امام جمعه بندرترکمن تاکید کرد: معظم‌له یادآور شدند که در قوه قضائیه قضات باید کوشا، صادق و قانع باشند و  اینگونه قضات باید به مردم معرفی شوند و از سویی دیگر معرفی قضات خائن و خیانتکار نیز به مردم انجام شود.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"حجت‌الاسلام محمدصالح منصوری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مسوولان دستگاه قضا اشاره کرد و گفت:  رئیس قوه قضاییه و دستگاه‌ قضا باید به فرامین مقام معظم رهبری توجه کنند و این سخنان را مانند الگویی در دستور کار قرار دهند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که قوه قضایی مظهر عدالت و مرجع پناگاه مورد اطمینان مردم باشد و دستگاه قضا باید به مردم توجه کنند تا مردم به محض شنیدن اسم دستگاه قضائی احساس آرامش کنند.

امام جمعه بانقلابی ندرترکمن تاکید کرد: معظم‌له یادآور شدند که وظایف و انتظارات از دستگاه قضا با توجه به اینکه سالروز شهادت شهید بزرگی چون بهشتی به عنوان هفته قضائی در نظر گرفته شده بالاتر و جهاد همه جانبه و ایثار و از خود گذشتگی برای رسیدن به جهاد عالی باید در دستگاه قضائی مورد توجه قرار گیرد.

منصوری تاکید کرد: معظم‌له فرمودند دستگاه قضائی باید در ادای وظایف به خوبی عمل کند اگر این چنین شد مردم از حاکمیت خرسند می‌شود و اگر وظایفش را به درستی انجام ندهد نارضایتی مردم به وجود می‌آید و لذا در رضایت‌مندی و نارضایتی مردم به انقلاب دستگاه قضائی نقش دارد.

 وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری یکی از وظایف مهم دستگاه قضائی را مبارزه با مفسدان اقتصادی و لزوم  موثر قوه قضاییه عنوان کردند، گفت: از دستگاه قضا می‌پرسیم در برابر حقوق نجومی و مفسدان بزرگ اقتصادی تاکنون چه‌کاری انجام داند و این اقدامات را برای مردم توضیح دهند.

امام انقلابی جمعه بندرترکمن تاکید کرد: معظم‌له یادآور شدند که در قوه قضائیه قضات باید کوشا، صادق و قانع باشند و  اینگونه قضات باید به مردم معرفی شوند و از سویی دیگر معرفی قضات خائن و خیانتکار نیز به مردم انجام شود.

منصوری یادآور شد: معظم‌له فرمودند که دستگاه قضائی در اوج حملات دشمنان خارجی است و مستکبران درصدد آن هستند که یک مجرم بی‌رحم را مظلوم و قوه قضائی که پیگیر حقوق مردم ظالم می‌شود را ظالم جلو دهند و مردم باید به این نکته توجه داشته باشند.

وی افزود: در ایام تیرماه روزی تحت عنوان روز حقوق بشر آمریکایی داریم در واقع وقتی به تاریخچه تیرماه در انقلاب نگاه می‌کنیم شاهد آن هستیم که بیشترین جنایات آمریکا در این ماه بوده و از روز نخست تیر با بمب‌گذاری در مسجد ابوذر برای ترور مقام معظم رهبری این جنایات آغاز شده و با شهادت شهید بهشتی و یارانش، شهادت شهید صدوقی و حمله ناو آمریکایی در 12 تیر به هواپیمای مسافربری ایران ادامه یافته است.

امام جمعه بندرترکمن گفت: در حالی که در تیرماه جنایات زیادی از آمریکا برعلیه انقلاب اسلامی رقم خورده عده‌ای افراد خدا بی‌خبر مثل فائز هاشمی عنوان می‌کنند که اشتباه کردیم که از روز نخست با آمریکا مذاکره نکردیم.

منصوری ادامه داد: این افراد بی‌دردی هستند که برای تفریح و توطئه به آمریکا و اروپا می‌روند و گاهی با حرف‌‌هایشان دل مردم را به درد می‌آوردند و پس از 40 سال می‌گویند دیدگاه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری اشتباه بود و باید از روز نخست با آمریکا مذاکره می‌کردیم.

وی افزود: ما در جواب این کوتاه فکرها و بی‌عقل‌ها همان جمله امام حسین (ع) را تکرار و به آنها می‌گوییم اگر دین ندارید آزادمرد باشید در این 40 سال مذاکرات زیادی با آمریکایی‌ها انجام شد و آخرین آن برجام بود، آیا مذاکره نکردیم و آیا آمریکا به برجام پایبند بود؟.

امام انقلابی جمعه بندرترکمن در رابطه با بهره‌برداری پالایشگاه میعانات گازی گفت: این اقدام جای تشکر دارد و از متخصصان که با این امر در خودکفایی بنزین به کشور کمک کردند تشکر می‌کنیم و خرسند هستیم که 75 میلیون لیتر بنزین در داخل تولید می‌کنیم.

امام جمعه بندرترکمن یادآور شد: به افرادی بی‌عقل مثل فائزه هاشمی می‌گوییم که در دو سه هفته گذشته رهبر کره شمالی با آمریکا مذاکره داشت و هفته گذشته یک سال دیگر تحریم‌ها برعلیه کره شمالی تمدید شد و این  نتیجه مذاکره با آمریکا است و این افراد به کجا فکر می‌کنند.

منصوری به حضور قدرتمند ایران در جام‌جهانی اشاره کرد و افزود: ایران در گروهی قرار گرفت که قهرمان جهان و اروپا در آن بود و با وجود تحریم و بدون بازی تدارکاتی خوش درخشید تاجایی که شرکت نایک به ایران کفش در این بازی‌ها نداد ولی فوتبالیست‌های ما غیرتمتندانه جنگیدند و در برابر ستاره جهان بازی را به تساوی کشیدند طوری که رونالدو نتوانست پنالتی را گل کند و قطعا یکی از حسرت‌های این بازیکن خواهد بود.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در پیامی کوتاه و عمیق از این پهلوان‌ها که در حقیقت رزمندگان ما بودند تشکر کردند.فارس

 

 

 

 نوشتن دیدگاه