سالهاست که ردای عدالت خواهی را به تن کرده ام و از مطالبه حضوری و میدانی تا ازیک برگه ، یک بنر ، یک نوشته و یک تک برگ تا راه اندازی سایت ، بر آن بوده ام تا به تکلیفم که همان عدالت خواهی و مبارزه با ناکثین ، مارقین و قاسطین و ارباب زر و زور و تزویر بوده ، مبادرت نمایم .

  پایگاه عدالت خواهان"با رها گفتم این حقیر بعنوان یک سرباز کوچک انقلاب تا امروز  سعی کردم که  بدوراز حب و بغض  ،فقط و فقط به فقط برای رضای خداوند و پاسداری از انقلاب اللهی   انتقاد دلسوزانه کنم و اگر جایی افراط و یا تفریط شد، مطمئنا از روی عمد نبوده و نخواهد بود و در هر صورت اگر چنین برداشتی شد حتما تذکر از هرکسی هم باشد با جان و دل پذیرا هستم خوشبختانه یا متاسفانه  ار طرف کسانیکه در حال پرونده سازی هستند در طول چند سال فعالیت مطالبه گری حتی یکبار که شده تذکری آز طرف آقایان به ما داده نشد!!

اینک بعد از چند سال مبارزه در راستای تحقق عدالت خواهی در پایگاه عدالت خواهان زمزمه های شکایت ، فیلتر و پرونده سازی برای اینجانب به گوش می رسد ، که متذکر می گردم که بنده نه تنها از این دست اقدامات باکی ندارم بلکه سالهاست غسل شهادت کرده و و برای رسیدن به یاران قدیمی ام دلی شکسته و تنی رنجور و بیمار اما سری پرشوق دارم .


زیبنده انقلاب اسلامی با بیش از 200 هزار شهید و دهها شهید مدافع حرم و این همه رشادت نبود که زالوهایی بخواهند به همین راحتی بر این همه غیرت و مردانگی نمک و رنگ بی غیرتی بپاشند لذا بر اساس تکلیف الهی با خودم عهد بستم تا آخرین قطره خونم عدالت خواه بمانم و عدالت خواه بمیرم .

زخمهایی که در این سالها بر اثر شنیدن اخبارهای ناگوار ناشی از بی عدالتی ، تبعیض و ضد ارزشها شنیدم بسی کاری تر و سخت تر از ترکش ها و زخم های دوران دفاع مقدس و بعد از آن بود .


مبارزه با عدالتخواهی امتدادی تا خون شهدای کربلا دارد و این راه تا قیام مهدی (عج) ادامه خواهد داشت و هیچ تصمیم پوشالینی نخواهد توانست در اراده  محکم و استوار بنده خللی ایجاد کند چرا که در اجرای فرامین رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر فرمان آتش به اختیار وظیفه خودم می دانم که امر به معروف و نهی از منکر رسانه ای را جزو اولویتهای خودم قرار دهم .

 

همانطوریکه مقام معظم انقلاب فرمودند:بعضى مى خواهند با عنوان تندروى، عدالت را متهم و محکوم کنند. عدالت، تندروى نیست؛ حق گرایى است؛ توجه به حقوق آحاد مردم است؛ جلوگیرى از ویژه خوارى است؛ جلوگیرى از تجاوز و تعدى به حقوق مظلومان است. در یک کشور کسان زیادى پیدا مى شوند که اگر دستگاه مسؤولِ قانونى به مدد آنها نشتابد، در امواج درگیرى هاى گوناگون لگدمال مى شوند.

و اما دشمنان عدالتخواهی و مطالبه گر چه کسانی هستند:

ما بنا داریم به امید یاری خداوند  متعال وعنایات ائمه  اطهار علیهم السلام تحت پرچم ولایت مطلقه فقیه و با استفاده از ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی و در چارچوب شرع و عقل و قانون،  با شعار صداقت - صراحت - بصیرت - شجاعت -تا شهادت برای "یاری ولایت" و "تداوم راه شهدا" و "پاسداری از دستآوردهای انقلاب اسلامی" و"مبارزه با ظلم و فسادو منافقین انقلاب " قیام  میکنیم. ما بنا داریم در حد توان خود از مظلومان عالم دفاع کنیم. ما می خواهیم به مدد خدای متعال، تحت پرچم ولایت مطلقه فقیه، امام زمانمان آن نجات بخش عالم و عدالت گستر نهایی را یاری کنیم.»

همانطوریکه حضرت آقا فرمودند:عدالت دشمنانى دارد. همه ى کسانى که نانشان در بى عدالتى است

گرچه دنبال عدالت خواهی بودن و مبارزه با مفسدان اقتصادی دشمنانی دارند.رهبر معظم انقلاب فرمودند :

- هرکس بخواهد بافساد مبارزه کند یک صف طولانی جلویش به وجود می آید.
این دشمنان چه کسانی هستند؟
فاسد ها ولشکرهایشان،
چون فاسد های دانه درشت، لشکرهایی هم دارند، این ها در مقابل می ایستند و انواع کارشکنی می کنند،
کارشکنی هم، همه اش این نیست که کسی چاقو بکشد وبه کسی حمله کند،
امروز از چاقو کشیدن خطرناک تر هم هست؛
تهمت می زنند، شایعه درست می کنند، کار فرهنگی می کنند و به کسانی که از این حرف ها بزنند و بخواهند این اقدامات را بکنند، برچسب های نادرست و ناحق می زنند،
باید با این ها مقابله کرد وصریح و  وارد میدان شد.

عداتخواهان بنا دارد به امید یاری خداوند  متعال وعنایات ائمه  اطهار علیهم السلام تحت پرچم ولایت مطلقه فقیه و با استفاده از ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی و در چارچوب شرع و عقل و قانون،  با شعار:  صداقت - صراحت - بصیرت - شجاعت -تا شهادت برای "یاری ولایت" و "تداوم راه شهدا" و "پاسداری از دستآوردهای انقلاب اسلامی" و"مبارزه با ظلم و فسادو منافقین انقلاب " قیام  کنند. و در حد توان خود از مظلومان دفاع کنیم.

در خانمه از مردم انقلابی کشور خصوصا از مردم استان گلستان استدعا داریم ما را در مطالبه گری و عدالتخواهی یاری نمایند

 

خدایا! ما را در این راه نورانی که آن را آگاهانه و عاشقانه برگزیده ایم و به دشواری ها و خطرهای آن کاملا واقفیم، یاری فرما.

                       و سیعلم الذین ظلمو ای منقلب ینقلبون
                                 جانباز محمد خادملو

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

+13 #14 ناشناس 1396-10-24 18:45
سلام بر برادر بزرگوار
به امید رسوایی تمامی فاسدان و انسان نماهایی که دید مردم رو به این انقلاب دارند عوض میکنند
حق نگهدار و پشت و پناهتان
نقل قول کردن
+20 #13 فرهاد 1396-09-13 13:43
آقای مسئول به یاد داشته باش که مدیر سایت عدالت خواهان جانباز محترم بیدی نسیت که از این بادها و طوفانها به خود بلرزد ، آفرین بر شما فرزندان انقلاب .
نقل قول کردن
+74 #12 محمد 1396-07-06 19:55
برادر عزیز افرادی چون شماها راست قامتان جاودانه تاریخ باقی خواهند ماند
نقل قول کردن
+77 #11 دیلم 1396-07-06 17:11
امام صادق (ع) فرمودند : عاقبت صبر و شکیبایی خیر است ، بنابراین صبر کند ، تا پیروز شوید.
نقل قول کردن
+77 #10 سید 1396-07-06 17:04
متاسقانه برخی از انقلابیون دیروز امروز دنیا طلب شدند و آنچنان خود را آغشته به مال دنیا از طریق رانت خواری کردند که برعلیه مطالبه گران و عدالتخواهان دست به قیام می زنند
درود خداوند بر شما یاوران ولایت که همه سختی ها را به جان خریدید تا حرف آقای ما روی زمین نماند
نقل قول کردن
+76 #9 درویشی 1396-07-06 15:34
یدالله فوق ایدیهم
خدانگهدارت دلاور
نقل قول کردن
+78 #8 میراحمدی 1396-07-06 10:56
بنام هستی بخش جانها
سلام علیکم
مارازسربریده میترسانید
وقتی به مقاله برادرجانباز وانقلابی مدیریت محترم پایگاه عدالت خواهان گلستان مبنی برتهدیدبه فبلترسایت وپرونده سازی مشاهده کردم به فکرفرورفته وازخودپرسیدم کجای کارایراددارد.
تخلف این سایت که یکی ازپاکترین وبی حاشیه ترین هابوده وحدود6سال گذشته که ازمطالب واخبارومقالات ان بهره برده ام جزتذکربه مافیای قدرت وزروزورودرچهارچوب قوانین مدون نظام مقدس جمهوری اسلامی چیزی نه دیده ونه شنیده ام.
ایامزدکسی که مبادرت به اگاه سازی وتذکرازروی دلسوزی نموده ونمیتواندببیندبه رغم دادن اینهمه شهیدوجانبازوازاده ورهبری بالاترین مرجعیت دینی وخودنمایی نام مقدس جمهوری اسلامی برسردر.ادارات وشرکت ها وسازمانها.وبرافراشته شدن پرچم مزین به نام الله درجای جایش رشاوارتشا وجودداشته باشد.
خیابانهای کشورش باعدم رعایت حجاب اسلامی مواجه درادارات و خیابانهای کشورش رعایت قوانین جانبخش قران نمیشود زخمهایش راتازه وریه شرحه شرحه شده اش از موادشیمیایی بدردامده ومبادرت به انتقادسازنده مینمایدبایداینچنین تهدید شود.
بدیهی است نه خادملوونه خادملوها ونه دیگرانان که نشان ازتظلم رژیم ستمشاهی داشته یااثارترورهای کورمنافقین رادارندیاانان که چون برادرعزیزمان حاج محمد خادملو اثارهشت سال دفاع مقدس رادارند ویادگاران دوران هستندودیگردلسوزان نظام میگوییم که ماراازسربریده نترسانیداین راه رهبران دینی مان چون اقااباعبدالله الحسین بوده ومانیزرهروراهشان خواهیم بود.
سایتمان رافیلترکنید یاببندید نمیتوانیدخیابانهاراازمابگیریدنمیتوانیددهانمان رابدوزید وببندید بازبانمان چه میکنیدواگرهمه اینها راازدست بدهیم چون بلال حبشی باایماو اشاره فریادوااسلاما سرخواهیم داد.
پس بیاییدبه جای تهدیدوارعاب خودتان رااصلاح نماییدمگرخادملوودوستان ویارانش ازشما چه میخواهندجزسربرخط اسلام ناب محمدی نهادن ورعایت تذکرات وخواسته های دینی که ازقران ونهج البلاغه واحادیث وکتب دینی سرچشمه گرفته.
پس بازهم میگویم(مارازسربریده میترسانید)
نقل قول کردن
+79 #7 محمد دیلم کتولی 1396-07-06 02:24
سلام دلاور راه مبارزه با فساد و تباهی راه با برکت امام حسین علیه السلام است انشاءالله پایدار باشید
نقل قول کردن
+80 #6 قریب 1396-07-05 23:29
آفرین بر شجاعتت جانباز محترم خادملو ، صددر صدخدا پشت و پناهت است .
نقل قول کردن
+81 #5 دانشجو 1396-07-05 20:55
ای مرد بزرگ و ای مجاهد نستوه .چشم دشمنانت خوار شود که تورا نمیتوانند ببینند .به قول حضرت امام ره که فرمود در سنگر بودن ترکش هم دارد .محکم باش و استوار که خدا یار و مددکار شماست و خداراشکر که ترس بر اندام رانت خواران و ویژه خواران و دانه درشت ها می اندازید .خدا قوت ای پهلوان جنگ و ای جانباز دفاع مقدس و برادر سردار شهید خادملو ....خداوند پشت و پناهت .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه