پایگاه عدالت خواهانجناب نورمفيدي ! قطعا هيچکس همه ي مطالب کانال بيدارگر را تاييد نمي کند اما نوع رفتار و عملکرد شما چه قبل و چه بعد از بسته شدن اين کانال هم مورد تاييد نيست، مردم انتظار دارند شما همين برخورد تند را با اختلاس گران و دزداني که سرمايه هاي مملکت را که به غارت بردند، مي کرديد، مردم دوست داشتند شما در مقابل تخلفات گسترده اقتصادي برادر رئيس جمهور و برادر معاون اول رئيس جمهور موضع مي گرفتيد

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"پژواک سخن: در ابتداي مطلبم عرض کنم که اين قلم بنا ندارد از کانال بيدارگر مردم که چند ماهي است فضاي مجازي استان را آکنده از مطالب راست و دروغ کرده ، دفاع کند ، ضمن اينکه دوستان اصلاح طلب ما زودتر از همه خبر دادند!! که مدير اين کانال توسط سازمان اطلاعات سپاه نينوا بازداشت و قطعا به جرائم اين فرد رسيدگي مي شود.
دو روز بيشتر از بعثت پيامبر اکرم (ص) نمي گذرد ، پيامبري که سرچشمه رافت و مهرباني بود ، همو که در زندگي اش در مقابل تهديدات ، تهمت ها و افتراها هيچگاه عصباني نشدو در مقابل کج روي ها با سلاح زبان و مدارا وارد شد ، در دوراني که يکتاپرستي را برگزيد به او تهمت هايي چون مشرک ، ساحر و جادوگر زدند ، بر سرش شکمبه و سيرابي ريختند، در طائف به او سنگ زده و دندانش را شکستند، اما او در مقابل همه اين دشمني ها و بدرفتاري ها، مدارا کرد و همين سيره او باعث شد تا مکه را بدون خونريزي فتح کند و نه تنها مکه، بلکه جهاني را شيفته خود کرده است.
با اين پيش فرض، سخنم را با خطيب محترم جمعه گرگان در ميان مي گذارم که بواقع چطور مي شود که ما از پيامبر اکرم (ص) فاصله گرفتيم و سيره اش در بين ما جايي ندارد. شما در نماز جمعه هفته گذشته گرگان (24 فروردين 97) در واکنش به مطالب يک کانال تلگرامي گفته ايد که سزاي کسي که تهمت و افترا بزند 80 ضربه تازيانه است، آيا پيامبر رحمت (ص) به کساني که به او تهمت زده و سنگبارانش کردند و آن همه سختي و مرارت کشيد، وقتي صاحب حکومت شد، تازيانه زد.
تريبون نمازجمعه گرگان طي چهل سال گذشته کمتر بخود ديد که امام جمعه گرگان به مديران کم کار، متخلف بتازد و آنها را مورد خطاب قرار دهد، تهمتهاي ناروا عده اي اصلاح طلب مترسک، در زمان انتخابات 88 به نظام،که مقام معظم رهبري از اين حرکت ناجوانمردانه اصلاح طلبان به فتنه ياد کردند، باعث نشد حضرتعالي موضعي در برابراين تهمتها بگيرد چرا که تهمت آنها نصيب نظام شده بود و شما در راحتي خيال بسر مي برديد وانگهي آنها از طيف همفکران شما بودند. چطور مي شود امام جمعه در مقابل يک کانال تلگرامي اينچنين آشفته مي شود، مطالبي که در اين کانال گفته شد نه متا فزيک بود و نه ماورايي، بلکه سالهاست گفتمان غير رسمي روزمره مردم گرگان و استان گلستان مي باشد، در عجبم که چطور شما تازه آنها را شنيده ايد، البته گمان مي رود دفتر جنابعالي به دليل فعاليتهاي گسترده اقتصادي وقت ندارد آنها را به شما انعکاس دهد.
سالهاست که به وسيله شخصيت ها، نهادها و رسانه هاي مختلف به شما اطلاع يا هشدار داده شده بود که اطراف خود را مراقبت کنيد، امروز مديراني که هر روز براي ديدار با شما مسابقه مي دهند و يا براي انتصاب يا بقا دست به دامان دفتر و فرزند شما مي شوند و در محاورات روزمره از نام شما مايه مي گذارند، درست يا نادرست، تخلفاتشان هم به نام شما ثبت مي شود.
باور دارم تلگرام چاقويي است که اصلاح طلبان هوادار شما براي ملت ايران به ارمغان آورده اند، روا نيست حال که چاقو دسته خود را بريده عجز و لابه کنيم و از تازيانه زدن يک مدير نادان يا کج سليقه يک کانال تلگرامي سخن بگوييم، اي کاش منشا اين کج روي ها و بي اخلاقي ها طي 40 سال حضور شما در جايگاه نمايندگي ولي فقيه و امام جمعه گرگان آسيب شناسي مي شد که چرا امروز به برخي تخلفات واضح و زير پوستي در استان رسيدگي نمي شود تا يک کانال بخواهد از يک بستر غير قانوني براي رسيدن به هدفش استفاده کند.
جناب نورمفيدي ! قطعا هيچکس همه ي مطالب کانال بيدارگر را تاييد نمي کند اما نوع رفتار و عملکرد شما چه قبل و چه بعد از بسته شدن اين کانال هم مورد تاييد نيست، مردم انتظار دارند شما همين برخورد تند را با اختلاس گران و دزداني که سرمايه هاي مملکت را که به غارت بردند، مي کرديد، مردم دوست داشتند شما در مقابل تخلفات گسترده اقتصادي برادر رئيس جمهور و برادر معاون اول رئيس جمهور موضع مي گرفتيد، مردم دوست دارند که شما در کار اقتصادي کمتر مي بوديد تا بهتر مي توانستيد در مقابل دزدان بيت المال موضعگيري کنيد، مردم دوست دارند که تريبون نمازجمعه جايي باشد که مديران کم کار و متخلف به مردم معرفي شوند تا عامل بازدارندگي تخلفات آنها شود.
با توجه به بستر جامعه و سابقه کشور طي چهل سال گذشته، تجربه نشان داده بيدارگر اولين و آخرين روش افشاگري نيست و قطعا در آينده بيدارگرهاي ديگري ظهور خواهند کرد اما اي کاش بيدارگرها،مسئولين و مردم ما را بيدارکنند که واقعا دارند چکار مي کنند؟
اي کاش همانطور که با عامل اين کانل برخورد مي شود با مديراني که تخلفات آنها محرز و مشخص است نيز برخورد شود، چرا که مردم استان گلستان بيش از اينکه منتظر برخورد با مدير اين کانال تلگرامي باشند (که البته دردي را دوا نمي کند)، منتظر پاسخ به مسائلي هستند که در اين کانال طرح شده و هنوز جوابي بدان داده نشده و حتي يک مورد آن هم تکذيب نشد. منتظرند ببينند تا نظامي که داعيه عدالت و برابري و رفع تبعيض را دارد چگونه به گردن کلفت هاي مال مردم خور تازيانه خواهد خواهد زد؟

 

 

 

 نوشتن دیدگاه