شب گذشته در کمربندی شهید کوهساری شهرستان آزادشهر راکبان یک موتور که سر و صورت خود را پوشیده بودند با اسلحه شکاری به سمت راننده سواری پراید شلیک کردند.

دسته: آزادشهر

موتورسواران نقابدار در شهرستان آزادشهر با اسلحه شکاری به مردی 42 ساله تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.

دسته: آزادشهر

رئیس کل دادگستری گلستان:

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: دستگاه قضایی تا استیفای حقوق مصدومان و خانواده‎های جان باختگان کوتاه نخواهد آمد و با مقصران حادثه در هر جایگاه و مقامی که باشند بدون اغماض برخورد می‎کند.

دسته: آزادشهر

ناگفته‌های حادثه آزادشهر به‌روایت رئیس ستاد بحران گلستان

رئیس ستاد مدیریت بحران گلستان با بیان اینکه در روزهای اولیه حادثه معدن زمستان یورت نقشه معدن را نداشتیم و دفتر ثبت کارگاه هم گم شده بود، گفت:‌ موقع انفجار فشار گاز در تونل به  یک هزار PPN در عمق ۲۰۰ متری رسید که در این فشار حتی مورچه زنده نمی‎ماند.

دسته: آزادشهر

مدیرکل تعاون گلستان

آزادشهر- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از پرداخت کامل دیه ۲۱۰ میلیون تومانی جان باختگان حادثه معدن زمستان یورت و پایان آواربرداری این معدن تا دو هفته آینده خبر داد.

دسته: آزادشهر

انفجار معدن آزادشهر به عنوان نماینده بخش معدن کشور و اشتغال بیش از ۱۴۰ هزار نفر نشان داد وضعیت در معادن بسیار اسفبارتر از ان است که نشان می دهد.

دسته: آزادشهر

بیش از ۴۰ روز از فاجعه بزرگ معدن زمستان یورت آزادشهر و جان‌باختن ۴۳ نفر از کارگران این معدن می‎گذرد و خانواده‌های این جان‌باختگان همچنان چشم‌انتظار وعده‌ها و وعیدهای مسئولان و دولت هستند.

دسته: آزادشهر

امام جمعه آزادشهر:

 

امام جمعه آزادشهر گفت: تفکر دفاع از منافقین، تفکر یک مرد انقلابی و ملت انقلابی نیست. اینها بدترین جنایتها و خیانتها را به این ملت کرده اند و نفرت آنها از ذهن مردم ما خارج نمی شود.

دسته: آزادشهر

 

قربانعلي ١٠ روز رفت جلوي معدن يورت ايستاد. ١٠ روز، هر روز ١٠ کيلومتر، هر روز ٢ ساعت از روستاي «وطن» پاي پياده رفت تا معدن يورت که خبري از مرادعلي بشنود. مرادعلي پسرش بود، راننده لکوموتيو حمل زغال به بيرون معدن.

دسته: آزادشهر

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ یکم نینوا:

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ یکم نینوای گلستان با اشاره به هجمه‌های سنگین فرهنگی دشمنان علیه نسل جوان گفت: دشمنان به دنبال ایجاد شکاف میان نسل‌ها در ایران هستند.

دسته: آزادشهر