قاتل آتنا کسانی هستند ‌که در ترویج ولنگاری‌ و اشاعه بی‌بند‌و‌باری‌، دست طمع و توطئه دارند، بدانند که در خون‌ِ به ناحق ریخته‌یِ آتنا، سهیم‌اند... آن‌ها که عهده‌دار امر مهم آگاهی‌بخشی به خانواده‌هایند، ولی در انجام وظایف محوله، قصور و یا تقصیر می‌نمایند، در قبال این مورد و سایر موارد مشابه، مسئول هستند... خواص و عوام، به اندازه‌یِ بار تعهدی که بر دوش دارند و به قدرِ سکوت مصلحت‌اندیشانه‌شان، مسئولند!

دسته: بندرگز

خطبه انقلابی امام جمعه بندرگز

وی گفت: كدام جريان مدعى خط امامى حاضر شد تا در برابر توهين‌ها به حضرت امام(ره) و ارزش‌هاى مورد تأكيد او سكوت كرده و مرزهاى خود را با ضدانقلاب و منافقين علنى ننمايد و از آنان به‌موقع برائت نجويد؟!

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز به تشریح واقعیت تصاویر منتشر شده در فضای مجازی تحت عنوان درگیری اراذل و اوباش با معاونش پرداخت.

دسته: بندرگز

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز:

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از توقیف خودرو نیسان حامل یک تن و ۲۵۴ کیلو عسل غیربهداشتی در این شهر خبر داد.

دسته: بندرگز

امام جمعه بندرگز:

 

امام جمعه بندرگز با بیان اینکه حادثه حادثه تروریستی تهران حاوی هشدارها و عبرت‎های عمیقی برای مردم و مسؤولان است، گفت: افرادی که امنیت، سرنوشت کشور و منافع ملی را قربانی طمع‎های زودگذر سیاسی و جناحی می‎کنند از این حادثه درس بگیرند.

دسته: بندرگز

سرمربی تیم فوتبال ساحلی «ملوان» بندرگز:

 
سرمربی تیم فوتبال ساحلی «ملوان» بندرگز گفت: بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما تیم حریف با خوش‌شانسی و اشتباهات دروازه‌بان ما توانست که نتیجه بگیرد و پیروز بازی شود.

دسته: بندرگز

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهید «جهان نژادیان» آبادان مطرح کرد

 
سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهید «جهان نژادیان» آبادان با اشاره به اینکه تیمش با کمترین امکانات وارد لیگ برتر شده است، گفت: در مسیر رسیدن به بندرگز به دلیل مشکل فنی خودروی حامل بازیکنان تیم، پنج ساعت در جاده معطل تهیه خودرویی دیگر بودیم.

دسته: بندرگز

 

فرمانده انتظامی بندر گز از کشف دو هزار کیلوگرم فراورده های طیور فاسد وغیر بهداشتی طی یک عملیات خبرداد.

دسته: بندرگز

حجت‎الاسلام سیدابوالفضل حسینی امام جمعه شهرستان بندرگز

سیدابوالفضل حسینی اظهار داشت:یشنیاز توسعه و تحول در ایران اسلامی همانطور که رهری در دیدار یادگاران هشت سال دفاع مقدس فرمودند داشتن روحیه جهادی ایثار و مقاومت است داشتن روحیه جهادی در مسایل اقتصادی تحقق اقتصاد مقاومتی و...

دسته: بندرگز

امام جمعه بندرگز:

 
امام جمعه بندرگز با بیان اینکه وقوع غفلت‎ها و سهوهای خواسته و یا ناخواسته در انتخابات به ریشه‌ها و بنیان‎ها آسیب می‌زند، گفت: با گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی دیگر زمان آزمون و خطا نیست.

دسته: بندرگز