پس از گذشت نزدیک به سه ماه از تودیع امانگلدی ضمیر فرماندار سابق گمیشان و انتصاب وی به عنوان فرماندار آق قلا، زلیخا قرنجیک همسر وی نیز از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان تودیع شد

دسته: آق قلا

طی احکام جداگانه‎ای

دبیر شورای اطلاع‎رسانی استان گلستان از معارفه فرمانداران جدید شهرستان‎های آق‎قلا و گمیشان خبر داد.

دسته: آق قلا

امام جمعه اهل سنت روستای آلتی‎آقاچ آق‎قلا:

امام جمعه اهل سنت روستای آلتی‎آقاچ یکی از توابع شهرستان آق‎قلا ضمن محکومیت اهانت‎کنندگان به ساحت مقدس امام راحل و شهدا خواستار برخورد با طراحان توطئه علیه روحانیت و مقدسات دینی شد.

دسته: آق قلا

 

نشست مشترک فرمانداران و فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج شهرستانهای استان در خصوص هماهنگی کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آق قلا برگزار شد.

دسته: آق قلا

کارشناس تهیه و پخت نان اقدام به پخت نان با سبوس فراوری‌شده در آق قلا کرده است.

دسته: آق قلا

فرمانده انتظامی استان گلستان از صحنه درگیری ماموران انتظامی با اراذل و اوباش منطقه آق قلا که به شهادت یک مامور انتظامی منجر شد ، بازدید کرد .

دسته: آق قلا

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای ماندگاری روستائیان در روستاها، طرح‌های هادی و تسهیلات‌های کم بهره به روستائیان پرداخت می‌شود.

دسته: آق قلا

فرمانده انتظامی آق قلا گفت: زنی 49 ساله به دست پسر خود در شهرستان آق‌قلا به قتل رسید.

دسته: آق قلا

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آق‌قلا گفت: تعداد 99 خانواده بی بضاعت، به درآمد رسیده و از پوشش کمیته امداد خارج شدند.

دسته: آق قلا

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان تصریح کرد: قاتل چندین بار به علت مشکلات اعصاب، روحی و روانی و به علت اینکه 5 سال ازدواج کرده و بچه‌دار نشده بودند اقدام به خودکشی هم کرده بود.

دسته: آق قلا