اختصاصی عدالت خواهان

برخی رجال سیاسی اصلاح طلب استان بر این باورند که ریشه ی تمامی تحریکات سیاسی علیه استاندار از ناحیه ی همین عناصر سیاسی بوده است.این عناصر که در قدرت طلبی و تمامیت خواهی در عرصه ی سیاسی شهره ی آفاق مجموعه های مختلف سیاسی استان می باشند

دسته: اخبار گلستان سیاسی اجتماعی فرهنگی

مدیرکل شرکت غله گلستان مطرح کرد

مدیرکل شرکت غله وخدمات گلستان گفت: یک میلیون و ۱۰۲ هزار تن گندم در فصل خرید سال‎جاری در استان خریداری شده که ۷۰ درصد آن به دیگر استان‌ها صادر می‌شود.

دسته: اقتصادی گلستان

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد:

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد گفت: حجم تبلیغات و معرفی کالاهای خارجی در محیط های تبلیغاتی از جمله فضای مجازی که این روزها جایگاه خاصی در میان مردم دارد به مراتب بیشتر از تبلیغ کالاهای ایرانی است و به نوعی تبلیغات ابزار تسلط اجناس خارجی در کشور است.

دسته: سیاسی گلستان

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که آتش بخشی از جنگل های سوزن برگ منطقه سخت گذر 'چاتال' از توابع شهرستان مرزی مراوه تپه در شرق این استان را فرا گرفته است.

دسته: اخبار گلستان سیاسی اجتماعی فرهنگی

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی گلستان:

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی گلستان از برداشت دو هزار تن گلابی از سطح باغات استان خبر داد و گفت: این میزان گلابی در سطح بازار شهر های مختلف کشور توزیع شده است.

دسته: اقتصادی گلستان

 

مدیرکل شیلات استان گلستان با بیان اینکه تولید میگو در گلستان ۳۵ درصد افزایش داشته از احداث مجتمع ماهیان خاویاری در استان خبر داد.

دسته: اقتصادی گلستان

فرمانده سپاه کلاله:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کلاله گفت : هفته دفاع مقدس یادآور دستاورد و ارزش های انقلاب اسلامی است و یک از وظایف خطیر ما حفظ این دستاوردها است.

دسته: سیاسی گلستان

همزمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، «آیت‌الله العظمى علوی گرگانی» طبق سنوات گذشته به شهر گرگان سفر كردند

دسته: گرگان

مدیرکل تعاون گلستان:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: نرخ بیکاری در اکثر روستاهای استان گلستان بالای 20 درصد برآورد شده است.

دسته: اجتماعی گلستان

در دیدار با نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس؛

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با توجه به اولویت امروزه جامعه در دیدار با نماینده مجلس شورای اسلامی استان خواستار بازگشت بیمه خدمات درمانی مددجویان روستایی شد.

دسته: اجتماعی گلستان

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در همایش معنوی و مذهبی مبلغان گفت: این مبلغان با حضور در یک هزار مسجد در شهرها و روستاهای گلستان مردم را با ویژگی های قیام امام حسین علیه السلام و دستورات دینی و اخلاقی بیشتر آشنا خواهند کرد.

دسته: اجتماعی گلستان

در آستانه فرارسیدن سال تحصیلی جدید، صبح امروز هزار و700 کلاس اولی شهرستان رامیان نخستین تجربه ورود به مدرسه را در کنار هم جشن گرفتند.

دسته: اجتماعی گلستان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: آتش‌سوزی وسیع و گسترده در منطقه جنگلی چاتال شهرستان مراوه تپه و ارتفاعات جنگلی قرانکی و یکه‌قوز شهرستان کلاله همچنان ادامه دارد.

دسته: کلاله

 استاندار گلستان با یادآوری ظرفیت های آبزی پروری استان گفت که تولید و پرورش ماهیان خاویاری در منازل با برخورداری از ظرفیت هایی مانند استخرهای خانگی این خطه شمالی هم امکان پذیر است.

دسته: اقتصادی گلستان