آخرین شنیده‌های ایران تایمز از انتخاب استانداران. ادامه این خبر را در پایگاه عدالتخواهان بخوانید

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" شنیده شده است رشیدیان استاندار فعلی خراسان رضوی به طور قطع خواهد رفت و از مومنی مدیرعامل فعلی قشم و محسن مهرعلیزاده و پژمان از چهره‌های اصولگرای تندرو مشهد به عنوان کاندیداهای استانداری خراسان رضوی نام برده می شود.

*    طبق شنیده‌ها علی اوسط هاشمی هم  برای معاونت یکی از وزرا از سیستان و بلوچستان خواهد رفت و یکی از جایگزین‌های او مومنی است.

*  سالاری استاندار فعلا بوشهر ، استاندار گیلان خواهد شد و از عبدالعلي صاحب محمدي مديرعامل سابق راه آهن ايران  و محمدرضا صالحي معاون سياسي استانداري بوشهر ‏در دوره اصلاحات و علی زیلی وند فرماندار فعلی محلات و دکتر دوانی از اساتید دانشگاه به عنوان جایگزینان او برای استانداردی بوشهر نام برده می‌شود.

*   شنیده شده است سید حسین هاشمی استاندار تهران و احمد صادق بناب کاندیداهای استانداری آذربایجان شرقی هستتد.

*      شنیده شده است پیرموذن و چاوشی کاندیدای استانداری زنجان هستند.

*    سعادت استاندار فعلی آذربایجان غربی هم به احتمال زیاد در جای خود خواهد ماند.

*   از مقیمی به عنوان کاندیدا ی  اصلی استانداری تهران نام برده می‌شود ، اما با توجه به سن بالای مقیمی (متولد۱۳۲۹) مخالف های شدیدی از سوی مجمع نمایندگان استان تهران صورت گرفته است.

*   شنیده شده است جمالی‌پور فرماندار فعلی ری ، سید علی آقازاده معاون وزیر ورزش و فرهادی کاندیداهای استانداری مرکزی هستند.

*    همچنین شنیده شده است صیدایی معاون استانداری البرز و زمانی قمی استاندار فعلی مرکزی کاندیدای استانداری چهارمحال و بختیاری هستند.

*    همچنین شنیده شده است انتخاب استاندار برای استان اصفهان در حال حاضر با مخالفت یکی از وزرا متوقف شده است و هیچ خبری از انتخاب استاندار برای این استان نیست و حتی حسن کامران نامه تند و سربسته‌ای برای وزیرکشور در این خصوص ارسال کرده است.

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه