مدیرکل سازمان تبلیغات استان گلستان:

 مدیرکل سازمان تبلیغات استان گلستان با بیان اینکه باید امر به معروف تمرین و عادت شود گفت: همه افراد جامعه این فریضه را انجام دهند تا به صورت فرهنگ عمومی نهادینه شود.

دسته: آزادشهر

فرمانده انتظامی آزادشهر خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از شناسایی و دستگیری نوجوان 15 ساله که اقدام به انتشار تصاویر غیر اخلاقی در شبکه های اجتماعی کرده بود، خبر داد.

دسته: آزادشهر

حسینی خبر داد:

دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر در بیش از 100 رشته تحصیلی بدون کنکور درمقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته، کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشجو می پذیرد.

دسته: آزادشهر

طی جشن پیوند آسمانی امروز در آزادشهر اهدا می شود؛

مسئول ستاد ازدواج آسان استان گلستان گفت: مقرر شده است که در این مراسم جشن پیوند آسمانی 1400 زوج گلستانی، به همه ی زوج های جوانی که تاریخ عقدشان از سال 1394 تا کنون می باشد هدیه ای نفیس از سوی آستان قدس رضوی اهداء شود.

دسته: آزادشهر

با رای تمامی اعضای شورا؛


شورای شهر آزادشهر در آخرین جلسه ای که برای تعیین شهردار آزادشهر داشتند از بین ۵ گزینه، شهردار آزادشهر را انتخاب کردند.

دسته: آزادشهر

مدیر آموزش و پرورش آزادشهر اعلام کرد؛

مدیر آموزش و پرورش آزادشهر گفت: آموزش و پرورش آمادگی دارد تا برای نمایشگاه لوازم و تحریر ایرانی مکانی را در اختیار افراد قرار دهد و این نمایشگاه را تبلیغ کند. البته لازم به ذکر است که مغازه داران آزادشهری در اولویت برگزاری نمایشگاه هستند.

دسته: آزادشهر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آزادشهر:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آزادشهر درشرق گلستان بابیان اینکه آشنایی نسل جوان با ارزش های دوران دفاع مقدس آنان را در برابر توطئه دشمن مصون می دارد، برلزوم تحقق این مهم از سوی دستگاه های فرهنگی تاکید کرد.

دسته: آزادشهر

امروز انجام شد:

جمعی از خبرنگاران شهرستان آزادشهر، امروز در حرکتی خودجوش با اجتماع در برابر اداره اموزش و پرورش این شهرستان و با در دست داشتن پلاکارد، کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار را بدست دولت و بودائیان این کشور محکوم کردند.

دسته: آزادشهر

مدیر آموزش و پرورش آزادشهر:

 مدیر آموزش و پرورش آزادشهر گفت: بیش از ۳۵ تا ۴۰ درصد مدارس شهرستان تخریبی و فرسوده است.

دسته: آزادشهر

ادامه اعتراضهای دانشجویان به کشتار مسلمانان میانمار؛

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر در بیانیه ای رفتارهای ظالمانه نسل کشی مسلمانان در میانمار را به علت جری شدن این ظالمان از سکوت مجامع بین المللی در قبال تجاوزات رژیم صهیونیستی خواند.

دسته: آزادشهر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر خبر داد؛

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: هیئات مذهبی که در سامانه ی طوبی ثبت نام نکرده اند و مجوز فعالیت آنها به پایان رسیده ا ست فقط تا 20 شهریور ماه 96 فرصت دارند که به اداره تبلیغات اسلامی جهت اخذ مجوز جدید مراجعه کنند.

دسته: آزادشهر

در نشست فرماندار آزادشهر با نخبگان علمی و فعالان فضای مجازی مطرح شد؛

نشست صمیمی فرماندار و رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر با نخبگان علمی و فعالان فضای مجازی صبح امروز در اتاق جلسات دانشگاه آزاد آزادشهر برگزار شد.

دسته: آزادشهر

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان اعلام کرد: در چهار سال دولت یازدهم در مجموع 9602 طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا در این استان به بهره برداری رسیده است.

دسته: آزادشهر