یادبود شهیدان حسینی واعظ برگزار شد؛

دویست و بیست و پنجمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

دسته: آزادشهر

در کنگره مدیر شایسته ملی؛

کنگره مدیر شایسته ملی در ۱۳ دی ماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و یک جوان آزادشهری جزء ۱۰۰ مدیر شایسته کشور انتخاب شد.

دسته: آزادشهر

در آزادشهر یک رودخانه فصلی وجود دارد که در گذشته در آن آب جاری بود اما چند سالی است که به دلیل احداث آب بند در مسیر این رودخانه و تغییر مسیر جریان آب، این رودخانه به کانال ابهای سطحی تبدیل شده است.

دسته: آزادشهر

رئیس پلیس آگاهی گلستان از وقوع قتل در شهرستان آزادشهر خبر داد و گفت: این جنایت به وسیله سلاح شکاری انجام شده است.

دسته: آزادشهر

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: جمله ی مشترک وصیت نامه ی همه ی شهدا، پاسداری از حریم ولایت و ارزشهای انقلاب اسلامی است.

دسته: آزادشهر

قطع گاز مدرسه ابتدایی دولتی امام حسن عسکری (ع) به دلیل بدهی واکنش های زیادی را در بر داشت. برخی ها اعلام می کردند که اداره گاز طبق قانون حق قطع گاز مدارس را ندارند ، اما بررسی های ما مشخص کرد، قانونی مبنی بر عدم قطع گاز مدارس به علت بدهی وجود ندارد.

دسته: آزادشهر

شهردار سابق آزادشهر گفت: قرار بود یک جلسه تودیع و معارفه ای با حضور عموم مردم و مسئولین برگزار شود و بنده در آنجا گزارش عملکرد بدهم، اما نمی دانم چرا این جلسه برگزار نشد و بنده در این مصاحبه به گزارش عملکرد می پردازم.

دسته: آزادشهر

مدتی بود که رانندگان تاکسی های برون شهری مسیر آزاشهر به گنبد، کرایه خود را بدون مجوز افزایش داده بودند و این موضوع با اعتراض مردمی مواجه شده بود.

دسته: آزادشهر

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر:

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: پلیس، دستگاههای امنیتی و مردم ۳ ضلع ایجاد کننده امنیت می باشند. و اگر این سه ضلع کار خود را به درستی انجام دهند، امنیت در جامعه زیاد خواهد شد.

دسته: آزادشهر

مدیرعامل سازمان پسماند گلستان:

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان گفت: از جمله رویکردهای این سازمان در سال ۱۳۹۶ راه‌اندازی و احداث سومین سایت دفن پسماند استان در مراوه تپه و همچنین تکمیل فاز سوم کارخانه کمپوست آزادشهر است.

دسته: آزادشهر

اما و اگرهای تحقق وعده دولت؛

کمک هزینه خرید مسکن که قرار بود سرپناه خانواده جانباختگان حادثه معدن زمستان یورت شود به دلیل اما و اگرها و ابهامات هنوز پرداخت نشده و مسئولان وعده پرداخت آن ازهفته آینده را می دهند.

دسته: آزادشهر

سرپرست فرهنگ و ارشاد آزادشهر:

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر گفت: فیلم مستند به نام "نخستین مسافر شهر"، درباره نخستین شهید مدافع حرم شهرستان آزادشهر "حاج احمد غلامی" تولید می‌شود.

دسته: آزادشهر

ویژه برنامه ای که توسط دو فرهنگی برگزار شد؛

مراسم ویژه آغاز سال تحصیلی به همراه هدایایی برای کودکان معدن چیان آزدشهر در مشهد مقدس برگزارشد.

دسته: آزادشهر

ریس دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر تاکید کرد :


رئیس دانشگاه ‌آزاد اسلامی واحد ‌آزادشهر در دیدار با مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق گلستان از اهتمام برای تحقق اقتصاد دانش بنیان در شرق گلستان خبر داد.

دسته: آزادشهر