لازم می دانیم از اقدامات قابل تحسین  مدیرکل حراست ومدیرکل حفاظت دادگستری گلستان از قبیل سالم سازی فضای قضایی استان،مبارزه و متلاشی کردن کارچاق کن ها و باندهای فساد و...در طول ایام مدیریت بر دادگستری گلستان اشاره نمائیم.

 به گزارش پایگاه عدالت خواهانشنیده ها حاکیست» هادی هاشمیان مدیرکل محترم دادگستری گلستان پس از آگاهی از نظر و دیدگاه مقام معظم رهبری مد ظله العالی مبنی بر پرهیز طلاب و مسئولین از استفاده از خودروهای گران قیمت، در اقدامی قابل تقدیر اقدام به برگرداندن آن خودرو نمود.در اینجا این پایگاه بر خود فرض می داند ضمن تقدیر از این اقدام قابل احترام مدیر کل دادگستری گلستان بر  التزام عملی سایر مسئولین و دست اندکاران نسبت به مفاهیمی مانند ساده زیستی و مبارزه با اشرافیگری و زندگی و معاشرت در سطح سایر اقشار جامعه بعنوان مطالبه ی نائب برحق امام زمان تاکید می نماید.
در اینجا لازم می دانیم از اقدامات قابل تحسین  برادر یزدانی مدیرکل حفاطت و هاشمیان مدیرکل محترم دادگستری گلستان از قبیل سالم سازی فضای قضایی استان،مبارزه و متلاشی کردن کارچاق کن ها و باندهای فساد و...در طول ایام مدیریت بر دادگستری گلستان اشاره نمائیم.
امیدواریم همه ی مسئولین استان با نگاه و تبعیت از منویات امام خامنه ای بستر رضایت عمومی مردم را در اقدامات اجرایی خود فراهم نمایند.

 

 نوشتن دیدگاه