در چند روز گذشته خبر های به دست ما رسید که حاکی از جمع آوری پول و کپی مدارک از اهالی روستای فارسیان برای لوله کشی گاز خانه ها در این روستا بود، در حالی که هنوز علمک گازی نصب نشده است.

دسته: آزادشهر

صبح امروز؛

 

امروز صبح اولین کاندید آزادشهری از بین ۹۳ کاندید ثبت نامی این شهر با حضور در فرمانداری انصراف خود را اعلام کرد.

دسته: آزادشهر

گلستان - شهرستان آزادشهر :

 

طبق اعلام ستاد انتخابات شهرستان آزادشهر 93 نفر برای نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر آزادشهر ثبت نام کردند.

دسته: آزادشهر

با پایان مهلت ثبت نام تشریح شد؛

 

طبق اعلام فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان آزادشهر در ایام ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا، ٥٠٧ نفر داوطلب حضور در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهرستان آزادشهر شدند.

دسته: آزادشهر

 

 فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از توقیف یک دستگاه خودروی پراید و کشف پنج هزار و 100 نخ سیگار و 18 کیلو ناس و مقادیری تنباکوی قاچاق خبر داد.

دسته: آزادشهر

یکی از کارگران معدن زغالسنگ زمستان یورت غربی؛

 

یکی از کارگران معدن زغالسنگ زمستان یورت غربی خبر داد: ایمنی معدن استاندارد کافی را ندارد و متاسفانه امروز یک کارگر بخاطر ریزش سنگ از ناحیه سر و کتف و گردن آسیب دید.

دسته: آزادشهر

با توجه به اینکه 68 روز به این انتخابات باقی مانده، پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان با رصد برخی شنیده ها و منابع خبری، فهرست کاندیدای احتمالی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رامیان را منتشر کرد.

دسته: آزادشهر

همزمان با روز شهید

همزمان با روز شهید، مراسم متمرکز به صدا درآمدن زنگ شهید امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در آزادشهر برگزار شد.

دسته: آزادشهر

یکی از روحانیون مقیم در روستاهای توابع آزادشهر، نامه ای دست نوشته از یک نوجوان ۱۴ ساله ای را دریافت و برای ما ارسال کرد. متن این نامه حاکی از واقعیتی دارد که قلب خواننده ان را به درد می آورد.

دسته: آزادشهر

دادستان آزادشهر در مورد رهگیری اموال مالباختگان اظهار داشت : وجوهی به شیوه غیر قانونی از کشور خارج شده و ارتباط وجوه با مشکلات عدیده ای روبروست و این مشکل بسیار سخت و مستلزم زمان و صبر افراد است .

دسته: آزادشهر