آنها که در شوی انتخاباتی، عزّت فروختند. 38 سال اقتدار و صلابت و امنیت نظام را در عوض چند رأی، با موج آفرینی و طرح پروژه جنگ یا صلح، در افکار عمومی و اذهان جهانیان شبهه افکندند و دشمنان نظام را خشنود و دلسوزان، دردمندان انقلاب و امام را سوزاندند ...

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"
به نام خدا
" فَصَبَرتُ، وفِی العَینِ قَذىً، وفِی الحَلقِ شَجاًاً"
"آتش به اختیار"
ضمن عرض تبریک به مردم شریف و نجیب ایران اسلامی که با حضور بیش از 75 درصدی خود، در صحنه انتخابات رأی اعتماد به نظام، رشد، بالندگی و احساس مسئولیت و حضور در صحنه، علی رغم مشکلات اقتصادی و کارشکنی دشمنان، بار دیگر در تاریخ 38 ساله انقلاب، تجلّی ویژه¬ای یافته است. حضور گسترده و چشم¬گیر شما مردم باوفا و زمان¬شناس در انتخابات، اوج نمایش اقتدار، صلابت و همبستگی اجتماعی و حمایت از نظام ولایی و انقلاب اسلامی است، که بعد از چهار دهه، در معرض قضاوت و حیرت جهانیان قرار گرفته است.
امّا بداخلاقیها، بی¬تقوایی و مواضع غیراصولی و ناجوان¬مردانه دولتیان با دست تهی از عملکرد چهارساله در تخریب  رقیب و ارکان نظام، قابل اغماض نخواهد بود و باید در آن تعمّل نمود.
آنها که در شوی انتخاباتی، عزّت فروختند. 38 سال اقتدار و صلابت و امنیت نظام را در عوض چند رأی، با موج آفرینی و طرح پروژه جنگ یا صلح، در افکار عمومی و اذهان جهانیان شبهه افکندند و دشمنان نظام را خشنود و دلسوزان، دردمندان انقلاب و امام را سوزاندند ، تمام اعتبار و اندوخته نظام را در پای زمامداری خود قربانی کردند، و ناجوانمردانه رأی گرفتند، باید بدانند، همان دلواپسان و منتقدان مبغوض شما امروز در برابر متجاوزان و اربابان داعش در سوریه، عراق و تهران خون خواهند داد تا ایران اسلامی همچنان با امنیت خاطر، عزتمند و سربلند بماند.
مردم فرصتی دوباره دادند تا ببینند مدّعیان خدمت و شیفتگان قدرت چگونه عمل می¬کنند.
اگر مردم دست رد می¬زدند و دور بعدی حکومت اعتدالیون تداوم نمی¬یافت، قطعا اصلاحاتیها و غرب¬گرایان با موضعی طلبکارانه می¬گفتند، 4 سال اوّل تلاش برای صاف کردن راه و ویرانه¬های دولت قبل بوده است و نتیجه گفتمان اعتدال، تدبیر و عقلانیت را باید در 4 سال بعد می¬دیدیم، که نگذاشتند. بسم الله... این گوی و این هم میدان! ببینیم چه گلی بر سر مردم، اقتصاد، معیشت و تولید، اشتغال خواهید زد و چگونه قدردان مردم خواهید بود. حرافیها و شعارها، به عمل تبدیل خواهد شد یا خیر! اگرچه ما خوشبین نیستیم. سالی که نکوست از بهارش پیداست. لیکن توده ی مردم حجت را بر شما تمام کردند.
باید منتظر ماند، رفوزه شده گان وعده 100 روزه، در چهار سال بعدی چه خواهند کرد و در تاریخ ثبت خواهد شد و در خاطر آیندگان به چهره¬ای ماندگار و مقبول تبدیل خواهند شد یا منفور تاریخ!
«سخنی با انقلابیون»
یاران انقلاب و فرزندان خمینی (ره)، مدافعان ارزشها و ولایت مداران، نباید از شکست اهداف در مقطعی مأیوس شوند.
از سیاه نمایی جبهه حق از سوی معارضان و فتح سنگری توسط دنیازده¬گان و شیفتگان قدرت ناامید نشوند. شکست حقیقی زمانی است که به تکلیف عمل نکرده باشیم.
بفرموده ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری، باید هسته¬های جهاد فکری برای غلبه دادن گفتمان انقلاب اسلامی در توده مردم، جوانان و دانشگاهیان، با جدیّت و تلاش همه جانبه، به طور مستقل، تشکیل و تقویت شود.
علی رغم نامردمیها و عملکرد گفتمانی دور از تعهّد و ایمان، دنیا گرایان و تخلف عدیده مدیران اجرائی و دولت مردان در پی تلاش چند ماهه طیف حق¬گرایان و مدافعان انقلاب و آرمانها، هر چند با تأخیر، رأی سالم 17 میلیون، نتیجه و پاداش خوبی است.
باید امیدوار بود و از هم اکنون برای 4 سال بعدی اندیشه ورزی را توسعه بخشیم. روشنگری و بصیرت افزایی و مطالبه گری نباید فقط در مقطع انتخابات محدود و محصور شود. از حالا دست به کار شویم. با برنامه ریزی و با عقلانیّت، تدبیر با همت مضاعف آرمانها و افکار امام را از تبر ویرانگر تحریف و تهاجم، نجات دهیم و بهای لازم را بپردازیم.
زمانی که دستگاه¬های متولی امور فرهنگی و سیاست، مختل و تعطیلند و رهبری نظام افسران جنگ نرم را با شناخت وظیفه فردی و جمعی برای تصمیم گیری و اقدام، فرمان آتش به اختیار داده اند، دیگر جای درنگ، سکوت و مماشات نیست.بیدار باشیم و از لاک بی تفاوتی به در آئیم.
روحانیون، علماء، نخبگان، مبلغان، روشنفکران، انقلابیون تکلیفشان سنگین¬تر است. باید با بصیرت و مسئولیت پذیری وارد عرصه شوند.تا دستاورد شهداء و امام(ره) به تاراج نرود. قطار انقلاب از ریل خود خارج نشود و علی زمانه خانه نشین نگردد.
«سخنی با کارگزاران و کاندیدای پیروز»
آیا حکومت داری و پذیرش مسئولیت یک شغل و مقام است یا وسیله ای برای خدمت. رسیدن به قدرت هدف است یا ابزاری است با رعایت اخلاق و تقوی به خدا نزدیک شدن؟

ما متاسفیم از تشنگان قدرت که برای تصاحب چند ساله کاخ ریاست جمهوری (به هر قیمتی) اخلاق مداری، تقوی، مردانگی، صداقت با زیر سوال بردن قوه قضائیه، نیروهای مسلح، سپاه، نیروهای امنیتی و توان ملی و تزریق خوراک رسانه ای به دشمنان نظام، به  یغما می رود. جای جلاد با شهید عوض می گردد. قاتلان، تروریستهای منافق بجای 17000 شهدای ترور تقدیس می شوند.من شکی ندارم که این سخنان از ته دل و اعتقاد درونی نیست بلکه از هوای نفس و دنیا طلبی است. که با  القاء بازیگران عرصه سیاست و طراحان ، خناسان پشت پرده این حوزه است تا با موج آفرینی رای بسازند و عمارتی نو بر پا کنند! آیا این سخنان یادآور اخلاق و مرام کمونیستها در عرصه مبارزات تز (هدف وسیله را توجیه می کند) نیست!؟ وگرنه چگونه یک فرد متشرع و حقوقدان می تواند فردی را به گناه ناکرده دیوار کشی و جنگ طلبی متهم و مجازات کنند. قوه قضائیه را تخریب و نیروهای امنیت ساز و دفاعی کشور و نهادهای نظام را زیر سوال ببرد! این چه بازی کثیفی است برای ریاست!


از بزرگ مرد بشریت حضرت علی (ع) بشنوید ای مردان بی تدبیر:
عبدالله بن عباس گوید در ذی قار (پیش از جنگ جمل) نزد امیر مومنان (ع) رفتم. آن حضرت مشغول پینه زدن کفش خود بود. چون مرا دید گفت:
ما  قیمه هذه النعل؟ ( بهای این کفش چقدر است؟) گفتم « لاقیمه لها» بهایی ندارد.
فرمود: والله لهی احب الی من امرتکم الا ان اقیم حقا او ادفع باطلا. (نهج البلاغه خطبه 33)
به خدا سوگند این کفش بی ارزش نزد من محبوبتر است از حکومت بر شما مگر آنکه حقی را بر پا دارم یا باطلی را براندازم. حکومت به مثابه وسیله احقاق حق و تحقق عدالت اجتماعی و اقتصادی است. حکومت فی نفسه هیچ ارزشی ندارد.
امام خمینی (ره) در این باره چنین فرموده است: عهده دار شدن حکومت فی حد ذاته شان و مقامی نیست بلکه وسیله انجام وظیفه ، اجرای احکام و برقراری نظام عادلانه اسلام است.
همچنین مولا در خطبه 3 نهج البلاغه می فرماید: « ولالفیتم دنیاکم هذه ازهد عندی من عفطه عنز» و می دیدید که دنیای شما را به چیزی نمی شمارم و حکومت را بر شما از آب چرکین دماغ بزغاله ای هم بی ارزش تر می دانم.
دولت مردان آینده و ریاست جمهور بدانند. مدافعان اسلام ناب و پیروان امام و ولایت  و 17 میلیون رای سالم بر کارکرد دولت آینده نظارت و رصد می کنند و در مقابل کژروی و انحراف از اصول و آرمانهای امام و منافع مردم و پا برهنه گان نظام سکوت نخواهند کرد. پیروان مکتب عاشورا، ولایت مداران، تقابل گفتمانی با رهبری و تضعیف جایگاه ولایت را هرگز نخواهند بخشید. حفظ استقلال کشور و ایستادگی در برابر دشمنان و حفظ حرمت جایگاه ولایت در نظام اولویت اول و استراتژی ماست.
غربگرایان دنیا زده ، دولت مردان و ریاست جمهور بدانند، هنوز سربازان خمینی، خانواده شهدا و بسیجیان مخلص هستند که جانشان را برای حفظ انقلاب و ولایت خواهند داد ولو اینکه میلیونها رای نیز پشتیبان بد اندیشان کجرو باشد. از سرنوشت تلخ بنی صدر مخلوع با 11 میلیون رای در آن مقطع، باید درس عبرت گرفت. و به خواسته های همه مردم بویژه پابرهنگان ، دلسوزان جامعه و ولی امر، احترام گذاشت بخاطر حفظ ریاست چند روزه دنیا و مافیها، عاقبت ما فدای دنیای ما نگردد. « لللّه عاقبه الامور»
شهرستان عباس آباد (غرب مازندران) (22/3/96)
دبیر جمعیت حامیان و یاوران ولایت
احمد علی نژاددیدگاه‌ها   

0 #1 *1001@#barbod 1396-03-25 00:30
طیب الله برادرعزیزنگارنده جزاکم الله خیرا،اگرمیبینیدکه فعلاخیلی نسبت به حل مشکلات ومعظلات خیلی روی خوشی نشان داده نمیشودبه علت مراسم تنفیظ حکم میباشد،بایدصبرکرد ودیدعملکردهابعدازتنفیظ چگونه خواهدشد،باوجوداینکه ازطرف مقام معظم رهبری ونیروهای انقلابی درباره این سندسرتاسر خفت 2030بارهاوبارهاروشنگری شدوتعدادزیادی ازنمایندگان محترم مجلس خواستارکم لم یکن شدن این سندخانه خراب کن شدند باز بااین حال آقایان دلشان نیامدبرای خوشنودی قلب نازنین حضرت آقاوملت دلسوزانقلابی بایک تصمیم قاطع سندمذکورراریشه کن شده قلمدادکنندبلکه بایک بیانیه دوپهلو استخوان را لای زخم جهت خوشنودی کدخداها نگه داشتند برای روزهای مبادا . . .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه