پایگاه عدالت خواهان"امام جمعه بندرترکمن گفت: هر وقت فرامین مقام معظم رهبری را گوش نکردیم کتک خوردیم، دو سال و نیم گذشته رهبر انقلاب مباحثی را در مورد مذاکرات مطرح کردند و گوش نکردیم و امروز خسران دیدیم.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"حجت‌الاسلام محمدصالح منصوری ظهر امروز در خطبه‌های عبادی‌سیاسی نماز جمعه شهرستان ترکمن، به فرامین مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان اشاره و اظهار کرد: معظم‌له فرمودند رئیس‌جمهور آمریکا صحبت‌های سخیف و سبک ارائه کرده و بیش از 10 دورغ گفته، بنده از طرف ملت به او می‌گویم غلط کرده است.

وی به فرامین مقام معظم رهبری در مورد مباحث هسته‌ای اشاره کرد و افزود: معظم‌له در سال 1394 در این‌باره تذکراتی فرمودند که مسوولان به آن بی‌توجهی کردند، مقام معظم رهبری فرمود که مذاکره ایران با آمریکا برای هسته‌ای نیست و پس از برجام موضوعات موشکی و چیزهای دیگری مطرح می‌شود.

*وعده‌های غیرواقعی دولت مملکت را 2 سال‌و‌نیم به عقب برگرداند

منصوری با انتقاد از دولت در مسأله برجام، گفت: چرا مسؤولان به فرامین مقام معظم رهبری توجه نمی‌کنند، متأُسفانه دو سال‌و‌نیم به مردم امید و وعده‌های غیرواقعی دادند و مملکت را عقب انداختند.

امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه ایران دست آمریکا را در منطقه کوتاه کرده، یادآور شد: عده‌ای که می‌گویند چرا در برابر آمریکا می‌ایستیم آیا این افراد دشمنی آمریکا را با ما نمی‌بینند، ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا نوشته 7 تریلیون دلار خرج کردیم و رهبران منطقه باید دستور ما را اجرا کنند.

منصوری با بیان اینکه چرا در حالی که مقام معظم رهبری در جلسات خصوصی و عمومی فرمودند به آمریکا اعتماد نکنید اما مسؤولان نمی‌شنود، افزود: مقام مظم‌له تأکید کردند که اگر لازم است توافقی اتفاق بیفتد مسوولان تضمین لازم را بگیرند و همچنین فرمودند که به سه کشور اروپایی نیز اعتماد ندارد.

وی ادامه داد: هر وقت فرامین مقام معظم رهبری را گوش نکردیم کتک خوردیم، دو سال و نیم گذشته رهبر انقلاب مباحثی را در مورد مذاکرات مطرح کردند و گوش نکردیم و امروز خسران دیدیم.

امام جمعه بندرترکمن به سخنان حسن روحانی، رئیس‌جمهور در مورد برجام و مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهور عنوان کرد که با برجام تحریم‌های ظالمانه برداشته می‌شود تا مشکل محیط‌زیست و اشتغال و حتی آب خوردن مردم حل شود!

* مگر برجام باران بود که بتواند مشکل آب خوردن مردم را حل کند

منصوری با بیان اینکه مگر برجام باران بود که بتواند مشکل آب خوردن مردم را حل کند، تأکید کرد: رئیس‌جمهور عنوان کرد که برجام آفتاب تابان است و اگر کسی نمی‌بیند چشمانش را باز کند و کنایه‌هایی زیادی را به متدین نیروهای دلسوز انقلاب زدند و گفتند تحریم‌ها یک‌دفعه برداشته و مشکلات به وجود آمده از آن در همان روز حل می‌شود.

وی با طرح این سؤال که چرا مسؤولان به فرامین مقام معظم رهبری توجه نمی‌کنند، گفت:  دو سال و نیم به مردم امید و وعده‌های غیرواقعی دادند و مملکت را عقب انداختند.

امام جمعه بندرترکمن یادآور شد: معظم‌له فرمودند که مسؤولان در یک امتحان بزرگ هستند و آیا این مسوولان عزت را حفظ کردند، رئیس‌جمهور، حسن روحانی گفت برجام افتاد تابان است و ظریف اعلام کرد کل تحریم‌های اقتصادی و پولی از روز اجرا لغو می‌شود و می‌بینید هیچ‌کدام از این وعده‌ها عملیاتی نشده است.

منصوری به مصاحبه رئیس‌جمهور در مهرماه سال 1395 با خبرنگار خارجی اشاره کرد و یادآور شد: وقتی این خبرنگار از آقای روحانی می‌پرسد که شما وعده دادید با برجام مشکلات مردم حل می‌شود ولی رئیس‌جمهور می‌گوید ما هیچ وعده‌ای به مردم ندادیم آقای ظریف نیز در مجلس گفتند وعده‌ای از برجام به‌عنوان آفتاب و ماه ندادیم و گفتیم تنها موانع کسب‌وکار برداشته می‌شود، ما نگفتیم با رفع تحریم مشکلات حل می‌شود و چرا این‌همه دروغ به ملت می‌گویند.

وی یادآور شد: امروز سالروز اعدام دکتر حشمت یکی از یاران میرزاکوچک‌خان جنگلی است که به او خیانت و به وعده‌های دشمنان میرزاکوچک‌خان اعتماد کرد اما توسط دشمن اعدام شد، امروز که حدود 99 سال از این ماجرا می‌گذرد این موضوع تاریخی نشان می‌دهد که هر وقت به فرامین مقام معظم رهبری و ولایت گوش نکردیم کتک خوردیم.

امام جمعه بندرترکمن گفت: مقام معظم رهبری همچنین تأکید کردند که در دانشگاه فرهنگیان از اساتید دلسوز و خوب استفاده شود و تقویت روحیه انقلابی یکی از وظایف مسوولان است و نباید در جریان دانشگاهی جریان انقلابی تضعیف شود.فارس

انتهای پیام

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه