معاون استاندار:

جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران گلستان گفت: تا نظر کمیته حقیقت یاب از فرآیند بروز حادثه معدن زمستان یورت اعلام نشود، نمی توانیم دنبال مقصر بگردیم و انفجار را به گردن کسی بیندازیم.

دسته: آزادشهر

رئیس اداره ارشاد آزادشهر مطرح کرد

مجتمع فرهنگی گچساران

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آزادشهر گفت: مجتمع فرهنگی, هنری آزادشهر در سال ۸۹ کلنگ‌زنی شد و اکنون با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی همچنان بلاتکلیف است.

دسته: آزادشهر

رییس بیمه آسیا مرکزی آزادشهر

رییس بیمه آسیا مرکزی آزادشهر گفت: تعداد 40 خانواده جانباختگان حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر مراحل انحصار وراثت را انجام و دیه کامل را دریافت کردند.

دسته: آزادشهر

فرماندار آزادشهر مطرح کرد

سیلاب آزادشهر

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: سیل ۲ روز اخیر خساراتی به تأسیسات زیربنایی شهرستان آزادشهر وارد کرده است.

دسته: آزادشهر

بخشدار بخش چشمه ساران خبر داد:

بخشدار بخش چشمه ساران شهرستان ازادشهر گفت: سیل دیروز در بخش چشمه ساران خسارت جانی در پی نداشت اما متاسفانه خسارات مالی فراوانی را به جای گذاشت.

دسته: آزادشهر

عضو مجمع نمایندگان گلستان خبر داد

عضو مجمع نمایندگان گلستان گفت: آب شرب ۱۵۰ روستای گلستان با تانکر تامین می‌شود.

دسته: آزادشهر

فرماندار آزادشهر:

سیل گلستان

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: براثر بارش شدید و جاری شدن سیلاب بخشی از جاده اصلی خوش ییلاق به وطن تخریب شد.

دسته: آزادشهر

فرماندار شهرستان آزادشهر:

سیل گلستان

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: براثر بارش شدید باران امروز مسیر جاده خوش ییلاق به استان سمنان در برخی نقاط بسته بود که با تلاش راهداری مسیر باز است اما به علت سیلاب تردد به کندی صورت می‌گیرد.

دسته: آزادشهر

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس:

علیرضا ابراهیمی

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: در حادثه معدن آزادشهر قطعا کم‌کاری برخی از مدیران مشهود است و متاسفانه برخی از مدیران پیگیر مقصران یا مقصر حادثه نیستند.

دسته: آزادشهر

در مصاحبه با رتبه ۳۵۶ کنکور سراسری ۹۶ مطرح شد؛

یکی از رتبه های برتر کنکور سراسری ۹۶ شهرستان آزادشهر با رتبه ۳۵۶ در مصاحبه با خبرنگار ما ،علت موفقیت خود در کنکور را، محیطی آرام برای مطالعه و داشتن دغدغه های فرهنگی اعلام کرد.

دسته: آزادشهر

فرماندار آزادشهر در شرق استان گلستان گفت: جاده روستای کوهستانی نرگس چال این شهرستان که بر اثر بارش شدید و رگباری باران عصر دوشنبه در چند نقطه دچار ریزش شده بود، نیاز به استحکام بخشی دارد و تردد در آن فعلا مختل شده است.

دسته: آزادشهر