گلستان

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کلاله دستخوش بده بستانهای سیاسی شده و این بده بستان های سیاسی، برای مدیریتی همچون مدیریت آموزش و پرورش، بلا و مصیبتی عظیم می باشد.

دسته: کلاله

منابع موثق از تلاش های گسترده ی اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای تغییر هیئت حاکمه ی فعلی این سازمان خبر می دهند.

دسته: اجتماعی گلستان

یکی می گفت: آخوندی در جواب نماینده و مردم گنبد گفته است چون پول نداریم قول نمی دهیم! و ان یکی می گفت: اگه ته پروژه گرگان گرمسار چیزی ماند بعد! و دیگری نوشته بود" بی انصاف لااقل میتوانست قول چند تا سرعت گیر و دور برگردان را بدهد.

دسته: گنبدکاووس

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، یک گزینه متعادل سیاسی بر کرسی اداره آموزش و پرورش کلاله تکیه کرد،

دسته: کلاله

اسامی نمایندگانی که در یک ماه گذشته با تأخیر به صحن علنی پارلمان آمده‌اند، منتشر شد.

دسته: اجتماعی گلستان

پس از سه سال کشمکش با پادرمیانی دادگستری استان کارخانه ای که در آستانه تعطیلی و ورشکستگی بود دوباره به چرخه ی تولید بازگشت .

دسته: اجتماعی گلستان

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پیش‌بینی رگبار، رعدوبرق و وزش باد در در هشت استان کشور خبر داد.

دسته: اخبار گلستان سیاسی اجتماعی فرهنگی

مدیرکل بهزیستی استان در اولین نشست شورای سالمندی استان که با حضور طهماسبی معاون سیاسی وامنیتی استاندار در سالن اجتماعات استانداری برگزارشد، بر وضعیت روند پیر شدن جمعیت استان گلستان و ضرورت افزایش خدمات رفاهی ویژه سالمندان گلستانی در این جلسه اشاره نمود.

دسته: اخبار گلستان سیاسی اجتماعی فرهنگی

"عباس آخوندی" وزیر راه و شهر سازی، در یک سفر دو روزه، پیش از ظهر امروز پنج شنبه 24 خرداد ماه به استان گلستان سفر کرد و در بد ورود به استان، از پروژه های فرودگاه بین المللی گرگان بازدید به عمل آورد.

دسته: اخبار گلستان سیاسی اجتماعی فرهنگی

رئیس بسیج اساتید استان گلستان:

 

منتظری افزود: امروزه شاهد این هستیم که تعداد شهدای مدافع حرم در ایران قابل توجه است حضور شهداء در مرز های خارج از کشور ما نشان می دهد که جمهوری اسلامی در دفاع از ارزشهای اسلام مرز نمی شناسد. چون یکی از قوانین قانون اساسی دفاع از حریم اسلام است چه در داخل کشور چه خارج از کشور.

دسته: اخبار گلستان سیاسی اجتماعی فرهنگی

ضیافت افطاری جامعه بزرگ اصولگرایان استان گلستان به میزبانی جامعه اسلامی مهندسین با حضور 500 فعال فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی امشب چهارشنبه 23 خرداد ماه با حضور سید یاسر جبرائیلی تحلیلگر ارشد مسائل روز برگزار شد .

دسته: اخبار گلستان سیاسی اجتماعی فرهنگی

مراسم استقبال از هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان صبح امروز با حضور مردم ولایتمدار و شهید پرور استان در محل میدان بسیج گرگان برگزار گردید.

دسته: اجتماعی گلستان

جزئیات مراسم استقبال، وداع و تشییع شهید مدافع حرم سید «رضا حسینی‌نوده»، هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان اعلام شد.

دسته: گرگان