آقای مهندس رحمتی، کاش حیا اجازه می داد تا واژه ای لایق رفتار نابخردانه شما در این نوشتار برایتان روانه  می کردم تا دیگر هوس نکنید پول پابرهنگان و محرومان جامعه را برای خوش خدمتی به اربابان نالایقتان به هوچی گران تلگرامی بپردازید.

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"اخیرا اداره آب و فاضلاب شهری استان گلستان قراردادی رسانه ای با یک کانون آگهی تبلیغاتی بنام پالیز امضا کرده است که به مدت یک سال از اول شهریور اخبار و گزارشات این حوزه را پوشش دهد .


اما پشت صحنه این قرارداد ننگین چیز دیگری است ؟ موضوع از این قرار است که مدیر عامل آب و فاضلاب استان به دلیل برخی موارد که از قبل در این وزارتخانه وجود داشته و این موارد از طرف علاء الدین مسئول حراست وقت وزارت نیرو حل و فصل شده ، حالا با فشار و یا داوطلبانه می خواهد به نوعی جبران کند .
از طرفی علاء الدین و  مدیر معلوم الحال کانال  از سال گذشته یک همکاری رسانه ای را در سایت تابناک ( شعبه استانی) شروع کرده اند ، سایتی که متعلق به جبهه ایستادگی و محسن رضایی می باشد و جای تعجب دارد چطور فرد معلوم الحال و ضد ارزشهایی چون  رایجی سر از آنجا در اورده است ؟
اما اخیرا و بعد از مطرح شدن نام علاء الدین به عنوان گزینه بومی استانداری گلستان ، او شدیدا محتاج احمد رایجی می شود تا از طریق رسانه ای بتواند به او کمک کند ، احمد رایجی هم از طریق کانال گرگان فردا در قالب القاء گزینه بومی به دنبال استاندار شدن علاء الدین می افتد ، اما آیا او بابت این همه فحش و ناسزا و تخریب استاندار که ممکن بود به زندانی شدنش بیانجامد مفت و مجانی این مطالب را زد ؟
جواب منفی است . او در ماه گذشته از طریق واسطه ای بنام کانون آگهی تبلیغاتی پالیز به مدیریت ابوذر رایجی  با اداره آب و فاضلاب استان قرار داد می بندد تا هم رحمتی مدیر آب و فاضلاب شهری دینش را به علاء الدین ادا کرده باشد و هم علاء الدین دینش را به احمد رایجی بابت اخبار حمایتی اش .
مبلغ این قرار داد یک میلیارد ریال معادل یکصد میلیون تومان است که مفاد آن واقعا خنده دار است و معلوم نیست چه کسی و با چه انگیزه ای این قرار داد ننگین و البته مضحک را تنظیم و در ادامه امضا کرده است .
آقای رحمتی اگر می خواست به انتشار اخبار حوزه آب و فاضلاب بپردازد آیا فرد بهتر و یا خبرنگاری با هویت وزارت فرهنگ و ارشاد و اسم و رسم دار نبود که به سراغ او برود ؟ اساسا چرا احمد رایجی که یکی از تخریب کنندگان اصلی چهره های انقلایی در استان و کشور است و اصلا وجهه خوبی دار نظام ندارد باید برای اینکار انتخاب شود؟
 آیا رحمتی سابقه این روزنامه نگار را خوانده است ؟ خیلی ننگ است که یک فردی صبح تا شب نظام و سرمایه های اجتماعی اش را تخریب کند آنوقت قرارداد یکصد میلیونی با او بسته شود ؟ آقای رحمتی چه جوابی در محضر خدا و شهدای انقلاب اسلامی دارید ؟

اینکه افرادی مانند راییجی در نقش یک فحّاش تلگرامی همواره به دنبال باج گیری از مدیران ضعیف، ناکارآمد، نالایق و ترسو هستند بر هیچ کس پوشیده نیست اما از مدیر عامل آب و فاضلاب شهری گلستان باید پرسید که مگر منابع مالی آب و فاضلاب شهری استان ارث پدری شماست که اینگونه به حراج گذاشته اید؟
 
 آقای مهندس رحمتی، کاش حیا اجازه می داد تا واژه ای لایق رفتار نابخردانه شما در این نوشتار برایتان روانه  می کردم تا دیگر هوس نکنید پول پابرهنگان و محرومان جامعه را برای خوش خدمتی به اربابان نالایقتان به هوچی گران تلگرامی بپردازید.

یک جواب هم مسئولین نظارتی استان بدهند که واقعا بودجه روابط عمومی های استان در این اوضاع بی پولی کشور که پول گندم کشاورزان هنوز داده نشده و هزاران مشکل وجود دارد چقدر است که یک اداره کل برای چند خبرش باید یکصد میلیون بپردازد ؟ آیا این یکصد میلیون سهم یک نفر است و یا افراد دیگری هم شریک هستند؟
واقعا در این استان چه خبر است و زیر پوست ادارات چه می گذرد ؟ چه کسانی دارند از بیت المال می خورند و چرا صدای کسی در نمی آید ؟؟؟؟!!!

 

احمدی رایجی در دیدار دکتر نورقلی پور نماینده مردم غرب گلستان با مهندس رحمتی مدیرعامل آبفای گلستان چه می کند؟

 

 

  goo.gl/RyLhv9

 

 

 

 

فریاد محرومیندیدگاه‌ها   

-1 #1 احمدی 1396-07-14 16:07
آقای برای اهانت به استاندار و روحانیون بزرگ استان از جمله حاج آقا طاهری چقدر پول دریافت کردید؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه