قیمت خرید تضمینی گندم حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر نرخ خرید تضمینی گندم رامیان خرید تضمینی محصولات کشاورزی واردات بی‌رویه برنج ثبات در بازار ارز گلستان نطق میان‌دستور منطقه آزاد اینچه‌برون حمایت از کالای ایرانی اصلاح و بهینه‌سازی خانواده‌های جانباختگان مشترکین برق جلوگیری از واردات عملیات اجرایی سد گرگان کالاهای غیرضروری حمایت از کشاورزی راه‌آهن گرگان علیرضا ابراهیمی دیدار رهبر انقلاب مشهد خدمات رفاهی شبکه‌های روستایی میلیارد تومان مجلس شورای اسلامی کمبود اعتبارات وزیر نیرو حق مسکن

پایگاه عدالت خواهاننماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای‌اسلامی گفت: چرا مصوبه قیمت نرخ خرید تضمینی گندم اعلام نمی‌شود.

دسته: آزادشهر

معاون فرماندار  آزادشهر از مجروحیت یک زن جوان بر اثر اسیدپاشی در عصر روز پنجشنبه 17 اسفند در محور خوش ییلاق این شهرستان خبر داد.

معاون فرماندار  آزادشهر از مجروحیت یک زن جوان بر اثر اسیدپاشی در عصر روز پنجشنبه 17 اسفند در محور خوش ییلاق این شهرستان خبر داد.

دسته: آزادشهر

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: قاتل فراری بعد از 2 سال، شناسایی و دستگیری شد.

دسته: آزادشهر

در تجمع کارگران آجر ماشینی آزادشهر مقابل فرمانداری عنوان شد؛

کارگران شرکت آجر ماشینی «گنبد» آزادشهر واقع در کیلومتر ۳ جاده آزادشهر – مینودشت در اعتراض به قطع متوالی گاز کارخانه، عدم دریافت حقوق، نریختن بیمه کامل توسط کارفرما و ... مقابل فرمانداری آزادشهر تجمع کردند.

دسته: آزادشهر

معدن بعد از حادثه تغییری نکرد، حالا هم مثل روز اولش است، این روزها ما می‌رویم و کار می‌کنیم و خودمان را به خدا می‌سپاریم. معدن فقط 20 روز اول تعطیل بود، بعد با همان نیروهای قبلی به سرکار برگشتیم.» کارگران معدن می گویند هنوز حقوق برج‌های دو و سه مربوط به قبل از حادثه و مرداد و شهریور که بعد از حادثه بود را نگرفته‌اند/ روند پرداخت حقوق مثل قبل از حادثه است، فرقی نکرده است. بعد از حادثه انفجار 400، 500 متر از معدن را بستند، همان جایی که انفجار اتفاق افتاده بود، کنارش یک تونل دیگر زدند و به عقب برگشتند، آن مسیر خطرناک است و هر روز ریزش دارد

دسته: آزادشهر

مراسم تودیع ومعارفه فرماندار آزادشهر امروز همزمان با جلسه شورای اداری این شهرستان و حضور معاون سیاسی، امنیتی - اجتماعی استانداری گلستان برگزار شد.

دسته: آزادشهر

یک بام و دو هوا روحانی

در حالی از اکران مستند زمستان یورت در شهرهای شرق استان گلستان جلوگیری می شود که رئیس جمهور بارها گفته بود که از ذره ای حق آزادی بیان کوتاه نخواهد آمد .

دسته: آزادشهر

یادبود شهیدان حسینی واعظ برگزار شد؛

دویست و بیست و پنجمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

دسته: آزادشهر

در کنگره مدیر شایسته ملی؛

کنگره مدیر شایسته ملی در ۱۳ دی ماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و یک جوان آزادشهری جزء ۱۰۰ مدیر شایسته کشور انتخاب شد.

دسته: آزادشهر

در آزادشهر یک رودخانه فصلی وجود دارد که در گذشته در آن آب جاری بود اما چند سالی است که به دلیل احداث آب بند در مسیر این رودخانه و تغییر مسیر جریان آب، این رودخانه به کانال ابهای سطحی تبدیل شده است.

دسته: آزادشهر

رئیس پلیس آگاهی گلستان از وقوع قتل در شهرستان آزادشهر خبر داد و گفت: این جنایت به وسیله سلاح شکاری انجام شده است.

دسته: آزادشهر

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: جمله ی مشترک وصیت نامه ی همه ی شهدا، پاسداری از حریم ولایت و ارزشهای انقلاب اسلامی است.

دسته: آزادشهر