انفجار معدن آزادشهر به عنوان نماینده بخش معدن کشور و اشتغال بیش از ۱۴۰ هزار نفر نشان داد وضعیت در معادن بسیار اسفبارتر از ان است که نشان می دهد.

دسته: آزادشهر

بیش از ۴۰ روز از فاجعه بزرگ معدن زمستان یورت آزادشهر و جان‌باختن ۴۳ نفر از کارگران این معدن می‎گذرد و خانواده‌های این جان‌باختگان همچنان چشم‌انتظار وعده‌ها و وعیدهای مسئولان و دولت هستند.

دسته: آزادشهر

امام جمعه آزادشهر:

 

امام جمعه آزادشهر گفت: تفکر دفاع از منافقین، تفکر یک مرد انقلابی و ملت انقلابی نیست. اینها بدترین جنایتها و خیانتها را به این ملت کرده اند و نفرت آنها از ذهن مردم ما خارج نمی شود.

دسته: آزادشهر

 

قربانعلي ١٠ روز رفت جلوي معدن يورت ايستاد. ١٠ روز، هر روز ١٠ کيلومتر، هر روز ٢ ساعت از روستاي «وطن» پاي پياده رفت تا معدن يورت که خبري از مرادعلي بشنود. مرادعلي پسرش بود، راننده لکوموتيو حمل زغال به بيرون معدن.

دسته: آزادشهر

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ یکم نینوا:

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ یکم نینوای گلستان با اشاره به هجمه‌های سنگین فرهنگی دشمنان علیه نسل جوان گفت: دشمنان به دنبال ایجاد شکاف میان نسل‌ها در ایران هستند.

دسته: آزادشهر

مانند این معدن که نکات ایمنی را رعایت نمی کنند صدها مورد در سراسر کشور داریم و هر لحظه باید منتظر وقوع حادثه دیگری در این زمینه باشیم.

دسته: آزادشهر

رئیس هیئت نظارت انتخابات آزادشهر:

رئیس هیئت نظارت انتخابات شهرستان آزادشهر گفت: پیرو اعتراض برخی از نامزدهای انتخابات شورای شهر بازشماری آرای انتخابات شورای شهر آزادشهر آغاز شد.

دسته: آزادشهر

رئیس کمیسیون معدن خانه اقتصاد با بیان اینکه مسئولان امروز در حال پرداخت دیه و خسارات وارده به کارگران هستند تا شاید از این طریق مانع گسترش اعتراضات از سوی کارگران شوند،گفت:متأسفانه آنها یک ذره هم برای ایمنی معادن زغال سنگ احساس وظیفه نکرده‌اند.

دسته: آزادشهر

سعید باستانی علل حادثه معدن یورت آزادشهر را که در گزارش کمیسیون صنایع مجلس آمده است اعلام کرد.

دسته: آزادشهر

امروز ظهر هیئتی متشکل از روابط عمومی، بازرسی و حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان به اداره ارشاد شهرستان آزادشهر آمدند و پیام تودیع داوود قاسمی رئیس اداره و سرپرستی عبدالجبار حیدر زاده را به آنها ابلاغ کردند.

دسته: آزادشهر