در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، گردهمایی آموزشی مدیران مدارس دوره متوسطه اول و دوم شهرستان آق‌قلا با حضور وطنی، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان و خانواده بزرگ آموزش و پرورش در آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"  به نقل از راه اسپی دژ، گردهمایی آموزشی مدیران مدارس دوره متوسطه اول و دوم شهرستان آق‌قلا با حضور وطنی، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان و خانواده بزرگ آموزش و پرورش در سالن همایش کسب و کار شهرک صنعتی برگزار شد.

امانگلدی ضمیر، فرماندار آق‌قلا به کسب رتبه‌های برتر در قبولی امتحانات نهایی ، پذیرش مدارس نمونه دولتی ، تیزهوشان و همچنین رتبه‌های خوب در کنکور سراسری این شهرستان اشاره کرده و از خانواده بزرگ آموزش و پرورش به‌ویژه قشر فرهیخته و فعال معلمین که با همدلی و تلاش‌های فراوان در جهت کیفیت بخشی آموزشی موفق به کسب این افتخارات نائل شدند تشکر و قدردانی نمود.

وی اختصاص 40 میلیارد ریال و 11 درصد از مجموع 360 میلیارد ریالی اعتبارات تملک دارایی شهرستان به آموزش و پرورش در بخش‌هایی همچون کیفیت بخشی آموزشی ، تعمیر و تجهیز ، احداث و تکمیل مدارس جدید را نگاه ویژه دولت "تدبیر و امید" به حوزه تعلیم و تربیت بیان کرد.

ضمیر فرهنگیان را بهترین الگوهای جامعه بیان کرد و شاخص اعتماد جوانان به معلمان را نشان از تأثیر گذاری این قشر زحمت کش در تربیت صحیح فرزندان و آینده سازان ایران اسلامی دانست.

انتهای پیام/نوشتن دیدگاه