شنیده های موثق حاکی از آن است که یکی از مدیران کل استان گلستان برای حفظ جایگاه خودش و باقی ماندن در پست مدیر کلی ، برای زمینهای منابع ملی تصرف شده توسط برخی از مسؤلین در استان گلستان گواهی صادر می کند .

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" شنیده های موثق حاکی از آن است که یکی از مدیران کل استان گلستان برای حفظ جایگاه خودش و باقی ماندن در پست مدیر کلی ، برای زمینهای منابع ملی تصرف شده توسط برخی از مسؤلین در استان گلستان گواهی صادر می کند .

از جمله برای قطعه زمینی متعلق به یکی از بالاترین مسؤلین اجرایی استان ( ح . ص ) که 6 هکتار زمین در منطقه باقرآباد رامیان داشته و مقدار 16 هزار مترمربع آن جزء منابع ملی بوده است ولی با رایزنی های برای این مقدار زمین وی هم توسطاین مدیرکل گواهی صادر شده است .

زمین دیگری متعلق به این شخص در جاده ناهارخوران به متراژ 350 مترمربع که 80 مترمربع آن جزء منابع ملی بوده که برای این مقدار زمین هم گواهی صادر شده است .

در آینده نزدیک و بر اساس مستندات موثق ، اسامی مسئولانی که در منطقه نهارخوران و دیگر شهرستانها بطریقی زمین دریافت نمودند از طریق این پایگاه خبری اعلام خواهد شد .

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #2 ف 1396-08-27 09:21
با سلام : جلوی ضعف مدیر کل را چه کسی میگیرد یاهمراهی میکند؟؟؟؟؟؟؟ جناب بازرس غفاری ؟؟؟که خود در سالهای گذشته که کارمند جهادکشاورزی بود پرونده در بازرسی استان دارد واقای رحیمی علیه ایشان هیچ ترتیب اثری نداد!!!!!!!!!! از ان 5 نفر اقای قزلسفلو ودیگران چه کسی حمایت کرد؟؟؟؟ اقای مرگدری
نقل قول کردن
+6 #1 کارمند منابع طبیعی 1396-07-01 21:48
آقای قزلسفلو اداره کل را بدون نظر کارشناسی و توسط ۳ نفر آدم مساله دار اداره میکند که قبلا نیز محکومیت داشتند .و جای تاسف داره که نهادهای نظارتی اینچنین ضعیف عمل میکنند .خدا میداند که در طرح ها چقدر از فامیل ها و بستگان را بکارگیری کرده اند .و بستگان نزدیک به مدیران و معاونین و روسای شهرستانها شاغل شده اند .واقعا چرا این همه رانت؟؟!!!
ممنون از عدالت خواهان بابت اطلاع رسانی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه