رئیس نگهداری راه‌های اداره‌کل راهداری گلستان

رئیس اداره نگهداری راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، اجرای آسفالت در ۱۲ محور شریانی و فرعی استان گلستان با اعتباری بیش از ۹۲ میلیارد ریال به اجرا درآمد.

دسته: اقتصادی گلستان

استاندار گلستان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان؛

استاندار گلستان گفت : بانک ها باید نسبت به تعهدات واحدهای تولیدی مبنی بر بازپرداخت تسهیلات و استفاده از وام در محل مورد نظر جدی باشند و مانع از آن شوند تا باب سوء استفاده باز شود.

دسته: اقتصادی گلستان

آخرین تیر مدیر کل برای ماندن ؛

قرار شده با حضور اقای صالحی جشن شکرگزاری میگو در استان برگزار شود ، اما چرا در مقطع فعلی و اندکی بعد از هفته دولت و پس از بالاگرفتن انتقادات به مدیر کل شیلات گلستان قرار شده چنین شویی برگزار شود ؟

دسته: اقتصادی گلستان

استاندار گلستان:

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت پیشگیری و مقابله با مواد مخدر گفت: باید تمام مناطقی که جزء «طرح شهید شوشتری» هستند پیوست درآمد پایدار داشته باشند و مسائل اقتصادی این مناطق مورد توجه جدی قرار گیرد.

دسته: اقتصادی گلستان

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:

 نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر اقتصادی در حال حاضر وضعیت خوبی نداریم و نتوانسته ایم طلب گندم کاران را پرداخت کنیم.

دسته: اقتصادی گلستان

رئیس انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش گلستان:

 رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره‌کل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به افزایش مشارکت مالی خانواده‌ها به مدارس در گلستان، گفت: مشارکت خانواده‌ها در سال ۹۵ این میزان ۵ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان بود که امسال به بیش از ۱۰ میلیارد تومان رسیده است.

دسته: اقتصادی گلستان

در سال جاری مسئولیت اجرایی اعم از قراردادها، قیمت گذاری و نظارت واحدهای تولیدی بر عهده سازمان دانش آموزی استان گذاشته و با نظارت آموزش و پرورش استان گلستان انجام می شود که براین اساس هنرجویان در کنار سایر تولیدی ها دراستان روپوش عده زیادی از همکلاسی های خود را می دوزند.

دسته: اقتصادی گلستان

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان:

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان از تولد اولین بره نوترکیب 3 نژادی در ایستگاه پرورش و اصلاح نژاد گوسفندداری شیرنگ خبر داد.

دسته: اقتصادی گلستان

در شرایط آب و هوای خشک و شوری خاک انجام شد؛

اولین محصول بیوتکنولوژی از درختان غیر مثمر با نام صنوبر هیبرید "مفید" در استان گلستان تولید شده است که در برابر شرایط شوری خاک و آب و هوای گرم مقاومت دارد و میتواند در بیابنزدایی و مناطق گرم خشک از این درخت تولیدی استفاده کرد.

دسته: اقتصادی گلستان

رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:

رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد که 30 درصد ناوگان و تجهیزات راهداری استان برابر با 72 دستگاه، دارای نقص فنی هستند که نیمه فعال شده اند و به نوسازی نیاز دارند.

دسته: اقتصادی گلستان

معاون فناوری و مکانیزاسیون سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت که کشاورزان استان در سال جاری 190 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای خرید ماشین آلات، تجهیزات وادوات و دنباله بند دریافت کردند.

دسته: اقتصادی گلستان

رئیس اداره کار گرگان:

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان؛ توجه به کارآفرینی را گامی مثبتی در راستای کاهش نرخ بیکاری، توسعه شهرها و روستاها عنوان کرد.

دسته: اقتصادی گلستان

هیات تجاری بازاریابی 10 نفره استان گلستان با سرپرستی اتاق گرگان به کشور روسیه اعزام شدند.

دسته: اقتصادی گلستان

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش گلستان خبر داد:

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش گلستان گفت: تاکنون 227 هزار و 298 نفر روز در ستاد های اسکان تابستان در استان گلستان پذیرش شده اند.

دسته: اقتصادی گلستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از معرفی ۲۳۸ واحد و طرح تولیدی استان به بانکها جهت دریافت تسهیلات رونق تولید در سالجاری خبر داد.

دسته: اقتصادی گلستان

سواحل گلستان از ظرفیت‌های اقتصادی خدادادی محسوب می‌شود که به شدت نیازمند طراحی برنامه های هوشمندانه در راستای بهره‌وری هر چه بیشتر اقتصادی است.

دسته: اقتصادی گلستان

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان گلستان خبر داد:

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان گلستان گفت: خیران گلستانی با نیت خیرخواهانه امسال یک میلیارد تومان در صندوق امداد ولایت سپرده گذاری کردند.

دسته: اقتصادی گلستان

امسال دو میلیارد تومان برای خدمات عمرانی عشایر گلستان در نظر گرفته شده است.

دسته: اقتصادی گلستان

مدیرکل دفتر نظارت بر تشکل های سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده:

مدیرکل دفتر نظارت بر تشکل های سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: خدمات ارائه شده توسط تولیدکنندگان کشور رضایت بخش نیست.

دسته: اقتصادی گلستان

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرگان:

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرگان گفت: بیش از ۶ هزار شغل توسط تعاونی ها در گرگان ایجاد شده است.

دسته: اقتصادی گلستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، گفت: گلستان در سال ۹۵ رتبه ۱۸ ارزش افزوده بخش صنعت را کسب کرد.

دسته: اقتصادی گلستان

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: اقتصاد ما باید درون نگر و برون زا باشد و از امکانات و نیروهای داخلی استفاده کند.

دسته: اقتصادی گلستان

با گشت و گذار در بازار لوازم التحریر استان گلستان به نظر می رسد، اجناس داخلی اگرچه نیازمند ارتقاء کیفیت هستند اما بیشتر از آن، نهادینه شدن فرهنگ ایرانی خریدن باعث رونق کارخانجات کشور و کمک به اقتصاد کشور و خروج از رکود می شود.

دسته: اقتصادی گلستان

صدای سمباده مرا متوجه مردی توانمند در کنار خیابانی در شلوغی و هیاهوی شهر انداخت، سمباده ای که ساز زندگی می نوازد و هر ساز ساعتها طول می کشید تا برقصانت مشتری که از کنارش عبور می کند.

دسته: اقتصادی گلستان

رئیس اداره پنبه و دانه‎های روغنی جهاد کشاورزی گلستان بیان کرد

رئیس اداره پنبه و دانه‎های روغنی جهاد کشاورزی گلستان گفت: در حال حاضر برداشت پنبه از مزارع استان آغاز شده و 5 مرکز خرید پنبه در سطح استان مشغول خرید این محصول هستند.

دسته: اقتصادی گلستان

معاون استاندار گلستان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان بابیان اینکه با تفکر سنتی نمی توان در حوزه تعاون موفق بود، گفت: تعاونی های گلستان نیازمند آموزش تخصصی و حمایت های دولتی هستند.

دسته: اقتصادی گلستان