فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت : ما تجربه گرانبهای هشت سال دفاع مقدس را داریم و در این مکتب بزرگ شدیم و امروز صرحتا عرض می کنم که حفظ استقلال برای ما مهم بوده و ذره ای از مواضع انقلابی مان کوتاه نخواهیم آمد

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سردار حسین معروفی فرمانده جدید سپاه نینوا گلستان" صبح امروز 12 تیرماه بعد از معارفه اش توسط سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه اظهار کرد : غیر محافظه کاری ما برای آرمانهای انقلاب و خدمت به مردم حد یقف ندارد و باید روز به روز برای مردم ایران که جزو ارزشمندترین مردم ملل دنیا هستند کار کنیم .

سردار معروفی افزود : فلسفه وجودی سپاه با شاخص های مکتبی بودن و مردمی بودن اعتبار می یابد و بنده به عنوان یک پاسدار به همت بسیجیان و مسئولین باید برای این مردم خدمتگزاری کنیم ، امروز ملت ایران بزرگ شده و عظمت یافته و این به برکت حضور همه مردم ، اقوام و مذاهب کشور تحت رهبری ولایت فقیه می باشد .

وی با اشاره به مولفه هوشمندی مردم ایران ، تصریح کرد : به دلیل اینکه مردم ایران فارغ از گرایشات سیاسی ، قومی و قبیله ای همیشه پای منافع ملی و نظام بوده در صف مقدم دفاع از انقلاب قرار دارند که هشت سال دفاع مقدس ، دستاوردهای هسته ای و 9 دی نمونه های بارز این ویژگی هوشمندی است .

فرمانده سپاه نینوا گلستان تاکید کرد : هدفگزاری دشمنان در استان گلستان ایجاد اختلاف بین اقوام و قبایل و شیعه و سنی است و همه ما باید هوشیار باشیم و توان و تلاش خودمان را برای زبونی دشمن بکار گیریم و خنثی سازیم چون دشمن می خواهد پل ارتباطی مردم با نظام را قطع کند .

معروفی اضافه کرد : راهبرد عملیاتی در این طور مواقع تقریب است و تقریب انجام نمی شود مگر اینکه آدم بخاطر خدا گذشت کند و چون هدفگزاری دشمن عملیات روانی است باید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در 14 خرداد امسال ، همدلی واقعی را برای پیشگیری از حوادث تلخ را در پیش بگیریم .

وی یادآور شد : ما فرصتهایی چون یکپارچگی ملت در انقلاب و تجربه گرانبهای هشت سال دفاع مقدس را داریم و در این مکتب بزرگ شدیم و امروز صرحتا عرض می کنم که حفظ استقلال برای ما مهم بوده و ذره ای از مواضع انقلابی مان کوتاه نخواهیم آمد .

فرمانده سپاه نینوا بیان داشت : بدخواهان بدانند سپاه با همه وجودش در مقابل دشمنان می ایستد و خودش را وقف مردم ایران و اسلام می کند .

سردار معروفی در پایان خطاب به مردم استان گلستان گفت : استدعا دارم همانطور که طی سالهای گذشته با فرمانده قبلی همکاری داشته اید ، این بنده حقیر را نیز کمک فرمایید تا بتوانیم روند رشد و آبادانی استان را شتاب بخشیم .

وی گفت : درب های سپاه بروی همه دلدادگان و دلسوختگان انقلاب باز است و هر کس می تواند در این کشتی نجات آرامش بگیرد و از پیشنهادات و نظرات بسیجیان عزیز نیز استفاده خواهیم کرد .

انتهای پیام /

 

 نوشتن دیدگاه