یک اقازاده معروف ایرانی در ویلای پارک ملی گلستان بازداشت شد .

به گزارش عدالت خواهان گلستان ، منابع موثق خبر دادند یک آقازاده معروف ایرانی در ویلای مشهور خود در پارک ملی گلستان بازداشت شده است . وی به همراه دختری که معلوم نیست چه نسبتی با وی داشته ، بازداشت شده بود .
البته تعداد پسرها و دخترهایی که در این ویلا بودند بیشتر از این گزارش شده اما در لحظه دستگیری ماموران فقط این دو نفر در مکان حضور داشتند .
بعد از بازداشت این دو نفر و اعزام متهمین به گالیکش تلاش ها و لابی های گسترده زیادی برای آزادی این فرد صورت گرفت تا جایی که پدر و دایی معروف این آقازاده شخصا به گالیکش رفته و کارهای قضایی را برای آزادی این فرد انجام دادند هر چند برخی اصلاح طلبان گالیکش هم در این چند روز از ترس آبروریزی سعی در کتمان این حادثه داشتند .
نامبرده نوه دختری یکی از شخصیتهای بزرگ نظام است که متاسفانه چند سالی است بواسطه فرزندان ناباب و نوه های اینچنینی مورد شماتت قرار گرفته است .
همچنین گزارش شده در حیاط این ویلا و باغ که دهها هکتار می باشد مواد مخدر هم کشت می شده که بنا بر اظهارات شاهدان عینی فرد مورد نظر خودش اقدام به کشت مواد مخدر می کرده است .
این آقازاده جنجالی که (ح – ل ) نام دارد متولد سال 66 است که در سال 89 نیز در بازگشت از انگلستان به دلایل امنیتی بازداشت شده بود .


انتهای پیام /

 

 

 

 نوشتن دیدگاه