گفت وگویی خواندنی با یکی از آزادگان بندرگز؛پای خاطرات آزاده ای نشستیم که از سن 17 سالگی اسیر شد و حدود 10 سال از عمرش را در اسارت رژیم بعث عراق گذراند و از تلخ ترین شب اسارت واولین دیدار با خانواده و ... می گوید

دسته: بندرگز


با اعتبار بیش از ۱۶۶ میلیون تومان سازه سنگی ملاتی روی رودخانه وطنای شهرستان بندرگز احداث می شود.

دسته: بندرگز

فرمانده انتظامی بندرگز مطرح کرد

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۵ فقره سرقت در استان‌های گلستان و مازندران خبر داد.

دسته: بندرگز

سگ هاری که در یکی از روستاهای شهرستان بندرگز موجب ترس اهالی شده بود معدوم شد.

دسته: بندرگز

مدیرکل میراث فرهنگی گلستان خبر داد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت ملی آیین عزاداری روز یازدهم محرم «مراسم بنی‌اسد» در شهرستان بندرگز در فهرست آثار ناملموس کشور خبر داد.

دسته: بندرگز

سایت خبری پلیس، سرهنگ عباس حيدری

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از توقيف خودروی حامل دو هزار و 530 كيلوگرم گوشت مرغ غير بهداشتی در بندرگز خبر داد.

دسته: بندرگز

امام جمعه بندرگز:

امام جمعه بندرگز گرفتن عکس سلفی برخی از نمایندگان مجلس منتسب به جريان اصلاح‌طلب و ليست اميد با موگرینی را به‌دور از عرف ديپلماتيک دانست و گفت: نمايندگان خاطى بايد در اسرع وقت نسبت به عملكرد خود از مردم عذرخواهى كنند.

دسته: بندرگز

قاتل آتنا کسانی هستند ‌که در ترویج ولنگاری‌ و اشاعه بی‌بند‌و‌باری‌، دست طمع و توطئه دارند، بدانند که در خون‌ِ به ناحق ریخته‌یِ آتنا، سهیم‌اند... آن‌ها که عهده‌دار امر مهم آگاهی‌بخشی به خانواده‌هایند، ولی در انجام وظایف محوله، قصور و یا تقصیر می‌نمایند، در قبال این مورد و سایر موارد مشابه، مسئول هستند... خواص و عوام، به اندازه‌یِ بار تعهدی که بر دوش دارند و به قدرِ سکوت مصلحت‌اندیشانه‌شان، مسئولند!

دسته: بندرگز

خطبه انقلابی امام جمعه بندرگز

وی گفت: كدام جريان مدعى خط امامى حاضر شد تا در برابر توهين‌ها به حضرت امام(ره) و ارزش‌هاى مورد تأكيد او سكوت كرده و مرزهاى خود را با ضدانقلاب و منافقين علنى ننمايد و از آنان به‌موقع برائت نجويد؟!

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز به تشریح واقعیت تصاویر منتشر شده در فضای مجازی تحت عنوان درگیری اراذل و اوباش با معاونش پرداخت.

دسته: بندرگز

Tagsخبار حوادث امروز، اخبار حوادث امروز اصفهان، اخبار, اراذل اوباش, علیخانی, اراذل, فرماندار, درگیری, عکس, حوادث امروز اهواز، اخبار حوادث امروز اراك، اخبار حوادث امروز در تهران، اخبار حوادث امروز ايران و جهان، اخبار حوادث امروز شيراز، اخبار حوادث امروز در مشهد، اخبار حوادث امروز تبريز، اخبار حوادث امروز كرج، اخبار حوادث روز اصفهان، خبر حوادث امروز اصفهان، اخبار حوادث امروز استان اصفهان، اخبار حوادث روز اهواز، خبر حوادث امروز اهواز، اخبار حوادث امروز در اهواز، اخبار و حوادث روز اهواز، اخبار حوادث روز اراك، اخبار و حوادث امروز در تهران، اخبار حوادث امروز بازار تهران، خبر حوادث امروز تهران، اخبار و حوادث امروز تهران، اخرين اخبار حوادث امروز تهران، اخبار حوادث روز در تهران، اخبار حادثه امروز تهران، اخبار حوادث امروز ايران و تهران، جديدترين اخبار حوادث امروز تهران، اخبار حوادث روز ايران و جهان، اخبار حوادث روز ايران و جهان، اخبار حوادث مهم روز ايران و جهان، اخبار حوادث امروز ايران وجهان، اخبار روز ايران و جهان حوادث، جديدترين اخبار و حوادث روز ايران و جهان، گلچين اخبار و حوادث روز ايران و جهان، مهمترين اخبار حوادث امروز ايران و جهان، اخبار حوادث روز ايران جهان، اخبار و حوادث روز شيراز، خبر حوادث امروز شيراز، اخبار حوادث روز شيراز، اخبار حوادث امروز در شيراز، اخبار حوادث امروز مشهد، اخبار حوادث روز تبريز، اخبار و حوادث روز تبريز، اخبار حوادث روز كرج،

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز:

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از توقیف خودرو نیسان حامل یک تن و ۲۵۴ کیلو عسل غیربهداشتی در این شهر خبر داد.

دسته: بندرگز

امام جمعه بندرگز:

 

امام جمعه بندرگز با بیان اینکه حادثه حادثه تروریستی تهران حاوی هشدارها و عبرت‎های عمیقی برای مردم و مسؤولان است، گفت: افرادی که امنیت، سرنوشت کشور و منافع ملی را قربانی طمع‎های زودگذر سیاسی و جناحی می‎کنند از این حادثه درس بگیرند.

دسته: بندرگز

سرمربی تیم فوتبال ساحلی «ملوان» بندرگز:

 
سرمربی تیم فوتبال ساحلی «ملوان» بندرگز گفت: بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما تیم حریف با خوش‌شانسی و اشتباهات دروازه‌بان ما توانست که نتیجه بگیرد و پیروز بازی شود.

دسته: بندرگز

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهید «جهان نژادیان» آبادان مطرح کرد

 
سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهید «جهان نژادیان» آبادان با اشاره به اینکه تیمش با کمترین امکانات وارد لیگ برتر شده است، گفت: در مسیر رسیدن به بندرگز به دلیل مشکل فنی خودروی حامل بازیکنان تیم، پنج ساعت در جاده معطل تهیه خودرویی دیگر بودیم.

دسته: بندرگز

 

فرمانده انتظامی بندر گز از کشف دو هزار کیلوگرم فراورده های طیور فاسد وغیر بهداشتی طی یک عملیات خبرداد.

دسته: بندرگز

حجت‎الاسلام سیدابوالفضل حسینی امام جمعه شهرستان بندرگز

سیدابوالفضل حسینی اظهار داشت:یشنیاز توسعه و تحول در ایران اسلامی همانطور که رهری در دیدار یادگاران هشت سال دفاع مقدس فرمودند داشتن روحیه جهادی ایثار و مقاومت است داشتن روحیه جهادی در مسایل اقتصادی تحقق اقتصاد مقاومتی و...

دسته: بندرگز

امام جمعه بندرگز:

 
امام جمعه بندرگز با بیان اینکه وقوع غفلت‎ها و سهوهای خواسته و یا ناخواسته در انتخابات به ریشه‌ها و بنیان‎ها آسیب می‌زند، گفت: با گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی دیگر زمان آزمون و خطا نیست.

دسته: بندرگز

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بندرگز در غرب استان گلستان اسامی منتخبان شوراهای اسلامی در 2 شهر بندرگز و نوکنده از توابع این شهرستان را اعلام کرد.

دسته: بندرگز

این بار در بندرگز درب ها را بر روی تنها پایگاه خبری تحلیلی این شهرستان بستند.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز:

 
فرماندار بندرگز از ایجاد 52 شعبه اخذ رای در این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان بندرگز دارای 46 هزار نفر جمعیت است.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز:

 
فرماندار بندرگز گفت: تعداد 270 نفر داوطلب شورای شهر و روستا در شهرستان بندرگر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد 237 نفر به رقابت خواهند پرداخت.

دسته: بندرگز

رئیس هلال احمر بندرگز؛

رئیس جمعیت هلال احمر بندرگز گفت: 3204 نفر از جوانان بندرگزی در هلال احمر عضو هستند.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز از تایید صلاحیت 248 نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: در دو شهر بندرگز و نوکنده در غرب استان گلستان 64 نفر در انتخابات شوراها رقابت خواهند کرد.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز خبر داد

فرماندار شهرستان بندرگز با بیان اینکه 52 شعبه اخذ رأی در شهرستان بندرگز وجود دارد، گفت: از این تعداد دو شعبه سیار و 50 شعبه ثابت خواهد بود.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز:

فرماندار بندرگز گفت: ۲۷۰ کاندیدا برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستای بندرگز ثبت‌نام کردند.

دسته: بندرگز

با حضور اکثریت معتمدین؛

 

انتخابات اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری شهرستان بندرگز به ریاست علی اصغر میرزایی فرماندار و با حضور معتمدین و هیات نظارت درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز:

فرماندار بندرگز با اشاره به نیمه تمام ماندن برخی پروژه های عمرانی در این شهرستان گفت: پروژه‌های عمرانی حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان بلاتکلیف است.

دسته: بندرگز

با پایان مهلت ثبت نام تشریح شد؛

 

برابر اعلام فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بندرگز در ایام هفت روزه ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا، 270 نفر در بندرگز نام نویسی کردند.

دسته: بندرگز