بعید به نظر می رسد که در چند روز آینده نیز صفوی برای تصدی جایگاه فرمانداری مرکز استان گلستان تائید شود.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در ادامه ی قوت پیدا کردن انتصاب ابوالقاسم صفوی گزینه ی جریان فتنه و مروج عقاید اپوزسیونی چون عبدالکریم سروش بعنوان فرماندار گرگان توسط مناف هاشمی استاندار گلستان یک منبع موثق طی تماس تلفنی با این مدیریت این پایگاه خبری عنوان کرد:اطلاعات استان تا این لحظه ابوالقاسم صفوی را تائید نکرده است.


این منبع همچنین گفت:بعید به نظر می رسد که در چند روز آینده نیز صفوی برای تصدی جایگاه فرمانداری مرکز استان گلستان تائید شود.


این منبع گفت:به نظر می رسد مناف هاشمی باید در خصوص فرمانداری گرگان محتاط تر عمل کند و نگذراد یکی از سیاسی ترین شهرهای کشور و مرکز استان گلستان به حیات خلوت تیم فتنه و فساد تبدیل شود.


این منبع در پایان عنوان کرد:ائتلاف مهیمنی ها و تربتی و هزارجریبی و محمد حسین علی اصغری برای انتصاب صفوی ائتلافی شکست خورده تلقی می شود.

 

 

 

بیشتربخوانیم

***

خبرمهم / ابوالقاسم صفوی گزینه احتمالی فرمانداری گرگان و حامی جریان فتنه را بهتر بشناسیم+تصویر

خبرمهم -عکس/ آقای استاندار! فرماندار ناقض قانون بدرد گرگان نمی خورد / مسئولی که دو تا ماشینش یک و نیم میلیارد بیارزد، نمی خواهیم

خبرمهم/ در جلسه مهم و خصوصی منرل حسین میراحمدی رییس حزب اعتماد ملی گلستان و رییس دفتر تربتی نژاد چی گذشت؟!!

خبرمهم/ واکنش فعالان سیاسی اصلاح طلب به انتصاب ابوالقاسم صفوی حامی جریان فتنه و مبلغ تفکرات ضاله ی عبدالکریم سروش بعنوان فرماندار گرگان

-  کنایه ای سنگین به سلسله انتصابات عناصر وابسته به جریان فتنه توسط مناف هاشمی استاندار گلستان

-    حمایت جبار ایری از ابوالقاسم صفوی مایه ننگ استانداری است / استاندار گلستان گرفتار جریانات فتنه و فساد نشود

-  معامله و منفعت گرایی برخی از آقایان به چه قیمتی؟

 نوشتن دیدگاه