندرگز ، آق قلا و مینودشت را شهرستان های سبز استان بیان کرد و گفت: تمامی مناطق شهری و روستایی این شهرستان ها از سوخت گاز برخوردار شده اند.

دسته: بندرگز

با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال

مدیر جهاد کشاورزی بندرگز گفت: در هفته دولت سال جاری، 9 پروژه عمرانی تسهیلاتی با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال به بهره‎برداری رسید.

دسته: بندرگز

ظهر دیروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان بندرگز در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی این شهر برگزار شد.

دسته: بندرگز

گفت وگویی خواندنی با یکی از آزادگان بندرگز؛پای خاطرات آزاده ای نشستیم که از سن 17 سالگی اسیر شد و حدود 10 سال از عمرش را در اسارت رژیم بعث عراق گذراند و از تلخ ترین شب اسارت واولین دیدار با خانواده و ... می گوید

دسته: بندرگز


با اعتبار بیش از ۱۶۶ میلیون تومان سازه سنگی ملاتی روی رودخانه وطنای شهرستان بندرگز احداث می شود.

دسته: بندرگز

فرمانده انتظامی بندرگز مطرح کرد

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۵ فقره سرقت در استان‌های گلستان و مازندران خبر داد.

دسته: بندرگز

سگ هاری که در یکی از روستاهای شهرستان بندرگز موجب ترس اهالی شده بود معدوم شد.

دسته: بندرگز

مدیرکل میراث فرهنگی گلستان خبر داد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت ملی آیین عزاداری روز یازدهم محرم «مراسم بنی‌اسد» در شهرستان بندرگز در فهرست آثار ناملموس کشور خبر داد.

دسته: بندرگز

سایت خبری پلیس، سرهنگ عباس حيدری

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از توقيف خودروی حامل دو هزار و 530 كيلوگرم گوشت مرغ غير بهداشتی در بندرگز خبر داد.

دسته: بندرگز

امام جمعه بندرگز:

امام جمعه بندرگز گرفتن عکس سلفی برخی از نمایندگان مجلس منتسب به جريان اصلاح‌طلب و ليست اميد با موگرینی را به‌دور از عرف ديپلماتيک دانست و گفت: نمايندگان خاطى بايد در اسرع وقت نسبت به عملكرد خود از مردم عذرخواهى كنند.

دسته: بندرگز

قاتل آتنا کسانی هستند ‌که در ترویج ولنگاری‌ و اشاعه بی‌بند‌و‌باری‌، دست طمع و توطئه دارند، بدانند که در خون‌ِ به ناحق ریخته‌یِ آتنا، سهیم‌اند... آن‌ها که عهده‌دار امر مهم آگاهی‌بخشی به خانواده‌هایند، ولی در انجام وظایف محوله، قصور و یا تقصیر می‌نمایند، در قبال این مورد و سایر موارد مشابه، مسئول هستند... خواص و عوام، به اندازه‌یِ بار تعهدی که بر دوش دارند و به قدرِ سکوت مصلحت‌اندیشانه‌شان، مسئولند!

دسته: بندرگز

خطبه انقلابی امام جمعه بندرگز

وی گفت: كدام جريان مدعى خط امامى حاضر شد تا در برابر توهين‌ها به حضرت امام(ره) و ارزش‌هاى مورد تأكيد او سكوت كرده و مرزهاى خود را با ضدانقلاب و منافقين علنى ننمايد و از آنان به‌موقع برائت نجويد؟!

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز به تشریح واقعیت تصاویر منتشر شده در فضای مجازی تحت عنوان درگیری اراذل و اوباش با معاونش پرداخت.

دسته: بندرگز

Tagsخبار حوادث امروز، اخبار حوادث امروز اصفهان، اخبار, اراذل اوباش, علیخانی, اراذل, فرماندار, درگیری, عکس, حوادث امروز اهواز، اخبار حوادث امروز اراك، اخبار حوادث امروز در تهران، اخبار حوادث امروز ايران و جهان، اخبار حوادث امروز شيراز، اخبار حوادث امروز در مشهد، اخبار حوادث امروز تبريز، اخبار حوادث امروز كرج، اخبار حوادث روز اصفهان، خبر حوادث امروز اصفهان، اخبار حوادث امروز استان اصفهان، اخبار حوادث روز اهواز، خبر حوادث امروز اهواز، اخبار حوادث امروز در اهواز، اخبار و حوادث روز اهواز، اخبار حوادث روز اراك، اخبار و حوادث امروز در تهران، اخبار حوادث امروز بازار تهران، خبر حوادث امروز تهران، اخبار و حوادث امروز تهران، اخرين اخبار حوادث امروز تهران، اخبار حوادث روز در تهران، اخبار حادثه امروز تهران، اخبار حوادث امروز ايران و تهران، جديدترين اخبار حوادث امروز تهران، اخبار حوادث روز ايران و جهان، اخبار حوادث روز ايران و جهان، اخبار حوادث مهم روز ايران و جهان، اخبار حوادث امروز ايران وجهان، اخبار روز ايران و جهان حوادث، جديدترين اخبار و حوادث روز ايران و جهان، گلچين اخبار و حوادث روز ايران و جهان، مهمترين اخبار حوادث امروز ايران و جهان، اخبار حوادث روز ايران جهان، اخبار و حوادث روز شيراز، خبر حوادث امروز شيراز، اخبار حوادث روز شيراز، اخبار حوادث امروز در شيراز، اخبار حوادث امروز مشهد، اخبار حوادث روز تبريز، اخبار و حوادث روز تبريز، اخبار حوادث روز كرج،

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز:

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از توقیف خودرو نیسان حامل یک تن و ۲۵۴ کیلو عسل غیربهداشتی در این شهر خبر داد.

دسته: بندرگز