در شرایطی که تربتی نژاد نماینده ی گرگان و آق قلا بر اثر تحریکات و خط دهی های محمد حسین علی اصغری به پرچم دار تیم مهیمنی ها تبدیل شده است بد نیست به احوال و رویکرد عملی عضو دیگر ائتلاف در منزل شام میر احمدی یعنی نبی هزار جریبی نگریسته شود.


به گزارش پایگاه عدالت خواهان"  هزار جریبی نماینده ی دیگر گرگان و آق قلا امروز ها با دز کمتری از همراهی و البته همراهی موثر با تیم فتنه و مهیمنی ها به مکمل خواست تربتی نژاد بدل شده است.
اگر چه عنوان می شود اصل هدف هزار جریبی از همراهی تربتی در ائتلاف به نفع فتنه گران بده و بستان با تربتی نژاد بر سر انتصاب ابراهیم هزار جریبی بعنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان می باشد.جائی که البته ابراهیم هزار جریبی مدت هاست که در پی مدیریت برآن سازمان بوده و البته همواره بازی داده شده است.منابع موثق اصلاح طلب از توافق تربتی و هزار جریبی و معامله ی آنان با یکدیگر در ازای ریاست سازمان جهاد و فرمانداری مرکز استان گلستان خبر می دهند.


معامله و توافقی که دلالت بر منفعت نگری شدید هزار جریبی دارد.
مسئله ای که در رویکرد عملی هزار جریبی نهفته است این است که معامله گری توسط هزارجریبی برای انتصاب فامیل خویش بعنوان رئیس سازمان جهاد در حدی اهمیت داشته که بر ارزش ها و خطوط قرمز پای گذارد و به مهره ای در خدمت تیم فتنه در گلستان تبدیل شود.
به هر حال لازم است شورای محترم نگهبان استان تحرکات و بده بستانهای اینچنینی تربتی و هزارجریبی را مد نظر قرار دهند و نگذارند در آینده جایگاه رفیع نمایندگی مجلس اینگونه مورد خدشه واقع شود.

بیشتربخوانیم

***

خبر مهم /هاشم مهیمنی استاندار اصلاح طلب وقت گلستان، مرد سایه در قرارداد ننگین اسکله بندرترکمن "بخش اول و دوم

خبرمهم / ابوالقاسم صفوی گزینه احتمالی فرمانداری گرگان و حامی جریان فتنه را بهتر بشناسیم+تصویر

خبرمهم -عکس/ آقای استاندار! فرماندار ناقض قانون بدرد گرگان نمی خورد / مسئولی که دو تا ماشینش یک و نیم میلیارد بیارزد، نمی خواهیم

خبرمهم/ در جلسه مهم و خصوصی منرل حسین میراحمدی رییس حزب اعتماد ملی گلستان و رییس دفتر تربتی نژاد چی گذشت؟!!

خبرمهم/ واکنش فعالان سیاسی اصلاح طلب به انتصاب ابوالقاسم صفوی حامی جریان فتنه و مبلغ تفکرات ضاله ی عبدالکریم سروش بعنوان فرماندار گرگان

کنایه ای سنگین به سلسله انتصابات عناصر وابسته به جریان فتنه توسط مناف هاشمی استاندار گلستان


                 سرویس سیاسی پایگاه عدالتخواهان

 

 

 

 نوشتن دیدگاه