فرمانده انتظامی آق‌قلا خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا از دستگیری عوامل نزاع و درگیری در این شهرستان خبر داد و گفت: 21 نفر تاکنون شناسایی و دستگیر شدند.

دسته: آق قلا

فرماندار شهرستان آق‌قلا با ابراز نگرانی از اختفاء ثبت وفات در شهرستان بر هماهنگی بخشداران و دهیاران نسبت به اطلاع‌رسانی به روز آمار فوت افراد روستا تاکید كرد.

دسته: آق قلا

فرماندار شهرستان آق‌قلا خبر داد

 
فرماندار شهرستان آق‌قلا از ایجاد پارک بانوان و خانواده در شهرستان با همکاری و مساعدت شهرداری و شورای شهر آق‌قلا و دفتر بانوان و خانواده استان در شهرستان خبر داد.

دسته: آق قلا

مدیرجهادکشاورزی آق‌قلا:

 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آق‌قلا گفت: قریب به 95 درصد محصولات گندم در شهرستان آق‌قلا برداشت شده است.

دسته: آق قلا

مبارزه با ملخ مراکشی در 2 هزار و 750 هکتار از مناطق مختلف مراتع و اراضی منابع طبیعی شمال شهرستان آق قلا در چند مرحله انجام شد.

دسته: آق قلا

 

۸۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد آموزش قالیبافی دیدند.

دسته: آق قلا

منبع : عدالت خواهان گلستان

فرماندهی انتظامی آق قلا از کشف افزون بر پنج تن گوشت فاسد غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: این مقدار برای امحاء تحویل نماینده دامپزشکی آق قلا شد.

دسته: آق قلا

فرماندار آق قلا خبر داد :

 

فرماندار آق قلا گفت: این تعداد از رأی دندگان معادل 84 درصد از 85 هزار نفر جمعیت واجد شرایط بودند که نشان دهنده حضور پرشور مردم همیشه در صحنه آق‌قلا می‌باشد.

دسته: آق قلا

آق قلایی ها از همان ساعات ابتدایی شروع انتخابات با حضور پرشور در پای صندوق های رای در سرنوشت روستا، شهر و مملکت خویش شریک به منصه ظهور گذاشتند.

دسته: آق قلا

دادستان عمومی و انقلاب آق‌قلا:

دادستان عمومی و انقلاب آق قلا گفت: مادر آق‌قلایی با شلیک ۲ گلوله به زندگی خود و فرزندش پایان داد.

دسته: آق قلا