فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از توقیف یک دستگاه خودروی پراید و کشف پنج هزار و 100 نخ سیگار و 18 کیلو ناس و مقادیری تنباکوی قاچاق خبر داد.

دسته: آزادشهر

یکی از کارگران معدن زغالسنگ زمستان یورت غربی؛

 

یکی از کارگران معدن زغالسنگ زمستان یورت غربی خبر داد: ایمنی معدن استاندارد کافی را ندارد و متاسفانه امروز یک کارگر بخاطر ریزش سنگ از ناحیه سر و کتف و گردن آسیب دید.

دسته: آزادشهر

با توجه به اینکه 68 روز به این انتخابات باقی مانده، پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان با رصد برخی شنیده ها و منابع خبری، فهرست کاندیدای احتمالی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رامیان را منتشر کرد.

دسته: آزادشهر

همزمان با روز شهید

همزمان با روز شهید، مراسم متمرکز به صدا درآمدن زنگ شهید امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در آزادشهر برگزار شد.

دسته: آزادشهر

یکی از روحانیون مقیم در روستاهای توابع آزادشهر، نامه ای دست نوشته از یک نوجوان ۱۴ ساله ای را دریافت و برای ما ارسال کرد. متن این نامه حاکی از واقعیتی دارد که قلب خواننده ان را به درد می آورد.

دسته: آزادشهر

دادستان آزادشهر در مورد رهگیری اموال مالباختگان اظهار داشت : وجوهی به شیوه غیر قانونی از کشور خارج شده و ارتباط وجوه با مشکلات عدیده ای روبروست و این مشکل بسیار سخت و مستلزم زمان و صبر افراد است .

دسته: آزادشهر

در آعاز سخن، لازم است بپرسم آیا #شیخ احمد_مازنی قرار بوده نطق پارلمانی کند که به جایگاه_مجلس اشاره نموده اید یا اینکه او سخنران مراسمی در زادگاه خود بوده است!؟

دسته: آزادشهر

محمد اسماعیلی فعال فرهنگی منطقه فندرسک طی یادداشتی در اعتراض به بیانیه مجمع نمایندگان استان گلستان در پی لغو سخنرانی مازنی در بندرگز، گفت : آقای علیرضا ابراهیمی برای دومین بار از خط قرمز رهبری عبور کرد.

دسته: آزادشهر

روایت امام جمعه آزادشهر از غائله 6 بهمن آمل

امام جمعه آزادشهر گفت: در بین اسرا، خانم های بی حجابی بودند که موهای خود را مانند مردان زده و برخی از آن ها حامله بودند که با تحقیقات به عمل آمده مشخص شد، آن ها شوهر هم نداشتند.

دسته: آزادشهر

ساکنین خیابان گرگان, ک بهشت یکم,کوچه شهید طاهری انتهای کوچه باابرازگلایه از عمل کرد کارکنان اداره برق درباره قطع برق و سرقت کابل دراین خیابان خواستاررفع این مشکل شدند

دسته: آزادشهر