مدتی بود که رانندگان تاکسی های برون شهری مسیر آزاشهر به گنبد، کرایه خود را بدون مجوز افزایش داده بودند و این موضوع با اعتراض مردمی مواجه شده بود.

دسته: آزادشهر

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر:

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: پلیس، دستگاههای امنیتی و مردم ۳ ضلع ایجاد کننده امنیت می باشند. و اگر این سه ضلع کار خود را به درستی انجام دهند، امنیت در جامعه زیاد خواهد شد.

دسته: آزادشهر

مدیرعامل سازمان پسماند گلستان:

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان گفت: از جمله رویکردهای این سازمان در سال ۱۳۹۶ راه‌اندازی و احداث سومین سایت دفن پسماند استان در مراوه تپه و همچنین تکمیل فاز سوم کارخانه کمپوست آزادشهر است.

دسته: آزادشهر

اما و اگرهای تحقق وعده دولت؛

کمک هزینه خرید مسکن که قرار بود سرپناه خانواده جانباختگان حادثه معدن زمستان یورت شود به دلیل اما و اگرها و ابهامات هنوز پرداخت نشده و مسئولان وعده پرداخت آن ازهفته آینده را می دهند.

دسته: آزادشهر

سرپرست فرهنگ و ارشاد آزادشهر:

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر گفت: فیلم مستند به نام "نخستین مسافر شهر"، درباره نخستین شهید مدافع حرم شهرستان آزادشهر "حاج احمد غلامی" تولید می‌شود.

دسته: آزادشهر

ویژه برنامه ای که توسط دو فرهنگی برگزار شد؛

مراسم ویژه آغاز سال تحصیلی به همراه هدایایی برای کودکان معدن چیان آزدشهر در مشهد مقدس برگزارشد.

دسته: آزادشهر

ریس دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر تاکید کرد :


رئیس دانشگاه ‌آزاد اسلامی واحد ‌آزادشهر در دیدار با مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق گلستان از اهتمام برای تحقق اقتصاد دانش بنیان در شرق گلستان خبر داد.

دسته: آزادشهر

مدیرکل سازمان تبلیغات استان گلستان:

 مدیرکل سازمان تبلیغات استان گلستان با بیان اینکه باید امر به معروف تمرین و عادت شود گفت: همه افراد جامعه این فریضه را انجام دهند تا به صورت فرهنگ عمومی نهادینه شود.

دسته: آزادشهر

فرمانده انتظامی آزادشهر خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از شناسایی و دستگیری نوجوان 15 ساله که اقدام به انتشار تصاویر غیر اخلاقی در شبکه های اجتماعی کرده بود، خبر داد.

دسته: آزادشهر

حسینی خبر داد:

دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر در بیش از 100 رشته تحصیلی بدون کنکور درمقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته، کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشجو می پذیرد.

دسته: آزادشهر

طی جشن پیوند آسمانی امروز در آزادشهر اهدا می شود؛

مسئول ستاد ازدواج آسان استان گلستان گفت: مقرر شده است که در این مراسم جشن پیوند آسمانی 1400 زوج گلستانی، به همه ی زوج های جوانی که تاریخ عقدشان از سال 1394 تا کنون می باشد هدیه ای نفیس از سوی آستان قدس رضوی اهداء شود.

دسته: آزادشهر

با رای تمامی اعضای شورا؛


شورای شهر آزادشهر در آخرین جلسه ای که برای تعیین شهردار آزادشهر داشتند از بین ۵ گزینه، شهردار آزادشهر را انتخاب کردند.

دسته: آزادشهر

مدیر آموزش و پرورش آزادشهر اعلام کرد؛

مدیر آموزش و پرورش آزادشهر گفت: آموزش و پرورش آمادگی دارد تا برای نمایشگاه لوازم و تحریر ایرانی مکانی را در اختیار افراد قرار دهد و این نمایشگاه را تبلیغ کند. البته لازم به ذکر است که مغازه داران آزادشهری در اولویت برگزاری نمایشگاه هستند.

دسته: آزادشهر