با شعار «من انقلابی‌ام»

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس سپاه نینوا گلستان گفت: بالغ بر 2 هزار ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در قالب 600 عنوان برنامه با شعار «من انقلابی‌ام» برگزار می شود.

دسته: فرهنگی گلستان

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس در گلستان:

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس در گلستان گفت: دو هزار برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در گلستان برگزار می شود.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با بیان اینکه سینما به دنبال تولید آثار «مسئله محور» باشد، گفت: چرا که انسان با این آثار ارتباط بهتری برقرار می کند.

دسته: فرهنگی گلستان

کمتر از یک هفته‌ی قبل، اعلام شد چند گردشگر باعث آتش‌سوزی در قبرستان «خالدنبی» استان گلستان شدند، اما حالا یکی از متولیان زیارتگاه خالدنبی و دهیار منطقه با رد عاملیت گردشگران در این زمینه، مسبب آن را چند جوان موتورسوار می‌دانند.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیر کل ارشاد :


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از صدور بیمه ٩٨ فعال قرآنی در استان خبر داد و گفت: بیمه این افراد از سال ٩٤ پیگیری شده بود که اکنون به ثمر نشست.

دسته: فرهنگی گلستان

صادقلو در جلسه ستاد برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب استان :

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت جایگاه کتاب و مطالعه اظهار کرد: باید کاری کنیم که نمایشگاه سراسری کتاب بتواند نماد فرهنگی استان باشد و با این اقدام بظاهر ساده نتایج بزرگ و عمیقی در جامعه ایجاد شود.

دسته: فرهنگی گلستان

یازرلو خبر داد :

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از آغاز هفدهمین جشنواره امیدهای جوان استان خبر داد.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و تحقیقات:

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و تحقیقات گفت: جشنواره قرآن و عترت نماد همگرایی مذاهب شیعه و سنی است و در سه سال گذشته توجه شده در استان هایی که جمعیت شیعه و سنی دارند برگزار شود.

دسته: فرهنگی گلستان

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان:

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: امروز نیاز بشر به قرآن با توجه به اتفاقاتی که در جهان پیرامونی ما رخ می دهد، بیش از هر زمان دیگری است.

دسته: فرهنگی گلستان

معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

 معاونت قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروزه باید آثار فاخری در زمینه مقاله، انیمیشن، تابلو و ... تولید شود زیرا فضای مجازی به شدت نیازمند تولیدات قرآنی است.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیر دفتر حفظ واحیا بناها، بافت‌ها و محوطه‌های تاریخی:

مدیردفتر حفظ واحیا بناها، بافت ها و محوطه های تاریخی معتقد است که حفاظت از بناها و محوطه‌های تاریخی در گرو تقویت نظارت اجتماعی است و اگر می خواهیم که دیگر شاهد حوادثی چون آتش‌سوزی در گورستان تاریخی خالدنبی نباشیم، باید مشارکت اجتماعی را به خدمت بگیریم.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان با اشاره به اینکه تا کنون هشت اثر ناملموس در استان به ثبت ملی رسیده است، گفت: اکنون سه اثر در حال به ثبت رسیدن است.

دسته: فرهنگی گلستان

رئیس حوزه هنری گلستان:

 رئیس حوزه هنری گلستان گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام ماه محرم و برای هفتمین سال متوالی تکیه هنرمندان گلستانی در خانه تاریخی کبیر واقع در بافت قدیم گرگان، برپا خواهد شد.

دسته: فرهنگی گلستان

سید ضیاء هاشمی در گرگان :

 سرپرست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گفت :طبق تحقیقات، دانشجویان ما قران گریز نیستند و جوانان اهل جستجو هستند و در حوزه و دانشگاه که دو رکن فرهنگی کشور هستند و امروز اگر جوانان سوالاتی دارند علمای دینی و اندیشمندان باید پاسخ آنها را بدهند .

دسته: فرهنگی گلستان

سرپرست وزارت علوم در گرگان مطرح کرد

 سرپرست وزارت علوم, تحقیقات و فناوری گفت: در سی و دومین جشنواره دانشجویی قرآن و عترت, بیش از ۵۰ هزار نفر از دانشجویان کشور مشارکت داشتند.

دسته: فرهنگی گلستان

سرپرست وزارت علوم در جشنواره قرآنی دانشجویی:

سرپرست وزارت علوم گفت: تمام کسانی که در این جشنواره شرکت کردند در واقع برنده این جشنواره هستند و این مسابقه ای برد برد می باشد چرا که همه می توانند در حد و اندازه خود از این جشنواره و اثرات قرآنی آن استفاده کنند.

دسته: فرهنگی گلستان

کتاب "هوران تیر" روایت 24 شهید روستای دزیان در 180 صفحه توسط سید ابولفضل حسینی تالیف و به زیور چاپ آراسته شد.

دسته: فرهنگی گلستان

به گفته مدیرکل میراث گلستان، آتش‌سوزی عمدی نبوده و به دلیل حضور گردشگران بوده است.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان:

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان به‌دنبال آتش گرفتن گورستان باستانی خالدنبی در شرق استان، گفت: این آتش‌سوزی مانند بسیاری از آتش‌سوزی‌های فضای باز بر اثر بی‌توجهی گردشگران ایجاد شد و گردشگرانی که به این نقطه رفته بودند بر اثر بی‌توجهی آتش را خاموش نکردند و این آتش شعله‌ور شد.

دسته: فرهنگی گلستان

به مناسبت عید سعید غدیر خم سروده شد؛

احمد تدین شاعر خوش ذوق گلستانی شعر زیبایی به مناسبت عید سعید غدیر خم سروده است که در ادامه آورده شده است .

دسته: فرهنگی گلستان

پیام تبریک شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان در گرامیداشت عید غدیر؛

ابلاغ ولایت نقطه اتکای نجات بشریت از گمراهی‌ها و ضلالت‌ها بود و تا با تمسک به این اصل بزرگ، و پیروی از خط مشی تبیین شده در غدیر، از محورهای مهم مطرح شده در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بوده است.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان مطرح کرد

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: در مدت ۴ روز برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین بیش از ۳۵۰ هزار نفر از مردم استان و گردشگران از جشنواره بازدید کردند.

دسته: فرهنگی گلستان

 معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان از اجرای عقد اخوت در ۲۵ بقعه شاخص و مستعد استان خبر داد و گفت: این برنامه در روز عید غدیر انجام می شود.

دسته: فرهنگی گلستان

به مناسبت دهه ولایت؛

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن دهه ولایت و امامت بیش از ۸۰ برنامه در سطح استان در حال برگزاری است.

دسته: فرهنگی گلستان

 نخستین نکوداشت شهدای حادثه تلخ منا و ۴۹ شهید استان گلستان در این حادثه امروز با حضور مسئولان، مردم و خانواده های شهدا در گرگان برگزار شد.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان:

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان گفت: به همت اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، بیستمین جشنواره قصه‌گویی استان گلستان برگزار شد.

دسته: فرهنگی گلستان

مدیر روابط عمومی اداره کار گلستان:

مدیر روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از توزیع کتاب درسی در این استان خبر داد و گفت: از روز گذشته کتاب‌های درسی مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم در تمام کتاب‌فروشی‌های استان توزیع شد و همچنان ادامه دارد.

دسته: فرهنگی گلستان